درب سکشنال

اگر قصد خرید درب سکشنال زیرسقفی برقی را دارید، لازم است پیش از آن، اطلاعات کاملی از این درب داشته باشید و در نهایت با توجه به ویژگی‌های آن تصمیم نهایی خود را برای خرید بگیرید؛ اما به‌طور کلی باید بگوییم که امروزه دغدغه‌ بسیاری از افراد، محافظت مطمئن از درب ساختمان‌های تجاری، مسکونی و اداری و ... است. درب‌های برقی امروزه گزینه‌های بسیار مناسبی هستند و به دلیل کاربردهای بسیار زیادی که دارند، توجه بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کرده‌اند.

دلیل خرید درب سکشنال زیرسقفی برقی تنها محافظت از ورودی‌های ساختمان‌ها نیست، بلکه امروزه درب‌هایی طراحی می‌شوند که علاوه بر کیفیت بالا، از ظاهر بسیار زیبایی هم برخوردارند. نمای ساختمان شما با استفاده از این نوع از درب‌ها چند برابر می‌شود. در این مقاله با معرفی این نوع از درب‌ها، نحوه عملکرد آن‌ها، ویژگی‌ها، تفاوت آن‌ها با دیگر درب‌ها و بررسی مزیت‌ها و معایب آن‌ها در خدمت شما عزیزان هستیم.


درب سکشنال

درب سکشنال زیرسقفی برقی چیست؟

امروزه در بسیاری از پروژه‌های عمرانی، تنها از درب‌های اتوماتیک استفاده می‌شود و دیگر خبری از درب‌های کرکره‌ای قدیمی نیست. همچنین از بین درب‌های اتوماتیک نیز، توصیه می‌شود از درب‌های سکشنال در ورودی‌های ساختمان‌ها استفاده کنند، زیرا عملکرد بی‌نظیر آن‌ها اثبات شده است. جالب است بدانید که این نوع از درب‌ها در نمایشگاه انگلستان به‌عنوان امن‌ترین درب‌ها شناخته شده‌اند.

درب‌های سکشنال از چند پنل مختلف تشکیل شده‌اند و حرکت آن‌ها به‌صورت 90 درجه است. در زمانی که درب‌ها باز می‌شوند، تمامی پنل‌ها در ارتفاع 20 سانتی‌متری و در موازات سقف قرار می‌گیرند و همچنین باید بدانید که نیازی به محل پارک اضافی در جلوی درب برای خودروها در هنگام بسته بودن درب‌ها نخواهد بود. سیستم کوک فنر دستگاه وظیفه دارد بار اصلی وزن درب را تحمل کند و به همین دلیل تعداد تردد در درب‌ سکشنال زیرسقفی برقی بی‌اندازه است. علاوه بر این مورد، این ویژگی موجب می‌شود موتور دستگاه فشار کم‌تری را تحمل کند و در نهایت باعث افزایش طول عمر موتور درب می‌شود.

از لحاظ معماری نیز، درب‌های سکشنال را دارای زیبایی چشم‌نواز می‌دانند و از مهم‌ترین قابلیت آن، می‌توان به امکان همخوانی با هر نمایی اشاره کرد. در کل باید بگوییم که این درب‌ها دارای کیفیت و امنیت بسیار بالایی هستند و به همین دلیل روزبه‌روز تمایل به خرید آن افزایش پیدا می‌کند. در ادامه به بررسی ویژگی‌های این نوع از درب‌ها می‌پردازیم.


درب زیر سقفی

با انواع درب سکشنال زیرسقفی برقی آشنا شوید

این درب‌ها امروزه در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. موقعیت استفاده از این درب‌ها متفاوت است و البته بسته به نوع کاربرد موردنیاز، درب‌های مختلفی طراحی شده‌اند. در این بخش از مقاله به معرفی انواع این درب‌ها می‌پردازیم:

درب سکشنال صنعتی

درب پارکینگ زیرسقفی مخصوص آتش‌نشانی

درب‌های سکشنال زیرسقفی مخصوص ساختمان‌ها


درب اتوماتیک سکشنال

آشنایی با ویژگی‌های درب سکشنال زیرسقفی برقی

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های درب‌های سکشنال عبارت‌اند از:


درب سکشنال پارکینگ

آشنایی با نحوه عملکرد درب سکشنال زیرسقفی برقی

در بخش قبلی در رابطه با ویژگی‌های درب‌های سکشنال صحبت کردیم. اکنون قصد داریم نحوه عملکرد آن را توضیح دهیم:


درب سکشنال چیست

مقایسه درب سکشنال سقفی با درب‌های کرکره‌ای

درب سکشنال سقفی با درب‌های کرکره‌ای تفاوت‌های بسیار زیادی دارد و ما قصد داریم در این بخش از مقاله در رابطه با این تفاوت‌ها صحبت کنیم. همچنین در پایان بخش خواهید دانست که چرا امروزه، بیش‌تر افراد تمایل دارند از درب‌های سکشنال استفاده کنند.

