حفاظ پنجره فرفورژه

از مسائل بسیار مهم برای هر فردی تامین امنیت محل زندگی برای خانواده او می باشد که نباید هرگز از این موضوع مهم غافل شود. بعضی وقت ها ضرر مالی به علت کم کاری و بی توجهی به مسائل و نکات کاملاً ساده مانند حفاظ پنجره فرفورژه دوجداره برای همه ما ممکن است اتفاق بیفتد پس بهتر است جوانب کار خود را همیشه با دقت بررسی کنیم تا در تامین امنیت برای خود و عزیزانمان کوتاهی نکرده باشیم.

طبق آمارهای گرفته شده سارقان در مرحله اول کار خود به شناسایی منازلی که خالی از سکنه باشد می پردازند و بعد با دقت موانع سر راه خود را تا رسیدن به اهداف شان بررسی می کنند.

حفاظ پنجره آهنی

حفاظ پنجره تاشو برای چه مکان هایی مناسب است؟

اگر شما هم جزء افرادی هستید که در طول روز زمان زیادی را در بیرون از خانه سپری نمی کنید مانند خانم های خانه دار، می توانید از حفاظ پنجره تاشو برای پنجره های ساختمان استفاده کنید.

یکی از ویژگی های این نوع حفاظ مناسب بودن در زمان آتش سوزی است یعنی مانع از خروج افراد از پنجره در صورت وقوع حادثه ای مانند آتش سوزی نمی شود.. پس می توان در پنجره انبارها و کارگاه ها از این حفاظ ها برای بالا بردن ایمنی کمک گرفت.

حفاظ پنجره فرفورژه اهنی

نکته کلیدی قبل از خرید حفاظ پنجره فرفورژه

نورگیری مناسب

حفاظ پنجره باید به گونه ای طراحی و نصب شوند که اگرچه ایمن هستند اما به اندازه کافی جلوی نور ورودی به ساختمان را نگیرند. اگر محافظت برای یک خانه یا دفتر معمولی است، بهتر است خیلی از استانداردها دور نشوید. مثلاً فاصله تیغه‌ها کمتر از 13 سانتی متر نباشد یا مثلاً 2 قوطی برای تولید حفاظ آهنی کافی باشد و پروفیل های ضخیم تر لازم نیست. اگر می خواهید فراتر از استانداردها بروید، ممکن است در محدود کردن میزان نور ورودی به ساختمان مشکل داشته باشید.

ویوی مناسب

یکی از مهمترین کاربردهای پنجره ایجاد نمای راحت برای ساکنین خانه است. حفاظ پنجره ها نباید مانع دیدن بیرون برای ساکنین محل شود.

حفاظ پنجره فلزی

برخی از عوامل مهم و ضروری که باعث می شود افراد از حفاظ روی پنجره خود استفاده کنند به شرح زیر است:

1- افزایش امنیت ساختمان

در تعبیر قشنگی می توان حفاظ پنجره را به یک سرباز تشبیه کرد که حافظ جان و امنیت کشور و سرزمین خود است، همین طور حفاظ پنجره می تواند در نقش کوچکتری برای ساکنین یک منزل این کار را انجام دهد و نقش آن در بالا بردن امنیت ساختمان بدون شک غیرقابل انکار است.

طبق آمار گرفته شده مشخص گردید که اکثر سرقت ها در طبقات پایین ساختمان ها و از طریق پنجر ها صورت می گیرد. با پیشرفت هایی که در نصب درب های ضد سرقت انجام شد دیگر سارقان نمی توانند از این مسیرها وارد منزل شده و به هدف خود برسند پس به دنبال راهی ساده تر و آن هم پنجره ها هستند. پس چه بهتر که این مسیر را هم با نصب حفاظ برای آن ها سخت و دست نیافتنی کنیم.

حفاظ پنجره فرفورژه

2- ناامید کردن سارقان

همین که پنجره منزلی حفاظ داشته باشد،از فکر و خیال دزدان دور خواهد شد. همه دزدها برای ورود به مکانی اول امتحان نمی کنند و بعد دست به سرقت بزنند. بیشتر آن ها در پی رسیدن به طعمه‌های آسان و خانه هایی هستند که به راحتی بتوانند در عرض چند دقیقه وارد شده و کار خود را انجام دهند.

پس نصب حفاظ می تواند جلوی هدف آن ها را محکم بگیرد.

حفاظ پنجره دوجداره

3- زیبایی ساختمان

درست است که کار اصلی حفاظ ها در هر ساختمانی ممانعت از ورود سارقان است ولی نباید تصور کنید که این موانع حتماً محصولات فولادی و زمخت هستند. امروزه بسیاری از حفاط های پنجره دارای طرح و رنگ هایی است که با زیبایی و ظرافت خاصی که در خود دارند می تواند زیبایی دو چندانی به ساختمان شما دهد.

به چند روش می توان حفاظ پنجره را رنگ کرد.

معمولاً از دو طریق می توان قطعات حفاظ ها را رنگ آمیزی کرد. یکی رنگ پودری الکترواستاتیک و دیگری رنگ روغنی. رنگ پودری الکترواستاتیک که به رنگ کوره ای هم معروف است به مراتب خیلی بهتر و مقاوم تر از رنگ روغنی عمل می کند و در مجموع با وجود در نظر گرفتن قیمت ها رنگ پودری می تواند انتخاب مناسب تری باشد.

حفاظ پنجره فرفورژه برای امنیت خانه های شما اهمیت زیادی دارد پس حتما اقدام به نصب کنید.Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09128047694