قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی

جلوگیری از ورود سارقان و مهاجمان در درجه اول و ممانعت از ورود حیوانات مزاحم مانند گربه و عدم ورود آنها به محوطه ساختمان ها و یا سقوط در استخر های حیاط ، و بررسی قیمت حفاظ شاخ گوزنی با سایر نرده حفاظ های روی دیوار در این مقاله بررسی خواهد شد.
حفاظ شاخ گوزنی در چند سال اخیر یکی از طراحی های مهم و ضروری در مورد ساختمان ها و بناهای در حال ساخت در معماری جدید جایگزین انواع دیگر نرده ها شده است به عبارتی ساده تر شاخ گوزنی نسل سوم حفاظ ساختمان است که تا کنون توانسته هم در عرصه طراحی و امنیت ساختمان به محصولی بی رقیب تبدیل شود .

تولید حفاظ شاخ گوزنی

منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی تعداد ردیف های اصلی میلگرد در هر شاخه 2 متری از حفاظ شاخ گوزنی می باشد، شاخه های اصلی معمولا از سایر شاخه ها بلندتر هستند و به صورت عرضی در ردیف وسط حفاظ قرار گرفته اند. تراکم استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده توسط صنایع فلزی حفاظا سازان 12 ردیف اصلی در هر شاخه 2 متری می باشد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

امکان ساخت حفاظ شاخ گوزن به صورت سفارشی در تراکم های 8 ردیف، 10 ردیف، 12 ردیف، 14 ردیف و 15 ردیف وجود دارد. به طور مثال منظور از تراکم 12 این است که در هر 2 متر 12 ردیف اصلی میلگرد وجود دارد، شاخه های اصلی مستقیما به شاسی متصل میشوند و شاخه های فرعی به شاخه های اصلی جوش میشوند. روش استاندارد و ثابتی برای محاسبه تراکم حفاظ شاخ گوزنی وجود ندارد و تراکم حفاظ قطعا نمی تواند ملاک مناسبی برای مقایسه قیمت دو حفاظ متفاوت باشد. در حال حاضر برخی از تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی شاخه های فرعی را نیز جزو تراکم محاسبه میکنند و عددی که برای تراکم حفاظ اعلام میکنند 24 و 150 و 250 و... است. همچنین برخی شرکت ها به جای عدد از عبارت تراکم بالا و تراکم متوسط استفاده میکنند. به طور کل اگر قصد مقایسه محصولات چند شرکت مختلف را دارید مقایسه عدد اعلام شده برای تراکم حفاظ روش مناسبی برای مقایسه حفاظ شاخ گوزنی نیست.

نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ روی دیوار (نرده دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.

نرده حفاظ اهنی شاخ گوزنی

با توجه به اینکه انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی یک نمونه ثابت نیستند و هر تولید کننده ای نمونه مخصوص به خود رادارد باید توجه کنید که عده ای سودجو اقدام به کپی برداری بی کیفیت از حفاظ شاخ گوزنی و محصولات تولید کننده های معتبر میکنند. و خریدار بی خبر نیز تنها با استعلام یک نام و کد، اقدام به خرید میکند ولی محصولی که در نهایت تحویل میگیرد امکان دارد  یک محصول بی کیفیت و غیر ایمن باشد.

اما این سودجویی چگونه انجام میشود: با توجه به اینکه قیمت حفاظ شاخ گوزنی با واحد متر به مشتری ارائه میشود؛ افراد سودجو با استفاده از میلگردهای نازک , وزن نهایی محصول را کاهش داده و به این ترتیب  قیمت پایین تر از کارخانه های معتبر را به مشتری ارائه میکنند.حتما تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی باید وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی را به خریدار اعلام و در فاکتور قید نماید .

نرده حفاظ اهنی شاخ گوزنی

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در چه نوع مکان هایی می باشد؟

1- حفاظ شاخ گوزنی در باغ ویلا و منازل شخصی

2- حفاظ شاخ گوزنی در پایگاه های نظامی

3- حفاظ شاخ گوزنی در قابل استفاده در بخش های مختلف فرودگاه ها

4- حفاظ شاخ گوزنی در شرکت ها و ادارات

5- حفاظ شاخ گوزنی قابل استفاده در مدارس و مکان های آموزشی

6- حفاظ شاخ گوزن مناسب برای استفاده درمکان های امنیتی و زندان ها

7- حفاظ شاخ گوزنی قابل استفاده برای هتل ها

8- حفاظ شاخ گوزنی در مجتمع های مسکونی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

نسل حفاظ ها


حفاظ ها به طور کلی به ۳ نسل تقسیم می شوند که عبارتند از:

نسل اول: سیم خاردار ها

این نوع حفاظ در گذشته بسیار استفاده می شده و از زمان پیدایش حفاظ شاخ گوزنی سیم خاردار ها عملا محبوبیت خود را از دست داده و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. سیم خاردار ها معمولا در پایگاه های نظامی و زندان ها استفاده می شود. یکی از مهم ترین علت های کاهش محبوبیت سیم خاردار ها میان مردم عدم برخورداری از ظاهر زیبا است که در نسل های بعدی حفاظ به این نکته بسیار توجه شده و سعی بر آن شده تا حفاظ علاوه بر افزایش امنیت زیبا و چشم نواز باشد.

نسل دوم: حفاظ سر نیزه ای

در نسل دوم حفاظ ها یعنی حفاظ سرنیزه ای مشکلات و ضعف های نسل اول به صورت کامل برطرف شد و در طراحی آن سعی شد تا ظاهر حفاظ نیز زیبا شود تا به زیبایی ملک بیافزاید و زیبا به نظر برسد. علاوه بر زیبایی این نوع حفاظ به دلیل ارتباع بالا و نوک تیز توانست امنیت را نیز بهبود بخشد و مورد توجه صاحبین ملک قرار گیرید. این نوع حفاظ معمولا در ویلاها و ملک های شخصی نصب می شد و پس از تولید نسل سوم حفاظ استفاده از این نوع نیز مانند نسل اول یا همان سیم خاردار ها به شدت کاهش یافت.

