حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم به دلیل طراحی که داراست ، از ضریب امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که همین امر موجب شده تا با نصب و اجرای این محصول بتوان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. این مدل از حفاظ به گونه ای طراحی شده است که دارای تراکم بسیار بالایی می باشد که همین امر موجب شده تا عبور از آن غیر ممکن باشد. نکته قابل توجه آن است که این محصول را می توان با تراکم و ارتفاع های مختلفی نیز سفارش داد و از آن بهره‌مند شد.

حفاظ لیلیوم

امنیت حفاظ های تولید شده بسیار بالاست به قدری که با قرارگیری بر روی زمین امکان عبور از روی آن نیست که این امر باعث شده امکان قرارگیری دزدان و ورود از روی دیوار غیر ممکن گردد.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی بسیار زیبا و چشم نواز است. که هیچ سلیقه زیبا پسندی نمی تواند به راحتی از کنار نرده لیلیوم عبور کند و آنرا تادیده بگیرد. لیلیوم همان گل سوسن می باشد.حفاظ لیلیوم تلفیقی از زیبایی و امنیت است که زیبایی خاصی را برای نمای خارجی ساختمان به وجود می آورد. حفاظ لیلیوم وقتی بر روی سطح دیوار قرار می گیرد. با ترکیب رنگ و چیدمان وساختار زیبای خود کاملا از دیگر سازهای به کار رفته در نمای خارجی ساختمان متمایز میگردد. وجود شاخه های تیز و برنده و همچنین تراکم و ردیف های فراوان به کار رفته در ساختار نرده لیلیوم خیال ورود به ساختمان را از سر هر سارقی بیرون می کند. نرده لیلیوم را میتوان عروس حفاظ های نسل جدید نامید. حفاظ لیلیوم به عنوان مادر حفاظ های گل دار و طرح دار نسل جدید، حفاظ روی دیوار نیز محصوب می شود.

نصب حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز یکی از انواع حفاظ روی دیوار است. این حفاظ ها نیز مانند سایر حفاظ های مشابه، دارای ارتفاع و تراکم های متفاوتی می باشد. هرچه ارتفاع این حصار ها بیشتر و تراکم آن ها بیشتر شود، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده برای آن ها نیز بیشتر خواهد بود. ارتفاع معمول و ایده آل برای این نوع از حفاظ بین 80 تا 120 سانتی‌متر می باشد که با توجه به نیاز و سفارش مشتری قابل ارائه است. تراکم شاخه ها متنوع و متفاوت است که با توجه سفارش مشتریان متغییر می باشد.

قیمت حفاظ لیلیوم

حفاظ های دیوار لیلیوم دارای ویژگی و مشخصات بسیار خاصی می باشد که از جمله آن ها می توان به تولید این حفاظ در ارتفاع های 80 الی 120 سانتی‌متر اشاره نمود. نکته قابل ملاحظه آن است که حفاظ لیلیوم از زیباترین و بهترین مدل از حفاظ های موجود محسوب می شود. این مدل از حفاظ به صورت دو رنگ طراحی شده است که بر زیبایی آن به میزان قابل ملاحظه ای افزوده است. از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های این مدل از حفاظ آن است که می توان آن را با ارتفاع های مختلفی با توجه به نیاز سفارش داد.

نصب حفاظ لیلیوم اجرای حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم دارای تراکم بسیار بالایی می باشد که همین امر موجب شده تا این محصول از ظریب امنیت بالایی برخوردار باشد و بتوان با اطمینان خاطر از این محصول بهره‌مند شد. از جمله مهم ترین ویژگی های این محصول آن است که آن را می توان در تراکم و ارتفاع های مختلفی با توجه به نیاز و شرایط تهیه کرد و با بهره‌گیری از آن از ورود سارقان به داخل تمام ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد.

ساخت حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم ظاهر زیبایی دارد که همین عامل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع نرده روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های مختلف را دارد که باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر خواهد شد. همچنین حفاظ لیلیوم به دلیل ساختار مرکز گرایی که دارد قابلیت ساخت بهتر و در نتیجه ی آن امنیت بیشتری نیز دارا می باشد. بدون توجه به این که ساختمان مورد نظر مسکونی، تجاری و یا اداری باشد، می توان از حفاظ لیلیوم استفاده کرد و از قابلیت ها و مزیت های آن بهره برد.

