درب حیاط فلزی

درب حیاط یک عامل مهم در زیبایی، امنیت و بهره برداری بهتر از انرژی خانه است. از این رو انتخاب یک درب ورودی حیاط جدید یک راهکار عالی برای به روز رسانی ظاهر ساختمان و  سرمایه گذاری عالی برای افزایش ارزش خانه می باشد. همانطور که معماری خانه های ویلایی با خانه های معمولی متفاوت است , درب ویلا نیز با درب ساختمان های دیگر کمی فرق دارد. سلیقه در تمام مواردی که ذکر خواهیم کرد نقش اصلی را ایفا میکند ولی با توجه به برخی مزیتها میتوانیم انتخاب بهتری مطابق با سلیقه مان برای یک درب ویلایی خوب داشته باشیم.


درب حیاط ویلایی

برای دریافت قیمت درب پارکینگ دو لنگه و چند لنگه، قیمت درب باغ و ویلا، قیمت درب آپارتمان، قیمت درب ورودی ساختمان، قیمت درب عابر رو و درب ویلایی و … با شماره 09125200978 تماس حاصل فرمایید و پس از توافق فی مابین، بلافاصله ساخت درب شما در دستور کار قرار خواهد گرفت و در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما در سرتاسر ایران ارسال خواهد شد.  درب فلزی حیاط از انواع درب‌های ورودی ساختمان و درب فلزی پارکینگ به‌حساب می‌آید؛ برحسب تنوع، طراحی و محل استفاده، در انواع مختلف دسته‌بندی می‌شود. لذا برای هر محل می‌بایست دربی با متریال و استراکچر مختص به آن مکان تولید نمود. درب فلزی حیاط بر اساس موارد مذکور به انواع زیر تقسیم‌بندی می‌شود:


09125200978


درب لوکس مدرن

سفارش و خرید درب فلزی

قیمت درب آهنی و درب فلزی و در حیاط ماشین رو بر اساس طرح و وزن آن محاسبه میگردد. ساخت طرح های درب حیاط از چندین قسمت تشکیل شده اند که همه این قطعات با هم بر روی همدیگر سوار می شوند. قابها و وادارها: قاب و وادار نقش اصلی سازه خرید درب فلزی آپارتمان را بازی می کنند. آن ها به صورت یک سازه اصلی درب شناخته می شود. درب ها بر روی آن سوار می شوند و قاب نقش تحمل وزن لنگه های در را دارد که به این شکل قیمت کیلویی درب فرفورژه دست ساز مشخص می شود.


درب الیزه

نصب درب آهنی پارکینگ

در مرکز تولید متری و کیلویی درب آهنی و طراحی و نصب درب پارکینگ ورودی حیاط و ورودی ساختمان تفاوت هایی بر اساس کاربری آنها وجود دارد. درب های فلزی ورودی حیاط و یا پارکینگ می تواند دارای فضای باز و جداره هایی کم عرض به صورت نرده ای باشد تا به راحتی موجب ورود هوا با دخل گردد.


نصب درب پارکینگ

دروازه لوکس حیاط ویلا

اما در طراحی درب ویلایی فلزی و درب کلاسیک ورودی ممکن هست که این منفذها وجود داشته باشد. اما درب باغی گلنرده دار فرفورژه با شیشه یا تلق حتما پوشش داده می شوند تا مانع از ورود هرگونه آلودگی، هوای نا خواسته، حشرات موذی و … گردد. دربهای فلزی مانند درب الیزه جزو درب های مدرن و درب هخامنشی جزو طرح های سلطنتی کلاسیک که در انواع رنگ های زیبا و طرح های زیبا تولید و طراحی می شوند. بر خلاف دید عموم که ممکن است بعد از مدتی دچار رنگ پریدگی شوند بلکه درب فلزی لوکس بسیار مقاوم در برابر خراش و زنگ زدگی می باشند.


خرید درب ترک پارکینگ

نما درب ساختمان و دروازه پارکینگ ورودی ماشین در حالت استاندارد خود در کوره ها، رنگ آمیزی شده باشند. درب باغ فلزی رنگی از مقاومت بسیار بالایی دربرابر اشعه آفتاب و باران برخوردار هستند. درب حیاط رنگ سفید و درب ویلا مشکی و طلایی و درب فلزی قهوه ای سوخته عریض ورودی حیاط باید از ارتفاع بیشتری نصبت به درب ورودی ساختمان یا نفر رو بر خوردار باشد. درب فلزی مدرن متناسب برای کسانی است که چارچوب درب ورودی ساختمان مسکونی ذهنیشان سادگی و پیرایگی حداقل را به عنوان اصل در نظر دارد. همچنین متناسب برای کاربری های خاصی همچون ادارات و مکانهایی که دارای چارچوب و قانون سازمانی هستند میباشد.