نسل سوم: حفاظ شاخ گوزنی

در نسل سوم بر روی امنیت حفاظ ها بسیار کار شده است و در این نسل حفاظ شاخ گوزنی، درب آکاردئونی و حفاظ پنجر معرفی شد که هر کدام به نوعی در افزایش امنیت املاک کمک کردند. به طور مثال این حفاظ را به گونه ای طراحی کردند که نوک تیز باشد و در جهت های مختلف قرار گیرد تا احتمال سرقت را کاهش دهد. معمولا دزد ها برای بالا رفتن دیوار ابتدا از بالای دیوار گرفته و پس از بالا رفتن از دیوار وارد منزل می شوند. این حفاظ ابتدا از اینکه سارقان از قسمت بالای دیوار به عنوان روش کمکی استفاده کنند جلوگیری می کند و سپس چون شاخک هایی در جهت های مختلف دارد امکان قرارگیری در کنار حفاظ را از سارقان می گیرد تا نتوانند وارد ملک شود. معمولا این حفاظ از جنس فلز ساخته می شود ولی برخی از افراد برای مقاومت بالاتر ترجیح می دهند حفاظی از جنس فولاد سفارش دهند که به مراتب قیمت بالاتری دارد.

حفاظ شاخ گوزنی

امنیت یک ساختمان، یکی از موضوعات مهمی است که اکثر افراد به آن اهمیت می دهند. امروزه راه های متعددی برای حفظ و افزایش امنیت در ساختمانها وجود دارد. نصب حفاظ درب ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب حفاظ و نرده کشی از جمله روشهایی است که به کمک آنها می توان امنیت را در ساختمان یا فروشگاه برقرار کرد. حفاظ کشی دیوار، یکی از بهترین و موثرترین روشهای حفظ امنیت در ساختمان است. با نصب حفاظ، مجرمان و سارقان نمی توانند به راحتی وارد محیط خانه شوند. این حفاظ ها، روی دیوار و قسمتهایی از خانه که احتمال ورود سارقان می رود نصب می شود. به همین دلیل است که این روش، آسودگی خاطر و آرامش ساکنین خانه را به دنبال دارد.

شاخ گوزنی

تصویر بالا حفاظ لیلیوم نوع پیشرفته حفاظ شاخ گوزنی میباشد

1-تاثیر وزن حفاظ بر قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی:

هرچند قیمت حفاظ شاخ گوزنی را بصورت متری محاسبه میکنند ولی شما باید وزن تقریبی هر متر را نیز داشته باشید تا افراد سودجو با کم کردن شاخه های حفاظ و همچنین با استفاده از میلگردهای نازک تر نتوانند شما را فریب دهند.

2-تاثیر نوع جوشکاری بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

دو روش برای جوشکاری حفاظ استفاده میشود: جوشکاری قدیمی (الکتردود) و جوشکاری مدرن( تحت گاز co2 ) جوشکاری مدرن هر چند  هزینه بالاتری دارد ولی قطعا به دلیل جوش عالی ، اتصال محکمتر و بادوامی تری ارائه میکند در دراز مدت برای خریدار به صرفه تر است. کارخانه های معتبر از این روش جوشکاری استفاده میکنند ولی افراد سودجو بدون اطلاع رسانی به مشتری و استفاده از جوشکاری سنتی باعث پایین آمدن استحکام اتصال قطعات حفاظ میشود. حال آنکه تمام انگیزه خریدار از خرید حفاظ ، ایجاد یک مانع مستحکم روی دیوار است که با این نوع جوشکاری عملا حاصل نمیشود!

3- تاثیر نوع رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از رنگ مایع و شناورکردن حفاظ در حوضچه رنگ به روش قدیمی هزینه به مراتب کمتری نسبت به رنگ کوره ای الکترو استاتیک دارد. افراد سودجو در تمامی موارد اقدام به استفاده از روشهای ارزان تر در تولید میکنند بدون اینکه این موارد را به خریدار اطلاع دهند و با این روشها قیمت حفاظ شاخ گوزنی را پایین تر اعلام میکنند. با توجه به اینکه در صورت زنگ زدگی حفاظ , انجام رنگ کاری دوباره روی دیوار بسیار دشوار و هزینه بر است ، استفاده از روش رنگ کاری کوره ای توصیه اکید ما به خریداران است که ماندگاری بالاتری را نسبت به رنگ مایع دارد.

4-تاثیر تعداد شاخه ها (تراکم) در قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

تراکم در واقع ، تعداد شاخه های اصلی در یک نمونه از حفاظ است که تمام شاخه های فرعی به آن متصل میشوند. بهترین تراکم برای نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه قیمت حفاظ شاخ گوزنی و امنیت نرده حفاظ ، شاخ گوزنی با  تراکم 13 ردیف است . تولید کننده های غیرمنصف با کم کردن شاخه های اصلی و حذف برخی شاخه های فرعی باز هم با کم فروشی، قیمت پایین تری به خریدار اعلام میکنند. بدون توجه به اینکه این کاربه شاکله اصلی حفاظ صدمه میزند و استحکام آن را ازبین میبرد. شما باید بع عنوان خریدار از این موضوع مطلع باشید که شکل اصلی حفاظ ها بسیار دقیق ارزیابی شده و بارها آزموده شده و به تکامل رسیده است و تغییر در شاخه های این حفاظ منجر به شکنندگی آن خواهد شد.

Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603