حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از مرغوب ترین میل گرد های آهنی تولید میشود که برای انواع حفاظ های ساختمانی و دیوار ها مورد استفاده قرار میگیرد شاخ گوزنی های تولیدی در مدل های مختلف شاخ گوزنی بوته ای شاخ گوزنی نیزار شاخ گوزنی ابشاری و… تولید میشوند که برای ساختمان ها و دیوارها با ارتفاع و سازه های مختلف استفاده می شود یکی از  مزایای استفاده از شاخ گوزنی برای جلوگیری از ورود حیوانات و دزد ها می باشد شاخ گوزنی های تولید شده که برای ساختمان های مورد استفاده قرار می‌گیرد از میلگردهای سایز ۱۰ تولید میشود رنگ آمیزی این شاخ گوزنی ها به دو صورت استخری و الکتروستاتیک (رنگ کوره ای )انجام می شود . حفاظ شاخ گوزنی (Deer antler guard) یکی از انواع حفاظ‌های دیوار، می‌باشد.

حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

این نوع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار که شامل انواع مختلفی می‌شود و به حفاظ سر گوزنی، حفاظ کله گاوی و حفاظ شاخه گوزن معروف است و قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به ارتفاع و تراکم نرده شاخ گوزنی محاسبه می گردد که کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌های مختلف نظیر کارگاه‌ها و خانه‌ها دارد. حفاظ دیوار شاخ گوزنی بر روی دیوار نصب شده و از ورود سارقین به محوطه‌ی مورد نظر جلوگیری می‌کند. انواع شاخ گوزنی از جمله محبوب ترین محصولات حفاظ است که این روز ها مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است. محبوبیت این حفاظ در جامعه به قدری بالاست که مدل های قدیمی کم کم از دور خارج شده و جای خود را به انواع حفاظ های شاخ گوزنی داده اند. همان طور که از ظاهر و نام حفاظ شاخ گوزنی پیداست با الهام از روی شاخ های گوزن مدل برداری و ساخته شده اند، به طوری که وقتی به نمای این حفاظ ها نگاه کنید شاخ هایی مثل شاخ گوزنِ در هم تنیده خواهید ديد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

به طور کلی در این حوزه محصولات مختلفی وجود دارند که هر کدام از ظاهر و کاربردی متفاوت برخوردار هستند. در این بین ویژگی های منحصر به فرد حفاظ شاخ گوزن آن را از بقیه متمایز کرده و باعث شده در حال حاضر از طرفداران زیادی برخوردار باشد. پهنا و تراکم حفاظ ها نیز در این مورد تاثیر گذار هستند. حفاظ هایی که بر روی درب نصب می شوند کوتاه تر از حفاظ دیوارها می باشند. حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب کرد.

همیشه هزینه برای امنیت یکی از مهم ترین و عقلانی ترین کار هایی است که هر شخصی باید انجام دهد. البته هزینه اضافه وقتی راه های بهتری برای تضمین این امنیت وجود دارد نیز به صرفه نیست. حفاظ شاخ گوزنی که بر روی دیوار ها قرار داده می شود، جدا از اینکه زیبایی را برای منزل به ارمغان می آورد به امنیت ملک شما نیز کمک به سزایی می کند و باعث حفظ جان، مال و مدارک شخصی می شود و ورود افراد ناشناس و سارقان را تا حد الامکان کاهش می دهد. شاخ گوزنی ها در چند سال اخیر محبوبیت بسیار زیادی بین مردم پیدا کرده اند زیرا با جلوه های زیبایی که به ساختمان می دهند جایگاه خود را بین مشتریان تثبیت کرده و اگر با نگاهی جزئی این موضوع را بررسی کنید شما هم بین این شی زیبا و سیم خاردار شاخ گوزنی را انتخاب میکنید.