درب هخامنش

قیمت طرح درب حیاط تک لنگه و درب دو لنگه حیاط و همچنین درب آهنی پارکینگ در محیط بیرون واقع شده‌اند و به همین دلیل در معرض شرایط محیطی قرار دارند. مدل های درب فلزی ورودی ساختمان در تمام طول سال شرایط جوی مختلفی را تجربه می‌کنند. به همین دلیل استفاده از انواع درب آهنی ورودی ساختمان و فلزی تنها انتخاب مناسب برای این نقطه است. چرا که خرید درب آهنی در مشهد و درب فلزی در شیراز و مازندران و گیلان با توجه به ساختاری که دارند مقاومت بسیار بالایی در برابر باد، باران و رطوبت، گرما و تابش خورشید و گرد و غبار دارند. البته با این وجود به شدت توصیه می‌شود برای افزایش طول عمر درب گاراژی منزل خود حتماً از سردرب در ورودی یا همان سایبان استفاده کنید.


دروازه حیاط باغ ویلا

عکس مدلهای جدید درب حیاط شمالی و درب پارکینگ جنوبی در زیر موجود است و با توجه به سفارش و نیاز شما طراحی می‌شود و به همین دلیل شما می‌تواند اغلب ویژگی‌های آن را خودتان تعیین کنید. تصاویر درب فلزی حیاط و در ورودی خانه ویلایی را مشاهده نمایید نکته‌ی جالب اینجاست که مدل درب فلزی ورودی ساختمان و درب پارکینگ‌ تان طرحی کاملاً یکسان و هماهنگی دارد و این تنها اندازه‌ی آن‌هاست که متفاوت است. این نوع درب فلزی انتخابی مناسب برای ورودی مجتمع‌های مسکونی‌ست. همان‌طور که گفتیم تنوع در طرح و رنگ یکی از ویژگی‌های این نوع درب است.


درب باغی اهنی

 درب‌های فلزی ورودی ساختمان، با توجه به سلیقه مشتری و نمای ورودی ساختمان، طراحی و ساخته می‌شود؛ به‌طور مثال، مدل درب حیاط ساده و شیک برای عمارت هایی با معماری متوسط رو به مدرن طراحی‌شده است؛ بنابراین در نظر گرفتن هر یک از موارد، در طراحی و ساخت درب‌های ورودی ساختمان و درب‌های فرفورژه نقش بسزایی خواهند داشت.  برای اطلاع از قیمت انواع درب فلزی حیاط ساده و شیک کافی است با ما تماس گرفته و یا به مرکز تولید درب ما مراجعه کرده و ضمن مشاهده انواع درب ورودی ساختمان از قیمت درب فلزی ساده حیاط مطلع شوید.


09125200978درب ویلا آهنی

قیمت درب حیاط ماشین رو پارکینگ ساده و درب حیاط ساده با توجه به اندازه و وزنی که دارد، متغیر است. اندازه استاندارد با توجه به ورودی درب برحسب ماشین‌رو یا نفر رو بودن آن تعیین می‌شود. ارتفاع معمول درب حیاط حدود 210 سانتیمتر است که برحسب سفارش مشتری قابل تغییر نیز هست. حداقل عرض برای درب‌های ورودی نفر رو حدود 110 سانتی‌متر است و درب‌های 225 سانتی‌متری نیز در بازار موجود است. در مورد درب پارکینگ نیز اندازه عرض معمول 3 متر و برای درب‌های بزرگ تا 6 متر نیز می‌رسد. وزن آهن به کار رفته و در نهایت لیست قیمت درب حیاط نیز بر اساس همین متراژ، متغیر است. مثلاً برای درب نفر رو وزن آن حدود 200 کیلوگرم است و درب حیاط ماشین‌رو حدود 600 کیلوگرم است.


