قیمت حفاظ آهنی

همه ما می دانیم که حفظ امنیت ساختمان ها و به دنبال آن حفظ امنیت جان ها و اموال یکی از مهم ترین مواردی است که باید در ایجاد آن از تجهیزات مختلفی استفاده کرد. برای حفظ امنیت ساختمان ها می توان از تجهیزات مختلفی از مانند درب ضد سرقت، دزدگیر، دوربین مدار بسته و حفاظ های مختلف استفاده کرد. حفاظ آهنی یکی از متداول ترین و کاربردی ترین نوع حفاظ های ساختمان هستند که در این مطلب قصد داریم در رابطه با انواع، مزایا و قیمت آن ها اطلاعات مفیدی را ارائه نماییم. پس اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که به امنیت محل کار و زندگی خود اهمیت می دهید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. نرده آهنی به حفاظ هایی گفته می شود که با هدف حفظ امنیت ساختمان های مختلف از ورود و نفوذ افراد متجاوز و سارق، تولید و نصب می شوند. همان طور که از نام این تجهیزات امنیتی پیدا است، متریال به کار رفته در ساخت آن ها آهن است که موجب ایجاد استحکام و مقاومت بالا و در نتیجه ایفای نقش هر چه بهتر این تجهیزات امنیتی خواهد شد. نرده یا حفاظ آهنی، بسته به کاربرد و ویژگی ها، انواع مختلفی دارد. انوع نرده های آهنی عبارتند از:

حفاظ آهنی

حفاظ آهنی درب

یکی از انواع حفاظ های آهنی بر حسب کاربرد، حفظ آهنی درب است که عموما تحت عنوان حفاظ درب آکاردئونی شناخته می شوند. درب های آکاردئونی در واقع به درب هایی گفته می شود که به جهت ایجاد امنیت بیشتر، بر روی درب ورودی اصلی ساختمان های مختلف به ویژه آپارتمان ها نصب می شود. حفاظ درب آکاردئونی را می توان به عنوان یک تجهیز امنیتی ساده، سبک، مستحکم و کاربردی دانست. اگر دقت کرده باشید اغلب درب های آکاردئونی محافظ ساختمان، به صورت کشویی یا ریلی باز می شوند که این موجب تسهیل فرایند استفاده و همچنین اشغال فضای کمتر خواهد شد. جالب است بدانید درب های آکاردئونی با استفاده از متریال دیگر مانند پی وی سی و ام دی اف نیز ساخته می شوند اما به دلیل برتری درب آکاردئونی آهنی بر آن ها از لحاط ایجا امنیت و استحکام بالاتر، حفاظ های آکاردئونی آهنی قیمت بیشتری خواهند داشت.

حفاظ درب آهنی آکاردئونی، در انواع مختلفی از جمله سه گل، دو گل، پروانه ای، کلاسیک و... تولید می شوند که در این میان درب آکاردئونی سه گل، به دلیل تراکم بیشتر، بهتر می تواند امنیت ساختمان شما را فراهم سازد. در ضمن به یاد داشته باشید که اگر چه ما در اغلب مواقع درب های آکاردئونی آهنی را در آپارتمان ها و منازل مسکونی دیده ایم، اما این تجهیزات امنیتی در محل های دیگری مانند پارکینگ ها، فروشگاه ها، مغازه ها، انبار داری ها، پاساژ های تجاری و... نیز قابل استفاده هستند.

از جمله مزایای نصب حفاظ درب آهنی (درب آکاردئونی) می توان به این موارد اشاره کرد:

1- اشغال فضای نا چیز و در نتیجه کمک به آراستگی محیط، سهولت در استفاده، کاهش مزاحمت همسایگی

2- باز و بسته شدن به صورت کشویی و در نتیجه استفاده آسان تر

3- سبک و کم وزن که این موضوع حمل و نقل و جا به جایی های این درب را قبل از نصب و همچنین در حین استفاده بسیار سهل می نماید.

4- مقاومت در برابر عوامل محیطی مختلف از جمله ضربه، زنگ زدگی و خوردگی (چون رنگ آمیزی کوره ای می شوند از زنگ زدگی و خوزدگی مصون می مانند) و...

5- ظاهر زیبای این درب ها موجب ایجاد جلوه ای چشم پسند از ساختمان شما خواهد شد.