09128047694

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

استفاده از حفاظ های امنیتی تاثیر مستقیم بر نمای ساختمان دارد .حتی المقدور سعی کنید که رنگ حفاظ انتخابی با رنگ دیوارهای ساختمان متناسب باشد.علاوه بر رنگ ،شکل حفاظ ها بسته به نوع محل نصب حفاظ ،تاثیر مثبت یا منفی بر نمای محل می گذارد. استفاده از حفاظ های کلاسیک انتخاب محافظه کارانه است که برخی مشتریان انجام می دهند .این حفاظ در اکثر مکان های نصب تاثیر قابل قبولی بر نمای ساختمان دارد.همچنین بلندی و ارتفاع حفاظ نیز در نمای منزل تاثیر گذار است . معمولا در مکان هایی که کمی در حاشیه هستند از حفاظ های با ارتفاع بیشتر استفاده می کنند.در صورتی که مجبور به استفاده از حفاظ های با ارتفاع بالا باشیذ سعی کنید در انتخاب نوع حفاظ محتاط تر باشید و همه گزینه ها را بررسی کنید چون استفاده از حفاظ با ارتفاع بالا در صورتی که دیوارها با حفاظ هماهنگ نباشد می تواند ظاهری مانند زندان برای خانه درست کند .

تولید حفاظ شاخ گوزنی

شاخ گوزنی ها در ابعاد مختلف در طرح های مختلف موجود هستند که با توجه به رنگ های دلخواه خود می توانید همان رنگ را در اختیار داشته باشید. ما به شما در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم که به هنگام خرید به میزان تراکم و خمیدگی و صد البته ارتفاع این نرده ها دقت کنید؛ زیرا خمیدگی هر چه بیشتر باشد باعث می شود کار برای سارقین و ورود به ملک شما سخت تر شود. بهترین ارتفاع برای این نوع نرده ها نود سانتی متر و با تراکم ده سانتی متر است زیرا عبور از آن بسیار دشوار خواهد شد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ روی دیوار نسل جدید محسوب میشود. که به علت مدل و نوع ساختار در بازار خواهان های زیادی دارد طرح و مدل این نرده با الگو گرفتن از شاخ های گوزن به وجود آمد. نرده شاخ گوزنی علاوه بر ایجاد امنیت از زیبایی و ظرافت نیز برخوردار است . این نرده جزء اولین مدلهای نرده روی دیوار نسل جدید محسوب می شود. این نوع حفاظ روی دیوار در ابعاد و تراکم های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود . متریال مصرفی برای ساخت نرده شاخ گوزنی میلگرد بدون آج می باشد .

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در واقع نوعی نرده روی دیوار است که از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد . با توجه به ایراداتی که نرده های قدیمی داشتند از جمله عدم تامین امنیت و نداشتن زیبایی ظاهری تولید کنندگان نرده و حفاظ روی دیوار از جمله حفاظ سازان به فکر طراحی و تولید نرده حفاظ های جدید افتادند تا هم امنیت کامل را تامین کند و هم زیبایی ظاهری خوب و متناسب با نماهای مختلف ساختمان داشته باشد

هزینه حفاظ شاخ گوزنی

تولید نرده دیوار و حفاظ ساختمان برای مناطق مختلف شرایط مختلفی را دارد. تولید نرده دیوار و محافظ دیوار در مناطق مختلف متفاوت می باشد . در منطقه کرج شاخ گوزنی کاربرد بیشتری را دارد و آن هم نوع بافت ساختمانی و دیوار می باشد، نرده دیوار و حفاظ دیوار ساختمان مناسب با آن منطقه را تولید کرد . حفاظ شاخ گوزنی در کرج بیشتر از نوع حفاظ بوته ای استفاده می گردد . با توجه به تنوع سازه های ساختمانی و دیوار های متفاوت، حفاظ ساختمان و نرده دیوار یا همان حفاظ دیوار باید طراحی گردد .