درب پارکینگ

درب ویلایی مدرن یا درب حیاط کلاسیک ؟

مدرن یا کلاسیک بودن انواع درب ویلا به نمای ساختمان , سلیقه و بودجه شما بستگی دارد. برخی از مردم مشتاق دربهای ساده و کلاسیک هستند.این مدل دربها بودجه کمتری هم نیاز دارند. ولی با توجه به نوع معماری ساختمانهای ویلایی میتوان دربهای مدرن را انتخاب بهتری دانست.  در گذشته دربهای مدرن دربهای بسیار گرانقیمتی بودند ولی در سالیان اخیر دربهای مدرن بسیار زیبایی هم طراحی شده اند (درب فرفورژه) که از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.


درب فلزی

نکات مهم در تولید درب پارکینگ آهنی

درب پارکینگ از گروه درب هایی است که علاوه بر داشتن امنیت بالا و محافظت از ساختمان، وظیفه افزایش زیبایی نما را نیز به عهده دارد.

از آنجا که درب پارکینگ در بخش خارجی ساختمان قرار می گیرد و بخش بزرگی از نمای بیرونی را به خود اختصاص می دهد، لازم است تا از متریال های با کیفیت و طراحی های خاص برای تولید آن استفاده شود.

استفاده از فلز آهن برای تولید انواع درب پارکینگ و درب ورودی ساختمان ها موجب شده، تا درب های کاملا ایمن و با امکان طرح های خاص به وجود بیایند.

به دلیل استقبال بالایی که از درب پارکینگ آهنی می‌ شود، تولیدکنندگان این درب سعی می ‌کنند تا برخی از نکات را در تولیدات خود در نظر بگیرند، تا همه مصرف کنندگان بتوانند طرح و مدل مورد نیاز را تهیه نمایند.

درب باغ

مهمترین نکات در تولید درب پارکینگ عبارتند از:

کیفیت جوشکاری در حیاط

کیفیت جوشکاری و نحوه اتصال قطعات مختلف برای یکپارچه سازی اهمیت زیادی دارند و استفاده از جوش co۲ یا جوش آرگون می تواند بهترین انتخاب محسوب گردد.

استحکام بالای درب

از آنجا که وظیفه اصلی درب پارکینگ محافظت از کل ساختمان بوده، باید از فلزات با کیفیت بالا برای تولید آن استفاده شود. آهن یکی از بهترین ها است؛ زیرا خاصیت چکش خواری بالایی داشته و در برابر هرگونه ضربه و فشار مقاومت خوبی از خود نشان می ‌دهد و در برابر تاب دیدگی پس از جوشکاری های زیاد مقاومت می کند.

زیبایی ظاهر درب

به دلیل اینکه آهن ها قابلیت انعطاف پذیری و رنگ پذیری بالایی دارند، می توان از انواع طرح ها و گل نرده ها برای تولید درب هایی با ظاهر متفاوت استفاده کرد.

هزینه ساخت درب

یکی از نکات بسیار مهم در ساخت درب پارکینگ هزینه های نهایی آن بوده که با توجه به هزینه متریال و هزینه ساخت مشخص می گردد. در شرایط حال حاضر استفاده از متریال آهن به نسبت سایر متریال ها و فلزات دیگر مقرون به صرفه تر است.

پوشش رنگ

لازم است که پس از اتمام عملیات ساخت و تمیز کاری و پولیش کاری برای بالاتر بردن کیفیت کار و افزایش زیبایی ظاهر، درب های آهنی تحت پوشش رنگ استاتیک قرار بگیرند، تا در برابر رطوبت و شرایط جوی درب از ماندگاری بالایی برخوردار گردد. در این زمینه پوشش رنگ کوره ای بهترین انتخاب بوده، چرا که در برابر تغییرات دمایی و غیرطبیعی مقاومت خوبی دارد.

درب خانه

معرفی انواع درب پارکینگ از لحاظ طراحی

در حال حاضر انواع درب پارکینگ در دو دسته بندی تقسیم می ‌شوند که یک دسته آن از لحاظ نحوه طراحی و شکل ظاهری و دسته دیگر از لحاظ نحوه کاربری است.

در این بخش قصد داریم تا به بررسی انواع درب پارکینگ از لحاظ طراحی بپردازیم، تا در هنگام انتخاب و خرید به شکل آگاهانه بتوانید بهترین طرح را متناسب با فضای خود انتخاب کنید.

