دزدگیر اماکن بیسیم

این روزها داشتن یک دزدگیر با کیفیت یک الزام محسوب می شود. قصد ما این است که راهنمای خرید دزدگیر اماکن را در اختیار شما قرار دهیم. شما در زمان خرید می بایست بدانید که به دنبال چه مدل دزدگیر باشید. مدل های دزدگیر اماکن متنوع هستند و هر یک شرایط خاص خود را دارند.

دزدگیر اماکن

قیمت دزدگیر اماکن به چه عواملی بستگی دارد؟

در مورد قیمت دزدگیر اماکن باید یک سری موارد را به خوبی ارزیابی کنید. مارک و برند از موارد مهم در قیمت گذاری دزدگیر اماکن محسوب می شوند. به طور کلی برخی از برندها قیمت بالایی دارند. موضوع مهم دیگر مدل دزدگیر است. مدل دزدگیر سبب می شود تا اجرای آن به بهترین نحو صورت بگیرد. دقت کنید که مدل دزدگیر در سال های اخیر شامل یک سری تغییرات خاص شده است. هرچه مدل دزدگیر زیباتر طراحی شود اثربخشی بهتری خواهد داشت. میزان قابلیت های دزدگیر از دیگر مواردی است که باید بررسی کنید. در واقع باید در نظر بگیرید که دزدگیر شما دارای چه قابلیت هایی است. یعنی از نظر سبک کیفیت چه شرایطی دارد. قابلیت های دزدگیر در دوره های زمانی مختلف تغییر می کند.

هرچه دزدگیر شما از نظر قابلیت در شرایط بهتری قرار داشته باشد وضعیت اجرایی آن بهتر است. برخی از دزدگیرها قابلیت های خاص خود را دارند. نوع لوازم جانبی دزدگیر از دیگر مواردی است که باید به آن دقت شود. نوع لوازم جانبی هر محصول در جعبه آن ارزیابی می شود.

امکانات دزدگیر از دیگر مواردی است که باید به آن دقت شود. به هر صورت امکانات دزدگیر به قدری اهمیت دارد که روی قیمت نهایی تاثیر زیادی می گذارد. سیستم های سیم کارتی به طور کلی از نظر سبک اجرایی متفاوت هستند. یک نکته مهم که باید ارزیابی کنید این است که بسیاری از سیستم های دزدگیر از نظر سبک و مدل متفاوت ارزیابی می شوند. ارتقای تجهیزات به نوبه خود باید با بهترین مکانیزم صورت بگیرد.

دزدگیر خانه

نکات مهم در زمان خرید دزدگیر اماکن

می‌دانیم که دزدگیر اماکن یک تجهیز الکترونیکی محسوب می شود. مهمترین عملکرد آن اعلام مشکوک بودن سرقت است. این سیستم ها ارتباط مستقیمی با امنیت منزل یا مکان مورد نظر دارند. یکی از موارد مهمی که در خرید دزدگیر اماکن باید دقت کنید مکان نصب دزدگیر است. شما پیش از خرید هر نوع دزدگیر اماکن باید به مکان نصب آن توجه زیادی داشته باشید. مثلاً اگر قرار به خرید دزدگیر اماکن مدل سیم دار است باید بررسی کنید که آیا امکان سیم کشی برای مکان مورد نظر وجود دارد یا خیر.

مورد بعدی مدل دزدگیر است. حتما باید پیش از خرید به مدل دزدگیر دقت نمایید. برای مکان هایی که نیاز به امنیت بالاتری است می بایست از سیستم های حرفه ای تری استفاده کنید. در واقع در این محیط ها اعلام سرقت باید در سریع ترین زمان ممکن صورت بگیرد. این موضوع اهمیت زیادی دارد.