خرید حفاظ شاخ گوزنی

چرا استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در تهران بیشتر شده است؟

احتمالا شما هم بار ها در مواقعی که محل کار و یا خانه خود را ترک کرده اید استرس این را داشته اید که سارقان برای سرقت اموال و دارایی های شما و یا جهت دسترسی به اسناد مهم و با ارزش شما وارد خانه یا محل کارتان شوند. قبل از این که این اتفاق ناگوار برای شما رخ بدهد بهتر است تمهیداتی را برای حفظ اموال و دارایی هایتان بیاندیشید تا از این قبیل اتفاقات برای شما نیفتد و شاهد از دست رفتن دارایی های خود نباشید. ممکن است در این مواقع شما به فکر استفاده از روش های پیش پا افتاده مانند روشن گذاشتن لامپ ها باشید. دیگر اینگونه روش های ساده به افزایش امنیت ملک شما کمک نمی کنند. چرا که سارقین با هوش تر شده و در واقع می توان گفت که به نوعی دستمان برای سارقین رو شده است. در کنار این روش های ساده شاید وقتی صحبت از امنیت ملک می شود شما به فکر نصب دوربین مدار بسته و یا نصب دزدگیر باشید. استفاده از این وسایل الکترونیکی خوب است و تا حد بسیار زیادی از سرقت اموال شما جلوگیری می کنند ولی استفاده از این روش ها امنیت ملک را تضمین نمی کند و بهتر است در کنار این وسایل اکترونیکی از سایر روش ها مانند نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار، نصب درب آکاردئونی و یا نصب حفاظ پنجره که امنیت ملک شما را به طرز شگفت آوری بالا می برند استفاده کنید. بالا بودن دوام و ماندگاری این نوع حفاظ از بزرگ ترین مزیت های آن به شمار می رود همچنبن مواد اولیه با کیفیت نیز از مهم تربین مزیت های تولید حفاظ توسط آهن سازه است که همیشه به آن توجه ویژه دارد.

فروش حفاظ شاخ گوزنی

در مناطق مانند کردان با دو طیف از خریداران حفاظ شاخ گوزنی مواجه می باشیم. سازندگان ویلا و بومیان منطقه عموما نرده ساختمان و نرده دیوار برایشان مهم نمی باشد ، تا هنگامی که این ویلا ها یا باغ ها به فروش رسیده و وسایل داخل آن چیده میشود ، بله اینجا می باشد که محافظ دیوار و نرده دیوار در مبحث امنیت خود را نشان را میدهند ، و با توجه به این که ساکنین این مکان ها مهاجران تهران و کرج می باشند امنیت ساختمان برایشان مهم می باشد و با توجه به بزرگی و کوچکی زمین و ساختمان حفاظ دیوار را انتخاب میکنند.

تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی

از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی می توان به داشتن شاخه هایی تیز بسیار زیاد و در هم تنیده و قابلیت افزایش شاخه های تیز و تولید در ارتفاع های گوناگون و داشتن عرض مناسب برای پوشش سطح دیوار و غیرممکن ساختن عبور از ان اشاره داشت. اغلب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار و حصار محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. برای نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، آبشاری، نیزاری، حفاظ لیلیوم ، بوته خاری و …) باید با در نظر گرفتن بستر کار و نوع حفاظ مصرفی روش نصب صحیح را انتخاب نمود تا در انتها شاهد استحکام و دوام و زیبایی کار باشیم. روش های متعددی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی وجود ذارد که به برخی از رایجترین این روشها در ادامه می پردازیم؛ اما قبل از ان باید انواع حفاظ و انواع بستر کار را بشناسیم. حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، لاله ای، آبشاری، لیلیوم، نیزاری، بوته خاری و …) از نظر نصب حفاظ روی دیوار به دو دسته کلی تقسیم می شوند.یکی از روش هایی که در تمامی دیوار ها می توان از آن استفاده کرد کارگزاری پین در داخل دیوار می باشد. روش کار به این صورت می باشد که ابتدا در بالای دیوار را با استفاده از دریل سوراخی به قطر ۱۰ میلی متر ایجاد کرده و یک پیم داخل دیوار کارگزاری می کنیم.بعد از پین گذاری هر شاخه ۲ متری حفاظ به پینها جوش می شودقسمت جوشکاری شده با استفاده رنگ لکه گیری می شود.