انواع درب پارکینگ از لحاظ طراحی به شرح ذیل است:

درب ساختمان

درب پارکینگ مدرن

درب پارکینگ مدرن در واقع به استفاده از نوع متریال ها اشاره نمی ‌کند، بلکه به نحوه طراحی و ساخت درب که در عین سادگی زیبایی آن مطابق با نمای ساختمان و دکوراسیون نما هماهنگ است، اطلاق می گردد. در درب های پارکینگ فلزی مدرن استفاده کردن از اشکال هندسی مانند مربع، مستطیل، دایره، بیضی و طراحی ‌های مختلف دیگر سبب به وجود آمدن درب مدرن می شود.‌

درب پارکینگ جدید

درب پارکینگ کلاسیک

درب پارکینگ کلاسیک جزء پرطرفدارترین نوع درب ها بوده؛ زیرا درب های کلاسیک احساس اصالت داشتن را القا می کنند. در واقع تمامی بخش ها و قطعات یک درب پارکینگ کلاسیک با کل نمای ساختمان هماهنگ است.

درب حیاط شیک

درب پارکینگ لوکس

درب پارکینگ لوکس سال ‌های طولانی است که تولید می ‌شود و بیشتر برای ساختمان های خاص کاربرد دارد. طراحان این درب ها از قطعات زیبایی برای جلوه دادن به درب پارکینگ استفاده می کنند. با استفاده از تکنولوژی ریخته گری و ترکیب قطعات مختلف در جزئیات این درب ها، طرح های خاص پدید می آید و در اغلب اوقات در ترکیب این درب ها رنگ طلایی وجود دارد.

مدل درب حیاط

سفارش درب پارکینگ آهنی به صورت مستقیم

در حال حاضر که انواع مختلف درب پارکینگ طراحی و تولید شده، هر خریدار می تواند با بررسی ظاهر نما و هزینه های در نظر گرفته شده، انواع درب فلزی لوکس، درب فلزی کلاسیک یا درب پارکینگ فلزی مدرن را تهیه نماید.

سفارش درب پارکینگ آهنی به صورت مستقیم و بدون واسطه موجب شده تا به طور کامل طرح ها و مدل های مختلف را بررسی کرده و بهترین نوع طرح مطابق سلیقه انتخاب شود.

کاهش هزینه‌ ها جزء عوامل مهمی است که در هنگام ثبت سفارش برای تولید درب پارکینگ آهنی به صورت مستقیم مد نظر قرار می ‌گیرد.

این مجموعه با داشتن تمامی شرایط مناسب برای تولیدات خود و ارائه انواع طرح های مختلف می ‌تواند نیاز تمامی خریداران را به انواع درب تأمین کند.

به عبارت دقیق ‌تر اگر به دنبال پیدا کردن یک درب پارکینگ آهنی هستید که در نگاه اول محو تماشای زیبایی آن شوید و هیچ گونه عدم تقارن در درب نباشد، با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط مستقیم بگیرید.

درب حیاط جدید

هنگامی که صاحبان خانه در حال بازسازی خانه های خود هستند، یکی از بزرگترین سوالات آن ها این است که چگونه خانه های خود را به طور مقرون به صرفه بازسازی کنند تا ارزش ملک را افزایش دهند. هنگام بازسازی، می خواهید ظاهر، امنیت و عملکرد خانه خود را ارتقا دهید؛ اضافه کردن درب فرفورژه سفارشی مطمئنا ارزش آن را افزایش می دهد.

علاوه بر این، باید مطمئن شوید هر پولی که برای بازسازی خانه صرف می کنید هدر نخواهد رفت و در دراز مدت نتیجه خواهد داد.

یکی از ساده‌ترین و مقرون به صرفه ترین ارتقاهایی که می توانید برای افزایش ارزش خانه خود انجام دهید، تعویض درب ورودی است. برخلاف تعویض سقف یا کفپوش، تعویض درب ورودی شما زمان کمتری می برد و تاثیر زیادی دارد.

درب ورودی شما یک ویژگی کوچک خانه شما است، اما نقش بسیار زیادی در ظاهر و احساس آن دارد.

در نهایت، خانه ها به دلیل ظاهرشان ارزش زیادی دارند. یک درب ورودی زیبا که خودنمایی  می‌کند، تأثیر زیادی بر جای می‌گذارد و ارزش یک خانه را افزایش می‌دهد.