دزدگیر جی ام کا

دزدگیر اماکن در یک نگاه

ساده‌ترین نوع دزدگیر اماکن که بیشتر مغازه داران و صاحبان منازل مسکونی از آن استفاده می کنند، دزدگیرهای آژیری هستند. این دزدگیر ها صدای هشدار دارند و به شکل های مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه از سیستم های پیچیده‌ترین برای طراحی دزدگیر اماکن استفاده شده است به طوری که هم تنوع در ساخت گسترده‌تر شده است و هم سطح تکنولوژی مورد نیاز را پوشش می دهد. این روند از سرقت جلوگیری می کند.

در فایل چگونگی خرید دزدگیر اماکن یکی از موارد بسیار مهم سیستم و مکانیسم آن است. سیستم دزدگیر اماکن به نسبت گذشته پیشرفت زیادی دارد. تلاش گسترده ای در راستای کاهش خطا و افزایش عکس العمل دزدگیر ها دیده می شود. انواع دزدگیر اماکن از نظر خطا، نویز، سیگنال اضافه، طول عمر و همینطور مقاومت در برابر عوامل طبیعی متفاوت هستند. این موضوع سبب تفاوت در قیمت دزدگیر اماکن نیز می شود و این موضوع نیاز به بررسی دارد.

قیمت دزدگیر منزل

دزدگیر اماکن از نوع سیمی

ساده‌ترین و اولین نوع دزدگیری که برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است، دزدگیر اماکن سیمی است. برای اجرای این مدل از دزدگیر ها نیاز به سیم مشی و اتصال کابل به یک پنل مرکزی خواهد بود. دزدگیر اماکن سیمی به طور کلی مدل های گوناگونی دارند. هر یک از مدل ها کارایی خاص خود را دارند. ساده‌ترین مدل از دزدگیر اماکن سیمی به صورت هشدار صوتی و آژیر کار می کند. به این ترتیب هر نوع حرکت در محل مورد نظر که به واسطه حسگر های دزدگیر اماکن احساس می شود از طریق سیم ها به سیستم مرکزی منتقل شده و در نهایت بوق هشدار به صدا در می آید. مدل دیگری از دزدگیر های سیمی وجود دارند که علاوه بر آژیر هشدار دارای سیستم دزدگیر به یک تلفن ثابت و یا یک سیم کارت هستند.  به این ترتیب به صاحب منزل پیامک ارسال کرده و هشدار لازم را اعلام می کنند.

بهترین دزدگیر منزل

دزدگیر اماکن بی سیم

نسل جدید از دزدگیر اماکن به صورت بدون سیم طراحی شده اند. این مدل از دزدگیر ها با گسترش اینترنت بسیار رواج یافته اند. این سبک از دزدگیر ها به شکل اتصال به اینترنت کار می کنند. به طور کلی در یک بررسی کلی به نسبت مدل های دارای سیم از نظر امنیت وضعیت بهتری دارند. در دزدگیر های دارای سیم این احتمال وجود دارد که سارقان کابل یا سیم اتصال دزدگیر را قطع نمایند اما برای مدل ها بی سیم چنین چیزی دیده نمی شود. همینطور استفاده از مدل های بی سیم نیز آسان تر است.

نصب دزدگیر اماکن

ویژگی های دزدگیر اماکن بی سیم

دزدگیر اماکن بیسیم برای نصب بسیار آسان تر عمل می کنند. در واقع کمتر در معرض دید هستند و مشکلات قطع شدن سیم و کابل کشی ندارند. اما یک نکته را دقت کنید که این دزدگیرها احتمال پالس اشتباه دارند و در خرید دزدگیر اماکن بیسیم باید از بهترین برند استفاده کنید. دزدگیر اماکن بیسیم نیاز به سرویس و تعمیر و نگهداری دارد. همینطور باتری آن در زمان ضعیف شدن نیز باید تعویض شود.