می توانید درب های آکاردئونی را به رنگی مطابق با سلیقه شخصی خود سفارش داده و بر زیبایی ساختمان خود بیفزایید.

همان طور که می دانید حفاظ آهنی درب آکاردئونی بر روی درب ورودی اصلی ساختمان نصب می شود، بنا بر این سارق یا فرد متجاوز برای ورود به ساختمان، نیازمند عبور از دو مانع خواهد بود که این موضوع موجب اتلاف وقت او خواهد شد

درب آکاردئونی نسبت به کاربرد، قبمت مناسبی نیز دارد.

حفاظ آهنی درب

حفاظ آهنی پنجره

حفاظ های آهنی که مخصوص نصب بر روی پنجره هستند نیز یکی از مهم ترین اجزای امنیتی ساختمان خواهند بود. حفاظ های آهنی پنجره معمولا به جز جنبه امنیتی، به جهت ارتقاء جنبه های زیبایی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی می توان حفاظ های آهنی پنجره را به دو گروه متحرک و ثابت تقسیم کرد که گروه متحرک قابلیت باز و بسته شدن داشته و معمولا در قسمت داخلی پنجره نصب می شوند و گروه حفاظ های ثابت به طور عمده در قسمت خارجی نصب شده و قابلیت باز و بسته شدن ندارند. انواع حفاظ آهنی پنجره از لحاظ طرح عبارت است از:

حفاظ آهنی پنجره فرفورژه:

این نوع حفاظ پنجره، با استفاده از آهن های حالت داده شده ساخته می شوند. از جمله ویژگی های این نوع حفاظ می توان به استحکام و مقاومت بالای آن اشاره کرد. لازم به ذکر است که این حفاظ ها از نظر طرح و رنگ متنوع بوده و شما می توانید برای خرید آن ها، طرح و رنگ مورد علاقه خود را سفارش دهید.

حفاظ آهنی پنجره مدرن:

این حفاظ ها در عین برخورداری از استحکام و مقاومت بالا، ظاهر شیک و مدرنی داشته و جلوه ای زیبا به ساختمان شما هدیه می کنند.

حفاظ پنجره آکاردئونی:

این نوع از حفاظ های پنجره مانند حفاظ های درب آکاردئونی بوده و به صورت کشویی باز و بسته می شوند. این حفاظ ها در دسته حفاظ پنجره متحرک قرار گرفته و شما می توانید آن ها را در قسمت داخلی و یا خارجی پنجره نصب کرده و از آن استفاده ببرید.

از جمله ویژگی های حفاظ های آهنی پنجره نیز می توان به این موارد اشاره کرد؛

استحکام بسیار بالا و در نتیجه جلو گیری موثر از ورود افراد سارق و متجاوز به داخل ساختمان

جلو گیری از آسیب کودکان از لحاظ سقوط از پنجره

قابلیت افزایش جذابیت و زیبایی بر نمای ساختمان

طول عمر بالا و مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی به علت رنگ آمیزی کوره ای

قابلیت اعمال طرح و رنگ های متنوع

حفاظ آهنی پنجره

حفاظ آهنی دیواری

دیوار ها در واقع پس از درب ساختمان، دومین مانع برای سارقین جهت ورود به ساختمان خواهد بود و بنابر این اگر به درستی از لحاظ ایمنی تجهیز نشده باشند، ممکن است یک راه بالقوه ی ورود سارقین به ساختمان تلقی شوند. بالا رفتن از دیوار و عبور از آن برای ورود به ساختمان برای سارقین یک عمل بسیار ساده است و ما زمانی می توانیم این کار را برای آن ها غیر ممکن و دشوار کنیم که از حفاظ های آهنی دیواری استفاده نماییم. حفاظ های آهنی دیواری در واقع به حفاظ هایی گفته می شود که معمولا ساختار شاخه شاخه داشته و عرض و ارتفاع متناسبی دارد که همین موضوع ورود ناخواسته افراد به ساختمان را با مشکل مواجه می کند. این نوع حفاظ ها انواع مختلفی دارند که عبارت است از:

حفاظ دیواری شاخ گوزنی به عنوان یکی از رایج ترین انواع حفاظ دیواری شناخته می شود که ساختاری هم چون شاخ های گوزن دارد. این نوع حفاظ می تواند به درخواست مشتری، با تراکم کمتر یا بیشتر ساخته شود. هر چه تراکم حفاظ بیشتر باشد، عبور سارق از روی آن دشوارتر خواهد بود. از ویژگی های این نوع حفاظ می توان به ایجاد امنیت بالا و افزودن به زیبایی ساختمان اشاره کرد. حفاظ دیواری لیلیوم به گل لیلیوم شباهت داشته و بیشترین امنیت را برای ساختمان فراهم می کند. همچنین این حفاظ از زیبایی زیادی نیز برخوردار است که موجب افزایش جلوه بصری ساختمان می شود. درباره رنگ آمیزی این حفاظ باید بدانید که معمولاً با استفاده از دو رنگ، مثلاً سفید و طلایی انجام می شود. حفاظ دیواری فرفورژه با استفاده از فشار، به طرح های منحنی مختلفی ظاهر می شود. این حفاظ ها از لحاظ طرح محدودیت ندارند و می توانید هر طرحی را برای اعمال بر روی حفاظ های خود به سازنده ارائه دهید. ویژگی های این حفاظ شامل استحکام بسیار بالا و مقاومت در برابر عوامل مختلف محیطی است. حفاظ دیواری بوته ای به عنوان یک حفاظ خاردار یا شاخه دار تلقی می شود و می تواند مسیر عبور سارقین از روی دیوار را به یک عمل دشوار و آسیب زننده تبدیل کند. شما می توانید این حفاظ ها را در ارتفاع و اندازه های مختلف سفارش دهید و ساختمان خود را ایمن سازی نمایید. با توجه به مزایا و ویژگی های مختلف انواع حفاظ دیواری، می توانید بهترین گزینه را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

حفاظ آهنی دیواری

عوامل تعیین کننده قیمت حفاظ های آهنی ساختمان

یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت حفاظ های آهنی ساختمان تأثیر می گذارد، کیفیت و مرغوبیت متریال استفاده شده در ساخت آن هاست. آهنی که برای ساخت حفاظ ها استفاده می شود باید از جنس با کیفیت و مقاوم باشد. حفاظ هایی که از آهن مرغوب ساخته شده اند، دارای مقاومت و استحکام بالا هستند که در نهایت تفاوت قابل ملاحظه ای با حفاظ های کیفیت پایین دارند. وزن و ابعاد حفاظ آهنی نیز به طور مستقیم بر قیمت آن تأثیر می گذارد. برخی از فروشندگان حفاظ های آهنی، هزینه را بر اساس ابعاد و وزن حفاظ تعیین می کنند. حفاظ هایی که ابعاد بزرگتر و وزن بیشتری دارند، معمولاً هزینه بیشتری دارند. بنابراین، انتخاب حفاظ با ابعاد و وزن مناسب به نحوه استفاده و نیازهای ساختمان شما وابسته است. دستمزد سازنده نیز یکی از عوامل تعیین کننده قیمت حفاظ های آهنی است. معمولاً سازندگان مختلف قیمت های متفاوتی برای حفاظ های آهنی خود تعیین می کنند. برای انتخاب بهترین قیمت، بهتر است با سازنده ای همکاری کنید که کیفیت بالا را با قیمت مناسب ارائه می دهد. طرح و نقش حفاظ آهنی نیز به طور مستقیم بر قیمت آن تأثیر می گذارد. حفاظ هایی که دارای طرح و نقش پیچیده و زیبا هستند معمولاً قیمت بالاتری دارند. بنابراین، انتخاب طرح و نقش حفاظ باید با توجه به سلیقه شما و استفاده از آن صورت گیرد. نوع حفاظ آهنی نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. انواع مختلفی از حفاظ های آهنی وجود دارد که هر کدام با ویژگی ها و قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. برای انتخاب بهترین نوع حفاظ، باید نیازها و سلیقه خود را در نظر بگیرید. در نهایت، برای خرید حفاظ های آهنی ساختمان، بهتر است با دقت به تمامی عوامل فوق توجه کنید تا بتوانید انتخابی مناسب و با کیفیت داشته باشید.