قیمت درب فلزی ساده حیاط

درب های ورودی آهنی سفارشی را انتخاب کنید

درهای ساخته شده از چوب یا شیشه ممکن است خوب به نظر برسند، اما آن ها بادوام ترین یا کاربردی ترین درها نیستند. در مقابل، درب فرفورژه یا درب فلزی در برابر آب و هوا مقاوم هستند و شکستن آن ها بسیار دشوارتر است.

ناگفته نماند، درب آهنی از نظر انرژی کارآمدتر هستند؛ آن ها قابلیت عایق بندی بهتری دارند و به شما کمک می کنند گرما را در داخل و خارج نگه دارید. این امر هزینه انرژی شما را کاهش می دهد و در طول زمان باعث صرفه جویی زیادی می شود.

درب فرفورژه نیز قابلیت سفارشی سازی زیادی دارد. آن ‌ها در انواع مختلف با قیمت های متفاوت برای انتخاب عرضه می ‌شوند، می ‌توان آن‌ ها را به هر شکلی که باعث ایجاد یک قطعه ظریف و جاودانه می‌شود، طراحی کرد و می‌توان آن‌ها را با انواع شیشه‌ها نصب کرد. با انتخاب یک درب کلاسیک یا درب مدرن آهنی می توانید در میان همه افراد دیگر در خیابان خود متمایز شوید.

در اینجا به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید با استفاده از درب فرفورژه سفارشی، ارزش خانه خود را به بهترین نحو افزایش دهید.

درب باغ ساده

از سفارشی سازی درب فرفورژه خود حداکثر استفاده را ببرید.

درب آهنی آماده و سفارشی وجود دارد. اگرچه درب های آهنی آماده در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کنند، اما اغلب در اندازه های استاندارد درب هستند.

بنابراین، حتی اگر طراحی و جنس درهای آهنی شما برجسته باشد و همچنان در خانه شما چشمگیر به نظر برسد، به اندازه یک سفارشی چشم نواز نخواهد بود.

سفارشی سازی زمان بیشتری می برد و همچنین هزینه بیشتری نیز خواهد داشت، اما تهیه درب فرفورژه سرمایه گذاری است که ارزش خانه شما را بالا می برد.

شما می خواهید درب ورودی شما تا حد امکان برجسته باشد و تلاش بیشتر برای منحصر به فرد و دقیق کردن درب ورودی شما، ارزش خانه شما را بیش از هر درب فرفورژه آماده ای افزایش می دهد.

قیمت درب باغی

از درب آهنی به عنوان درب ورودی استفاده کنید.

در یک خانه چندین در وجود دارد. اگر می خواهید ارزش یک خانه را بالا ببرید، می خواهید روی درب ورودی سرمایه گذاری کنید که بر ظاهر کلی خانه شما تأثیر می گذارد.

داشتن یک در آهنی به عنوان درب ورودی به خانه شما ظاهری شیک تر و تقریبا قدیمی تر می بخشد که جذابیت کلی آن را افزایش می دهد.

با توجه به اینکه درهای آهنی نسبت به درهای ساخته شده با مواد دیگر بادوام تر و مقاوم تر در برابر آب و هوا هستند، استفاده از آن ها به عنوان درب ورودی نیز منطقی تر است تا بتوانند امنیت بیشتری در برابر سارقان احتمالی ایجاد کنند. علاوه بر این، این درب ها از شما در برابر شرایط آب و هوایی بیرون محافظت می کنند.

درهای ورودی فرفورژه نیز در برابر فرورفتگی، خط و خش و سایر آسیب ها مقاوم هستند که باعث می شود خانه شما قدیمی تر و کمتر آراسته به نظر برسد.

یک درب فرفورژه ورودی احتمالا در اولین خرید، حتی پس از سال ها استفاده، به همان اندازه نو به نظر می رسد. این نه تنها ارزش خانه شما را در حال حاضر افزایش می دهد، بلکه هنگامی که تصمیم به فروش خانه خود می گیرید، دارایی خوبی نیز خواهد بود.

ابعاد درب باغی

روی یک طراحی عالی سرمایه گذاری کنید.

جدای از عملکرد، راه دیگری برای بالا بردن ارزش خانه شما از طریق زیبایی شناسی است. عامل بزرگی که ارزش‌گذاران هنگام ارزیابی خانه به آن توجه می‌کنند، ظاهر آن است.