کارخانه حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی چیست :

نرده حفاظ شاخ گوزنی که در لاتین به آن fence spiker and wall spikes میگویند برای ایجاد امنیت خارجی ساختمان روی دیوار به جهت جلو گیری و ورود غیر منتظره و سریع افراد مهاجم و سارقان نصب میشود.

نرده حفاظ معمولا برای پنجره ساخته میشد ولی امروزه بیشترین کاربرد این گونه از حفاظ ها (حفاظ شاخ گوزنی)بر روی دیوار است .

دلیل اقبال بالا از نرده حفاظ روی دیوار و اقبال عمومی از آن به دلیل باز دارندگی بالای این سازه فلزی در مقابل سارقان است . سارقانی که خود را از روی دیوار به سرعت به درون ساختمان رسانده و در محلی مخفی میشوند تا بتوانند در بهترین زمان ممکن سرقت خود را انجام داده و به سرعت خارج شوند .

نرده حفاظ شاخ گوزنی قبلا به صورت سیم خاردار یا میله های صاف ساخته میشد که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند تا حدی که سرقت از مکان هایی با این گونه از نره حفاظ ها به راحتی انجام میگرفت . با طراحی و ورود نسل جدیدی از حفاظ دیوار به نام نرده حفاظ شاخ گوزنی ( حفاظ بوته ای ) که به صورت لایه لایه ساخته میشود استفاده از سیم خاردار و میله های صاف دیگر(حفاظ نیزه ای ) منسوخ شده است .

نصاب حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی : نسل جدید حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ شاخ گوزنی به عنوان نسل جدید از حفاظ ها بر عکس حفاظ های قدیمی دارای ظاهر مناسب و امنیت بالا هستند. حفاظ شاخ گوزنی مورد تایید پلیس پیش گیری هم قرار گرفته است به صورتی که در اکثر اماکن انتظامی امروزه از این گونه از نرده حفاظ استفاده میشود . در ساخت حفاظ شاخ گوزنی معمولا از میلگرد سایز 10 استفاده میشود .عرض و ارتفاع نرده حفاظ بستگی به نوع دیواری دارد که حفاظ باید روی ان نصب شود.

به طور کلی نرده حفاظ شاخ گوزنی قابلیت نصب بر روی انواع سازه ، دور ساختمان مانند دیوار های پیش ساخته ،آجری و بتونی را دارند .برترین نقطه قوت این گونه از سازه ها داشتن عرض مناسب و استفاده از پیکان های تیز در قسمت های مختلف است . به عبارتی ساده تر با روی کار آمدن حفاظ شاخ گوزنی زمان استفاده از سرایه دار به عنوان نگهبان ساختمان به پایان رسیده است.

نرده حفاظ شاخ گوزنی یا دوربین مدار بسته؟

نرده حفاظ شاخ گوزنی اولویت را در استفاده از دوربین های پیشرفته برای کنترل ورود سارقان روی دیوار را هم با چالش مواجه کرده است . دوربین هایی که برای کنترل دیوار نصب میشوند معمولا بعد از مواجه شدن صاحب خانه با سرقت مورد استفاده قرار میگیرند بنا براین از دور بین به عنوان یک عامل باز دارنده نمیتوان استفاده کرد.