عوامل تعیین کننده قیمت حفاظ های آهنی ساختمان

قیمت حفاظ درب آهنی آکاردئونی

درب آکاردئونی آهنی یکی از انواع درب هایی هستند که با توجه به انواع مختلف آن ها، قیمت های متفاوتی دارند. درب های آکاردئونی در انواع مختلفی مانند دو گل، شه گل، کلاسیک و غیره تولید می شوند. هر نوع از این درب ها دارای ویژگی ها و طرح های متفاوتی است که بر قیمت نهایی آن ها تأثیرگذار است. ابعاد درب های آکاردئونی نیز از جمله عواملی است که بر قیمت آن ها تأثیرگذار است. ارتفاع و عرض درب ها به عنوان عوامل تعیین کننده، می توانند قیمت را متغیر کنند. وزن و تراکم درب های آکاردئونی نیز از دیگر عواملی است که بر قیمت آن ها تأثیرگذار است. هرچه وزن و تراکم بیشتر باشد، قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود. سازنده و کیفیت متریالی که در ساخت درب های آکاردئونی استفاده می شود، از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت است. کیفیت بالا و استفاده از قطعات با کیفیت، قیمت را افزایش می دهد. نوع قفل استفاده شده در درب های آکاردئونی نیز تأثیرگذار است. قفل های با امنیت بالا معمولاً قیمت نهایی را افزایش می دهند. با توجه به این عوامل، می توانید در انتخاب و خرید درب آکاردئونی، بهترین گزینه را با توجه به نیازها و بودجه خود انتخاب کنید.

قیمت حفاظ درب آهنی آکاردئونی

عوامل موثر بر قیمت حفاظ آهنی پنجره

متحرک یا ثابت بودن: همان طور که گفته شد حفاظ های پنجره به دو گروه ثابت و متحرک دسته بندی می شوند. بسته به این که حفاظ مورد نظر شما در کدام یک از این گروه ها قرار دارد قیمت آن متفاوت خواهد بود.

ابعاد پنجره: هر چه ابعاد پنجره مورد نظر شما بیشتر باشد و به مقدار بیشتری متریال برای ساخت حفاظ نیاز داشته باشد، قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

تعداد پنجره های ساخنمان: اگر میخواهید برای ساختمان خود حفاظ پنجره تهیه کنید، صرف نظر از این که کدام پنجره می تواند راهی برای ورود سارق باشد، به خاطر جنبه های زیبایی ساختمان باید برای تمامی پنجره ها حفاظ تهیه کنید. در این باره هر چه تعدا پنجره های ساختمان بیشتر، قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

طرح حفاظ پنجره مورد نظر: هر چه طرح مورد نظر شما برای ساخت حفاظ پنجره شلوغ تر و پر نقش و نگار تر باشد، دستمزد سازنده و متریال استفاده شده و در نتیجه قیمت نهایی حفاظ بیشتر خواهد شد.

کیفیت و مرغوبیت متریال: متریالی که برای ساخت حفاظ پنجره استفاده می شوند نیز بر قیمت آن موثر خواهند بود.

همتن طور که در طی مطلب گفته شد، حفاظ ها آهنی که برای حفظ امنیت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند یکی از بهترین و کاربردی ترین نوع تجهیزات ایمنی ساختمان هستند. در واقع این حفاظ ها در برابر پرداخت قیمتی مقرون به صرفه، نسبت به سایر تجهیزات امنیتی، امنیت بالا تری را برای ساختمان شما فراهم می کنند. این حفاظ ها بسته به نوع کاربرد به سه گروه حفاظ آهنی دیواری، حفاظ آهنی پنجره و حفاظ آهنی درب تقسیم می شوند که هر یک از این ها نیز خود بسته به ویژگی ها و طرح سازه، انواع دیگری دارند. یک مسئله مهم نیز در خرید این حفاظ ها قیمت آن ها است که این موضوع نیز بسته به عوامل مختلفی مانند کیفیت متریال، ابعاد، عرض، ارتفاع، وزن، طرح، نوع، سازنده و... متفاوت خواهد بود.

امنیت حفاظ های تولید شده بسیار بالاست به قدری که با قرارگیری بر روی زمین امکان عبور از روی آن نیست که این امر باعث شده امکان قرارگیری دزدان و ورود از روی دیوار غیر ممکن گردد .

امنیت و زیبایی منزل شما شعار ماست

عوامل موثر بر قیمت حفاظ آهنی پنجره
Facebook linkedin Instagram
پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912