اگر یک درب آهنی سفارشی برای درب ورودی خود می‌گیرید، روی درب‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که طراحی منحصر به فرد و زیبایی داشته باشد. بسته به سبک خانه شما، طراحی درب آهنی شما متفاوت خواهد بود.

اما اگر به طرحی فکر می‌کنید که در ایوان شما باورنکردنی به نظر برسد، قیمت اضافی برای کاردستی استادانه ارزشش را دارد.

درب‌های آهنی می‌توانند در آزمون زمان مقاومت کنند و داشتن یک درب زیبا، جلوه و ارزش خانه شما را بالا می‌برد.

درب آهنی ورودی

روی یک درب آهنی بادوام و باکیفیت سرمایه گذاری کنید.

همه درهای آهنی یکسان ساخته نمی شوند. خود آهن در معرض رطوبت و شرایط آب و هوایی مستعد خوردگی است.

شما باید به دنبال درب فرفورژه با روکش فلزی روی باشید. تولیدکنندگان از چنین روش‌هایی استفاده می‌کنند و حتی پوشش‌های شفافی را روی درهای آهنی خود اضافه می‌کنند تا بادوام‌تر و مقاوم‌تر در برابر زنگ‌زدگی شوند. این یک روش مهم برای اطمینان از دوام بیشتر درب آهنی شما است.

مواد مورد استفاده برای ساخت درب فرفورژه نیز اهمیت دارد. مواد با کیفیت پایین باعث ایجاد آلیاژ آهن با دوام کمتری می شود که بر کاهش عمر درب فلزی شما تأثیر می گذارد. به دنبال مواردی باشید که از فولاد 12 گیج و میله‌های آهن جامد ساخته شده‌اند تا مطمئن شوید که سرمایه‌گذاری‌تان برای شما ماندگاری طولانی دارد.

راه دیگری که می توانید کیفیت درب فرفورژه را تشخیص دهید این است که درب شما چقدر سنگین است. درب‌های آهنی باکیفیت سنگین هستند، اما با لولاهای مناسب به نرمی حرکت می‌کنند و در استفاده از آن‌ها مشکلی ندارید.

یک درب تک استاندارد با ابعاد 36 x 96 اینچ می تواند تا 150 پوند وزن داشته باشد. درب‌های آهنی سفارشی می‌توانند بزرگ‌تر از این باشند و حتی سنگین‌تر خواهند بود.

درب آهنی حیاط

درب آهنی خود را توسط یک متخصص نصب کنید

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که در هزینه های نصب صرفه جویی کنید؛ زیرا قبلا مقدار زیادی پول برای تهیه درب آهنی خرج کرده اید، هرگز به نصب نامطمئن بسنده نکنید.

افراد حرفه ای می‌دانند که چگونه درب فرفورژه را به درستی جا داده و آنها را طوری نصب کنند که هیچ شکافی نداشته باشند.

نصب مناسب این اطمینان را ایجاد می کند که عایق فوم متراکم از سرما و گرما که برای بهینه‌سازی گرمایش داخلی مهم است جلوگیری می کند.

درب دو لنگه پارکینگ درب حیاط ساده اهنی درب ماشین رو قیمت درب آهنی ساده قیمت درب پارکینگ آهنی درب تک لنگه درب حیاط زیبا قیمت درب حیاط ماشین رو قیمت درب ویلایی قیمت درب حیاط قیمت درب باغی قیمت درب حیاط ساده و شیک قیمت درب پارکینگ درب آهنی حیاط درب حیاط در حیاط قیمت دروازه حیاط درب حیاط ساده و زیبا خرید درب حیاط درب حیاط ویلایی درب حیاط آهنی جدید مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه قیمت درب حیاط ویلایی درب حیاط ساده و ارزان قیمت درب حیاط دست دوم درب ورودی ساختمان آهنی دو لنگه درب ویلایی درب حیاط جدید قیمت درب باغ قیمت درب حیاط دست دوم تهران قیمت درب فلزی ساده حیاط درب باغی درب حیاط کلاسیک قیمت درب آهنی حیاط درب ویلایی ساده قیمت درب آهنی دست دوم مدل درب حیاط خرید درب باغ قیمت در باغ انواع درب حیاط قیمت درب حیاط ساده و زیبا درب باغ در حیاط ویلایی درب حیاط سبک وزن در حیاط شیک قیمت درب آهنی باغ مرکز فروش درب آهنی در تهران دروازه حیاط

Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09125200978