لیلیوم

حفاظ دیوار لیلیوم با بهره‌گیری از بهترین و مقاوم ترین نوع از فلز تولید شده است که به سبب همین امر دارای استحکام بالایی می باشد. کیفیت این محصول موجب شده تا بتوان از آن برای حفاظت از باغ و ویلا نیز استفاده کرد. این مدل از حفاظ دیوار با استفاده از رنگ های مرغوبی نیز رنگ آمیزی می شوند که در نتیجه این امکان را فراهم می آورد تا در تمام شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشد. بهره‌گیری از حفاظ لیلیوم برای حفاظت از ساختمان نه تنها سبب ایجاد امنیت می گردد، بلکه موجب زیباتر شدن نمای ساختمان نیز می گردد.

نرده حفاظ

اگر مونتاژ و جوشکاری نرده حفاظ لیلیوم درست و به صورت صحیح انجام نشود در جابه جایی و حمل حفاظ لیلیوم شاخک ها و گل های سر نرده لیلیوم دچار دفرمگی و جدا شدن اتصلات از یکدیگر میگردد. که این مهم باید در هنگام تولید توسط ناظران تولید وهنگام خرید توسط خریداران مورد توجه قرار گیرد. حفاظ لیلیوم به گونه ای ساخته میشود که بعد از نصب بروی دیوار اجازه هیچ گونه ترددی را به افراد نمی دهد. حتی نصابان نیز باید توجه داشته باشند که بعد مونتاژ هر شاسی 1 متری حفاظ لیلیوم همان موقع عملیات فول جوش کردن را انجام دهند زیرا دسترسی بعد به محل های جوشکاری به علت تراکم زیاد بسیار دشوار است.

حفاظ شاخ گوزنی

این نوع حفاظ ها در عین اینکه به ساختمان شما زیبایی خاصی خواهند داد، به شما اجازه می دهند. تا به صورت کاملا حساب شده و امنیتی، حفاظت خود را تضمین کنید. حافظ آهنی در واقع برای حفظ حریم خصوصی و همچنین امنیت معرفی شده است. این نوع حفاظ ها امروزه به صورت گسترده ای در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. حفاظ های لیلیوم در واقع یک حصار امنیتی برای شما ایجاد خواهد کرد که فرم آن مدرنیته شده است.

حفاظ روی دیوار

حفاظ لیلیوم در واقع امروزه با طرح های مختلفی ساخته می شود. این چارچوب ها البته تا مدتی میتوانند دید خانه شما نیز محدود کنند. نصب این نوع حفاظ ها در واقع با خلاقیت های پیچیده ای انجام می گیرد چرا که این نوع حفاظ ها دارای رنگ ها و طرح های بیشماری هستند. طرح هایی که در این زمینه انجام می گیرند معمولا رنگ های بیشماری نیز دارند. دقت داشته باشید که عده بسیاری از این طرح ها در واقع با طرح های چوب و یا استیل انجام می شوند و شما میتوانید آن ها را روی پایه های بلوک و یا بتونی انجام دهید. از تمامی موارد که بگذریم، ساخت حفاظ لیلیوم یکی از کارهایی است که نیازمند تخصص است. شما میتوانید از هرکدام از انواع این نوع حفاظ ها برای محیط های جداگانه ای استفاده کنید. ممکن است که حتی اخیرا فکر تولید و ساخت این نوع حفاظ ها به سرتان زده باشد، در این صورت باید بدانید که جنس این حفاظ ها متفاوت است و میتوان گفت که یکی از گرانترین انواع ساخت های حفاظ برای لیلیوم نرده های فلزی است.

نرده لیلیوم

حفاظ لیلیوم دارای انواع رنگ های مختلفی می باشد که با توجه به لیست قیمت این محصول می توان آن را تهیه کرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. حفاظ لیلیوم از جمله خاص ترین مدل از حفاظ های مدرن تولید شده به شمار می آید که به سبب طراحی بسیار منحصر به فردی که از آن برخوردار می باشد، مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. این مدل از حفاظ به صورت دو رنگ، رنگ آمیزی شده است و به سبب همین امر از ظاهر بسیار متفاوتی برخوردار می باشد. این مدل از حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم طراحی و تولید شده است.

حفاظ لیلیوم ویژه شرکتی

Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603