حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب از حفاظ های نسل جدید است که امروزه طرفداران زیادی در حوزه نرده دیوار پیدا کرده است. همواره بهترین راه حل ها برای مشکلات بشر در طبیعت نهفته بوده. طرح این حفاظ نیز از گل های مرداب الهام گرفته شده است. این نوع نرده ، مناسب برای انواع ساختمان های کم طبقه و ویلایی مسکونی می باشد. حفاظ مدل نخل مرداب یکی از بهترین گزینه ها برای محافظت از محیط خانه ها، اداره جات، شرکت ها و کارخانه ها می باشد. اگر به دنبال روشی مطمئن هستید تا از محیط خانه یا محل کار خود محافظت کنید، بدون شک نرده نخل مرداب یکی از بهترین گزینه هاست.

حفاظ نخل مرداب

یکی از بهترین و ایمن ترین انواع نرده حفاظ روی دیوار حفاظ مرداب است. ظاهر بسیار زیبا به همراه رعایت حداکثری اصول ایمنی از دلایل محبوبیت این نوع نرده حفاظ دیوار است. گروه تولیدی حفاظ سازان آهن سازه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نرده حفاظ روی دیوار ، با طراحی انواع مختلف نرده حفاظ دور دیوار همواره در تلاش بوده تا بیشترین امنیت را برا خریداران فراهم نماید. حفاظ نخل مرداب همان طور که در بالا اشاره شد خدمتی جدید ، در عرصه تولید نرده حفاظ روی دیوار از گروه تولیدی آهن سازه است که ما در این نوشته سعی خواهیم کرد تا شا را ب این محصول بیشتر آشنا کنیم.
در تولید حفاظ نخل مرداب هم مانند سایر نرده حفاظ ها از میل گرد ساده استفاده میشود ، حداقل ارتفاع پیشنهادی برای این محصول 60 و حداکثر 120 سانت است. البته در صورت نیاز و تمایل خریدار این حفاظ در هر ارتفاعی قابل یاخت و تولید است.

قیمت حفاظ نخل مرداب

برای تولید این محصول میبایست همانند انواع نرده حفاظ روی دیوار ،به وسیله گیوتین قطعات میل گرد برش داده شده و برحسب طرح اولیه در قسمت خم کاری در سایز ها و ابعاد مختلف توسط دستگاه پرس خاص خم میشود. بعد از پایان خمکاری میله ها به قسمت جوش کاری انتقال داده شده و به هم جوش داده میشود. بعد از این که قطعات اصلی توسط دستگاه co2 جوش داده شد در قسمت کنترل کیفیت جوش ها بررسی شده و به قسمت رنگ کاری ارسال میشود.و. در این مرحله حفاظ نخل مرداب ، برای چربی زدائی پیش گرم شده و آماده رنگ کاری میشوند. در این مرحله پودر رنگ توسط دستگاه بر روی حفاظ پا چیده شده و به مدت 20 دقیقه در دمای 220 درجه در کوره حرارت دیده و آماده نصب میشود.

حفاظ مردابی

حفاظ نخل مرداب یکی از حفاظ های امنیتی برای ساختمان های مسکونی می باشد که برگرفته از محل های مرداب ساخته شده است. این حفاظ بسیار زیبا بوده و امنیت ساختمان را نیز تا چندین درصد افزایش می دهد.

این حفاظ مناسب انواع ساختمان های کم طبقه و هم کف است. اگر به دنبال امین کردن محیط کار و ساختمان خود هستید این حفاظ یکی از گزینه های مناسب برای تامین نیاز امنیت می باشد.

این حفاظ به دلیل شکل ظاهری خود علاوه بر ایجاد امنیت در داخل ساختمان در نمایی بیرون یک دکوراسیون جذاب به شمار می اید. این حفاظ یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید ساختمان می باشد.

این حفاظ ها در ردیف های یک متری تولید می شوند و ارتفاعی به اندازه یک متر دارند. عرض این نوع حفاظ کم است اما به دلیل شاخه های انبوهی که در بالای خود دارند بسیار غیرقابل دسترس هستند.

قیمت حفاظ های مرداب کاملا مقرون به صرفه هستند اما کاملا از نظر امنیتی، و کیفیت بالا می باشند.

این حفاظ مرداب شامل شاخه های قوس داری هستند مه روی هم رفته و امکان دسترسی را کاملا سلب می کنند. و به شکل گل مرداب درآمده اند و اسم آن را نیز به همین دلیل حفاظ مرداب گذاشته اند.

این گل ها از میلگرد های کوتاهی تشکیل شده اند. و شاسی حفاظ گل مرداب به ۱ متر طول می‌رسد. این شاستی ها هنگام نصب کاملا درکنار یک دیگر قرار میگیرند تا ظاهری مناسب و مرتبی داشته باشند.

رنگ بندی این حفاظ های مرداب کاملا متنوع است ‌مناسب با نمای بیروتی ساختمان شما طراحی شده. امنیت این حفاظ به مراتب بالاتر از حفاظ های دیگر است. رنگ بندی این نوع حفاظ ها بیشتر در رنگ های قهوه ای و سفید می باشد که با تمامی نماهای بیرونی ساختمان ها همخوانی لازم را دارا است.

نخل مرداب
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603