دزدگیر منزل ارزان

نحوه عملکرد دزدگیر اماکن بی سیم

عملکرد دزدگیر اماکن بی سیم به این صورت است که در حین مشاهده حرکت، سیستم دزدگیر از طریق اتصال به وای فای سیگنال هایی را ارسال می کند. از این طریق موقعیت یا خطا احتمالی نیز گزارش می شود.

این سبک از دزدگیرها همانطور که از نامشان مشخص است دارای اتصال خط تلفن ثابت هستند. در صورت فعال شدن هر یک از سنسورها طبق خطوط ثبت شده در حافظه، تماس ایجاد شده و پیامی که روی حافظه ضبط شده است پخش می شود.

بهترین دزدگیر منزل قیمت

دزدگیر اماکن سیم کارتی

دزدگیر اماکن سیم کارتی در صورت اعلام خطر می توانند علاوه بر تماس سیستم پیامکی نیز دارند و هشدار لازم را از طریق پیامک به شخص اطلاع می دهند. این مدل از پنل ها ایمن هستند. همینطور شرایط ارتباط از راه دور را فراهم می سازند.

خرید دزدگیر منزل

سیستم های دزدگیر وایرلس

به هر حال شما می بایست تصمیم گیری کنید که چه مدل از دزدگیر اماکن را انتخاب کنید. راهنمای چگونگی خرید دزدگیر اماکن به شما کمک می کند تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. یکی از این پنل ها سیستم دزدگیر وایرلس یا هشدار بی سیم است. سنسورهایی که برای این مدل از دزدگیر اماکن اجرا می شود برای تغذیه از باتری استفاده می کنند. همینطور از طریق سیگنال های رادیویی با کنترل پنل ارتباط ایجاد می شود.

نصب سنسورهای وایرلس عموماً ساده‌تر و بهتر صورت می گیرد. افراد مبتدی نیز این امکان را دارد که به راحتی و بدون سختی زیاد این سیستم ها را نصب کنند. اضافه کردن سنسور به این مدل از دزدگیر ها کار نسبتاً ساده ای محسوب می شود. جابجایی این محصولات به سادگی صورت می گیرد. در صورت نیاز به جابجایی بدون هیچ مشکلی کار انجام می شود. عملکرد سنسورهای وایرلس بسیار خوب است. از سوی دیگر قیمت آن نیز مناسب است. شاید تهیه باطری مجزا و یا سنسور کمی گران به نظر برسد اما به طور کلی دردسر سیم کشی در امکان را ندارد.

قیمت دزدگیر مغازه

دزدگیر اماکن آژیر زننده

دزدگیر اماکن آژیر زننده از نوع بدون تماس هستند. این مدل از دزدگیرها در زمان فعال شدن صدای بلندی تولید می کنند و هشدار محصول تنها به واسطه آژیر اعلام می شود. دستگاه دزدگیر هیچ تماسی برای هشدار خطر برقرار نمی کند. وجود این صدا و آژیر قوی سبب می شود که همسایه ها نیز مطلع شوند.

دزدگیر اماکن gmk

آیا دزدگیر های تماس گیرنده انتخاب خوبی هستند؟

برخی از دزدگیرها در بازار عرضه شده است که مشهور به دزدگیرهای تماس گیرنده هستند. اگر شما همسایه قابل اطمینانی ندارید، با شنیدن صدای اخطار دزدگیر شما را مطلع می سازند. همینطور سیستم های امنیتی تماس گیرنده نیز وجود دارد که به آنها تلفن کننده اتوماتیک گفته می شود. این سبک از دزدگیرها در زمان تشخیص سرقت دزدگیر فعال می شوند. همینطور بخش تلفن کننده دزدگیر به شکل اتوماتیک با شماره هایی که در آن ذخیره شده است مثل شماره تلفن همراه خودتان یا خویشاوندان خود تماس می گیرد. در واقع در زمان وقوع حادثه سریعاً به شما اعلام می شود.