در صورتیکه نرده حفاظ شاخ گوزنی به علت لبه های نوک تیز و فلزی اش میتواند صدمات جبران ناپذیری به فرد مهاجم وارد کند. به همین سبب سارقانی که این حفاظ را بر روی دیوار مشاهده میکند به دلیل ریسک بالا و صدمات جبران ناپذیر جانی آن عملا از فکر عبور هم صرفنظر میکنند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی

بطور کلی نرده حفاظ شاخ گوزنی را میتوان به 4 مدل پرفروش تقسیم کرد: 1-مدل شاخ گوزنی 2-مدل بوته ای 3- مدل نیزار 4-مدل لیلیوم5- نرده حفاظ مدل روسی. در ادامه این مقاله هر چهار مدل را به دقت برسی میکنیم.

1-نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل شاخ گوزنی :

نرده حفاظ شاخ گوزنی یکی از مطمئن ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین حفاظ های روی دیوار است .چنان چه میخواهید از گزند سارقان در امان باشید از شاخ گوزنی برای امنیت دیوار ساختمان منزلتان استفاده کنید. با نصب حفاظ شاخ گوزنی خواهید دید که دیگر هیچ دزد سارقی وارد خانه شما نخواهد شد .

نوع چیدمان طراحی میله های حفاظ شاخ گوزنی و نوک تیز آن به شکلی تیز و برنده طراحی شده است که عبور از ان را تقریبا محال کرده است .شکل ظاهری این نوع از حفاظ انسان را به یاد شاخ گوزن میاندازد . شاخ های گوزن ، تنها وسیله دفاعی این حیوان است . جنس این نوع از میله ها از میل گرد است . بیشترین کاربرد این نوع از نرده حفاظ برای منازل ساختمانی و شخصی است.

2-نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل بوته ای :

حفاظ بوته ای ،نوعی از نرده دیوار است که شکل ظاهری آن شما را یاد بوته های در هم تنیده می اندازد .به هر میزان که میله ها و شاخه های این نوع از حفاظ بیشتر باشد ضریب ایمنی آن نیز بیشتر است . در طراحی این حفاظ از لایه های فرم دار بیشتری از آهن استفاده شده است که عبور از آن را غیر ممکن کرده است .ارتفاع شاخه های حفاظ بوته ای از 50 سانتی متر شورع و تا ارتفاع 120 سانت هم ساخته میشود ، در موارد نادری از ارتفاع 150 سانتی متر استفاده میشود .

حفاظ بوته ای شباهت بسیار زیادی به نرده حفاظ شاخ گوزنی دارد . این حفاظ به حفاظ بوته خاری و یا حفاظ خار دار نیز معروف است .کاربرد این حفاظ با توجه به شکل زیبا و امنیت بالای آن در منزل زیبا ، برج ویلا ، ویلا های لوکس و … است .

3-نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل نیزار :

حفاظ نیزاز از زیبا ترین و ایمن ترین حفاظ های نسل جدید است . حفاظ نیزار از میلگرد سایز 10 و 12 ساخته میشود . این حفاظ در قواره های یک متری ساخته شده و در هر یک متر 53 شاخه به صورت خم منحنی از پایین شاسی به سمت بالا جوش داده شده اند . عرض 65 سانتی در قسمت پایین حفاظ ضریب امنیت را برای دیوار های پهن و فلاشینگ دار به حداکثر میرساند .

ارتفاع این حفاظ از 90 سانت شروع شده و تا 150 سانت هم میرسد .ساختمان های بلند مرتبه و کلاسیک بهترین گزینه برای نصب حفاظ نیزار هستنند. این محصول به نام حفاظ لاله ای هم معروف است .این حفاظ در گروه حفاظ سازان آهن سازه طراحی شده و از سال 1390 به بازار عرضه شده است .

4-نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم :

در ساخت این حفاظ از شکل ظاهری گل لیلیوم استفاده شده است . حفاظ لیلیوم ظاهری زیبا تر و جذاب تری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد. بهترین ارتفاع برای حفاظ لیلیوم 90 سانت ،120 سانت ، 150 سانت است .