به‌طور کلی زمانی که بخواهید برای ورودی پارکینگ ساختمان خود دربی را انتخاب کنید، معمولاً دو گزینه پیش رو دارید؛ استفاده از درب‌های کرکره‌ای و یا استفاده از درب‌های سکشنال. درست است که در بسیاری از موارد این دو نوع درب را شبیه به هم می‌دانند، اما باید بگوییم که تفاوت‌های اساسی با یکدیگر دارند. برخی از این تفاوت‌ها به مواد مورداستفاده، نوع نصب، دوام و قیمت آن‌ها برمی‌گردد. در بخش‌های قبلی ویژگی درب سکشنال سقفی را بیان کردیم، اکنون با بیان ویژگی‌های درب‌های کرکره‌ای، می‌توانید آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

درب‌های کرکره‌ای:


قیمت درب سکشنال

مزایای استفاده از درب‌های سکشنال زیرسقفی برقی

به‌طور کلی باید بدانید که این نوع از درب‌ها، نسبت به مدل‌های دیگر همچون درب‌های رول اتوماتیک و آپ از مزیت‌های بیش‌تری برخوردار هستند. در این بخش از مقاله جهت افزایش اطلاعات شما عزیزان، در رابطه با مزیت‌های این نوع از درب‌ها صحبت می‌کنیم.


درب سکشنال افقی

معایب استفاده از درب‌های سکشنال زیرسقفی برقی

درست است که مزیت‌های این نوع از درب‌ها آن‌قدر زیاد است که امروزه بسیاری از افراد ترغیب می‌شوند از آن‌ها در ورودی ساختمان‌های خود استفاده کنند؛ اما به‌هرحال هر وسیله‌ای علاوه بر مزیت‌هایش، دارای معایبی هم است که بهتر است در مورد آن‌ها نیز اطلاعات کافی داشته باشید. به این منظور این بخش از مقاله را به بیان معایب درب‌های سکشنال اختصاص داده‌ایم.

معایب درب‌های سکشنال زیرسقفی عبارت است از:


نصب درب سکشنال

قیمت خرید درب سکشنال زیرسقفی برقی

قیمت درب‌های سکشنال با یکدیگر متفاوت است و ما در اینجا قیمت درب‌های سکشنال زیرسقفی را موردبررسی قرار می‌دهیم.

قیمت درب‌های سکشنال زیرسقفی به موارد متعددی بستگی دارد. به‌عنوان مثال می‌توان به برندهای مختلف اشاره کرد که هر کدام قیمت متفاوتی را ارائه می‌دهند. مورد بعدی که در تعیین قیمت این نوع از درب‌ها بسیار تأثیرگذار است، نوع موتور استفاده شده در درب است. ابعاد و وزن درب نیز، مشخص‌کننده قیمت نهایی درب خواهند بود. نوع پنل استفاده شده در درب نیز بر روی قیمت درب تأثیرگذار است.

اما به‌طور کلی باید بدانید که اجزا و قطعات مکانیکی در این نوع درب‌ها بسیار زیاد هستند و علاوه بر بالا بودن تعدادشان، سیستم پیچیده‌ای هم دارند. به همین دلیل است که درب‌های سکشنال زیرسقفی برقی نسبت به دیگر درب‌ها، از قیمت‌های بالاتری برخوردار هستند.


فروش درب پارکینگ زیر سقفی

چند نکته دیگر در مورد درب سکشنال سقفی

در این مقاله به بررسی یکی از بهترین درب‌های اتوماتیک به نام درب سکشنال زیرسقفی برقی پرداختیم. دانستید که این نوع از درب‌ها، علاوه بر زیبایی که به نمای ساختمان می‌بخشند، دارای امنیت بسیار بالایی هستند.

همچنین با بررسی ویژگی‌های این درب‌ها، دانستید که در زیر سقف قرار می‌گیرند و به همین دلیل به فضای زیادی برای باز و بسته شدن نیاز ندارند. اگر کمی دقت کنید، خواهید دید که امروزه در بسیاری از پارکینگ‌ها از درب‌های سکشنال زیرسقفی استفاده می‌شود.

امیدواریم در این مقاله، توانسته باشیم اطلاعات موردنیازتان در مورد درب‌های سکشنال را در اختیارتان قرار داده باشیم. اکنون که در مورد ویژگی‌ها و مزیت‌های این نوع از درب‌ها می‌دانید، می‌توانید آن‌ها را در رنگ و طرح دلخواه خریداری کرده و نسبت به امنیت بالای ساختمان خود اطمینان کامل داشته باشید.

Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378