این مدل از دزدگیر ها به شما این امکان را می دهند تا 3 الی 10 شماره تلفن را با اولویت بندی دلخواه در حافظه دستگاه ذخیره‌سازی کنید. اولین فردی که دستگاه با او تماس می گیرد اگر جواب ندارد، با فرد دیگری تماس گرفته می شود. همینطور یک سری تجهیزات جانبی برای هشدار آتش‌سوزی یا نشت گاز و دکمه اضطراری مدنظر است که با اتصال به دزدگیر استفاده می شود.

سیستم اعلام سرقت

سیستم های امنیتی خانه هوشمند را چقدر میشناسید؟

اگر می خواهید برای امنیت منزل خود به بهترین نحو هزینه کنید پیشنهاد ما این است که سعی کنید سیستم های امنیتی خانه هوشمند را انتخاب کنید. این محصولات با اتصال به تلفن همراه هوشمند و تبلت شما ارتباط لازم را برقرار می کنند. این دزدگیر ها قادر هستند در صورت بروز دزد سریعاً شما را مطلع سازند. مثلاً قفل های هوشمند یکی از بهترین دزدگیر های منزل محسوب می شوند. این قفل ها سبک و مدل بندی های خاص خود را دارند. برخی رمزی و برخی اثر انگشتی هستند. شرایط به این صورت است که مدل های انلاین این دزدگیر ها توسط اپ مخصوص به موبایل شما وصل می شوند. در صورت رویت شدن شخص مزاحم یا سارق اطلاعات از طریق تلفن همراه به شما داده می شود. همینطور شرایط به صورتی است که می توانید از سیستم تصویر برداری آن نیز استفاده کنید.

 این سیستم کمک می کند تا بتوانید تصور شخص سارق را نیز مشاهده کنید. همه این موارد بخش مهمی از سیستم های امنیتی خانه هوشم محسوب می شود. این سیستم ها نیاز به پنل وای فای دارند. شما می توانید به پنل مرکزی خود تعدادی سنسور را اضافه کنید. این سنسورها به عنوان ماژول های تشخیص حرکت و دوربین و سوکت های خاص به شما اجازه می دهند تا بتوانید سیستم روشنایی منزل خود را در زمانی که خارج از منزل هستید کنترل کنید.

نصب دزدگیر از موضوعات بسیار مهم است. گاه یک دزدگیر از نظر امنیت وضعیت خوبی دارد اما به طور کلی نصب حرفه ای آن در مکان مورد نظر به سختی صورت می گیرد. افراد متخصص باید این موضوع را بررسی کنند.

نکته طلایی در خرید دزدگیر منازل

پنل اصلی دستگاه مرکزی از مهمترین بخش ها محسوب می شود. سنسور حرکتی باید از نظر نوع اجرا کاملاً ایده آل باشد. سنسور در و پنجره اهمیت زیادی در عملکرد دزدگیر اماکن دارد. کنترل از راه دور از مزایای مهم دزدگیر اماکن محسوب می شود. از سوی دیگر وجود دفترچه راهنما نیز بخش مهمی از عملکرد دزدگیر به شمار می آید. در سال های اخیر، خرید دزدگیر های اماکن هم اصول اجرایی مناسبی دارند و هم از نظر مکانیزم بی نظیر هستند.

دزدگیر اماکن یک سیستم الکترونیکی برای حفاظت از منزل و مغازه و اماکن محسوب می شود. این سیستم ها دریافت سیگنال هشدار را به واسطه سنسورهای مخصوص انجام می دهند. سنسورهای تشخیص حرکت، سنسور دود، نشت آب و سنسور آهنربایی از موارد مهم در این تجهیزات محسوب می شوند. همه این موارد روی قیمت دزدگیر اماکن تاثیر می گذارند. سنسور تشخیص لرزش و همینطور سنسور شکسته شدن شیشه از دیگر مواردی است که قابل قبول خواهد بود. دوربین های شبکه نیز موضوع مورد قبولی هستند.

Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378