حفاظ نیزار

حفاظ نیزار امروزه جزو الزامات هر آپارتمان و ساختمانی به شمار می رود. به طوری که معماران هنگام طراحی و ساخت هر ساختمان، از پیش جای نصب نرده ها را بر روی دیوار در نظر می گیرند. این نوع حفاظ مستقیما از طبیعت الهام گرفته است و طرحی شبیه به یک ردیف نیزار انبوه دارد.

حفاظ نیزار

شاید بتوان امنیت آن را نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای کم‌تر دانست اما از آنجا که شاخه های کناری این حفاظ  کوتاه تر هستند، عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است.در مقایسه با نرده های کلاسیک، حفاظ نیزار ظاهر جذاب تری دارد و نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و لیلیوم خلوت تر و منظم تر دیده می شود، بنابر این علاوه بر امنیت نوعی دکوراسیون برای ساختمان به حساب می آید.

حفاظ نیزار برای روی دیوار

اگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به ستوه آورده است، وقت آن است که تدبیری کارامد برای این مشکل بیاندیشید. حفاظ می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه باشد. حفاظ حتی اجازه نمی دهد موجودات مزاحم وارد محیط حیاط محل زندگی یا کار شما شوند؛ چه برسد به اینکه بخواهند وارد محیط ساختمان شوند. در این میان حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود.

قیمت حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یکی دیگر از مدل های دیگر نرده روی دیوار می باشد. طرح اصلی این محصول برگرفته از نیزارهای موجود در جنوب کشور می باشد. حفاظ نیزار یکی از بهترین نوع از انواع حفاظ روی دیوار میباشد که علاوه بر زیبایی از نظر حفاظتی نیز ضریب امنیتی بالایی دارد. این نوع حفاظ ها بر خلاف حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای که در آن ها برخی شاخه های کناری برای امنیت بیشتر به سمت پایین خم شده اند، تمام شاخه ها به سمت بالا هستند.

حفاظ نیزار روی دیوار

از محاسن حفاظ نیزار میتوان گفت که همه شاخه ها بصورت مستقیم به شاسی جوشکاری می شوند و شاخه های اصلی هم از بالا به یکدیگر جوش داده میشوند، به همین علت نقاط جوش کمتری دارد اما در سایر مدلها همه شاخه ها به شاسی جوش داده نمیشوند و بعضی از آنها به شاخه های اصلی جوش میشوند و بدین ترتیب نقاط جوش بسیار زیاد میشود که اگر جوشکاری با الکترود روکشدار باشد گل جوش باقی مانده و بعدها از همان ناحیه حفاظ دچار پوسیدگی می شود.در حفاظ نیزار بر خلاف حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای که برخی شاخه های کناری برای امنیت بیشتر به سمت پایین خم شده اند، تمام شاخه ها به سمت بالا هستند.

از دیگر حفاظ های نسل جدید میتوان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم و حفاظ بوته ای اشاره کرد. ظاهر حفاظ های نیزار، شاخ گوزنی، بوته ای و لیلیوم بسیار نزدیک به هم است اما ضریب امنیت حفاظ نیزار از دیگر هم نوعان خود بیشتر میباشد. در انتخاب حفاظ روی دیوار مواردی مانند ارتفاع دیوار ، طرح درب ورودی ، مجاورت تیر برق با دیوارها ، محل استقرار علمک گاز و شکستگی های موجود در طراحی و نمای ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد.

حفاظ نیزار
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09128047694