این ارتفاع بر حسب سفارش مشتری قابل تغییر است . تعداد غنچه های حفاظ لیلیوم هر قدر که بیشتر باشد امنیت و زیبایی نیز به همان افزایش خواهد یافت این حفاظ با توجه به شکل منحصر به فرد و زیبا انتخاب نرده حفاظ دیوار را برای افرادی که با شکل نرده حفاظ شاخ گوزنی مخالف هستند راحت کرده است .اماکن گردشگری ، ورودی باغ ها ، تالار های عروسی بهترین گزینه برای نصب حفاظ لیلیوم هستند.

سایز میل گرد نرده حفاظ شاخ گوزنی چند است ؟

اکثر تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی از سایز میگرد 10 استفاده میکنند . با توجه به اینکه میل گرد 10 را کارخانه های مختلفی تولید میکنند در بازار میل گرد ساده با وزن های مختلف وجود دارند که از حدود 9 میل تا 10 میل را در عرف میل گرد 10 ساده مینامند.

جوش CO2 با جوش معمولی چه تفاوتی دارد :

با توجه به اینکه میل گرد مصرفی در تولید نرده حفاظ شاخ گوزنی از نوع کششی است جوش الکترود گزینه خوبی برای این کار نیست..

الکترود در مواردی کاربرد دارد که دستگاه و امکانات جوش CO2 در دسترس نباشد .جوش CO2 به جوشی اطلاق میشود که 2 نوع آلیاژ متفاوت را به صورت نفوذی به هم متصل کند .با توجه به استفاده زیاد از قطعات ریز در شاخ گوزنی جوش الکترود به دلیل نفوذی نبودن دو مقطع را به هم چسبانده و یک لایه به صورت گل مانند از خود بر جا میگذارد که در هنگام رنگ کاری این محل به شدت اسیب پذیر میشود .

نرده حفاظ شاخ گوزنی در چه رنگ های تولید میشود ؟

رنگ نرده حفاظ شاخ گوزنی به سلیقه مشتری انجام میگیرد .بیشترین رنگ حفاظ شاخ گوزنی در طی چند سال اخیر سفید بوده است بعد از رنگ سفید که تقریبا 80 درصد از رنگ حفاظ شاخ گوزنی را به خود اختصاص داده است .رنگهای مشکی ، قهوه ای سوخته و کرم به ترتیب پرفروش ترین رنگها هستند.برای اطلاعات بیشتربه بخش مقالات رنگ نرده حفاظ روی دیوار مراجعه نمایید .

لیست قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی را چگونه میتوان دریافت کرد ؟

لیست قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی به دلیل نوسانات بازار میتوانید از کانال تلگرامی گروه تولیدی حفاظ سازان آهن سازه در وب سایت دریافت کنید یا با شماره تلفن های 02122503846 یا تلفن همراه 09128047694 استعلام نمایید

مرکز حفاظ شاخ گوزنی

نحوه سفارش نرده حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت انجام میگیرد ؟

برای سفارش دادن نرده حفاظ شاخ گوزنی میتوانید درخواست مشاوره رایگان برای اندازه گیری کرده و در صورت توافق همزمان قرار داد خرید نرده حفاظ روی دیوار را برایتان ارسال کرده و یا با مراجعه به دفتر فروش با کارخانه به صورت حضوری سفارش خود را نهایی کنید .حتما در هنگام خرید قرار داد را مطالعه کرده و به مواردی مانند بیمه نصاب ها و زمان تحویل تاکید کنید .

شرایط پرداخت نرده حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت انجام میگیرد ؟

تقریبا بین 40 تا 60 درصد قرار داد هنگام ثبت سفارش و مابقی زمان تحویل کالا و ترخیص از درب کارخانه به صورت نقدی تسویه میشود.در برخی موارد هم برحسب توافق طبق قرار داد فی مابین کارخانه و خریدار نحوه پرداخت مشخص و تسویه میگردد.

نحوه ارسال نرده حفاظ شاخ گوزنی به جه صورت انجام میگیرد ؟

نحوه ارسال کلیه محصولات حفاظ سازان آهن سازه برای نمایندگی ها به صورت دربست انجام میگیرد .برای خریداران نرده حفاظ شاخ گوزنی در تهران (حفاظ شاخگوزنی درطهران واطراف ) نحوه ارسال بر حسب سفارش خریدار با وانت و نیسان وخاور ارسال میگردد .با توجه به این که اکثر خریداران نرده حفاظ در تهران نرده را با نصب خریداری میکنند هزینه های حمل و نقل معمولا از متری 3 هزار تومان فرا تر نمی رود .

هزینه ارسال حفاظ شاخ گوزنی در کرج ومهر شهر ،ملارد ، اندیشه ،سر اسیاب هم تقریبا همان 3 هزار تومان د رمتراژ 40 متر به بالا و در متراژ های 40 متر به پایین حدود 5 هزار تومان است .

هزینه حمل و نقل نرده حفاظ شاخ گوزنی در جاجرود ، ابسرد ، دماوند ،گیلاوند ،رودهن ، بومهن و شهرک پردیس برای متراز کمتر از 15 متر 5 هزار تومان و برای مترا ژ های بالاتر حدود 3 هزار تومان است .

هزینه حمل و نقل برای شهرستان های همدان ،کرمانشاه ، کردستان ، آذربایجان شرقی غربی ، ارومیه ، تبریز ، میانه حدود متری 4 تا 6 هزار تومان است .

برای مناطق شمالی با توجه به وجود نمایندگی ها فروش هزینه ارسال حفاظ شاخ گوزنی در رشت ،لا هیجان ، انزلی ،فومن ،کلار دشت ، رامسر ،آمل بابل،نور آباد ، محمود آباد، سی سنگان ،ساری و بابلسر ، چالوس ونوشهر هزینه ارسال از 1 متر تا 20 متر متری 10 هزار تومان ،از 20 متر تا 50 متر متری 5 هزار تومان و از 50 متر به بالا متری 3هزار تومان است.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

نحوه نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت انجام میشود ؟

نصب این گونه از نرده ها بسته به سطح روی دیوار و بستر کار متفاوت است . نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی بیشتر به عواملی مانند نوع دیوار و ارتفاع نرده حفاظ شاخ گوزنی دارد . در ساختمان های در حال ساخت به فاصله 2 متر یک پروفیل یا یک ورق برای جوش دادن نرده حفاظ داخل دیوار تعبیه گردد .

برای مناطق مختلف هم شرایط متفاوت است در شمال کشور مانند امل ، بابل ، ساری ،نوشهر ،چالوس ،نور ، محمود آباد ، کلاردشت ، رامسر به دلیل استفاده از بلوک های پیش ساخته بهتر است که ردیف آخر بلوک سیمانی را از ملات سیمان پر کرده و از هر دو متر یک پروفیل یا یک دسته انتظار برای جوش دادن قرار دهند .

زمان تحویل نرده حفاظ شاخ گوزنی چه قدر است؟

زمان تحویل حفاظ شاخ گوزنی بسته به میزان سفارش بین 3 تا 7 روز کاری میباشد.

حفاظ بوته ای حفاظ شاخ گوزنی در چه مکان هایی کار برد دارند ؟

1-منازل شخصی ،شرکت ها ، ادارات و باغ ویلا

2-پایگاه های نظامی

3-مورد استفاده در قسمت های مختلف فرودگاه ها و پایانه ها مسافر بری

4-قابل استفاده در بخش های امنیتی مانند زندان ها وندامتگاه ها

5-مناسب برای هتل ها و مجتمع های توریستی

6-شهرک و مجتمع های مسکونی اداری

7- مورد استفاده برای سفارت خانه ها و ساختمان های وابسته

8- قابل استفاده برای دکل های مخابراتی

آیا در محدوده دماوند و آبسرد هم خدمات نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی ارائه میدهید؟

پاسخ کارشناس حفاظ سازان آهن سازه : بله ، گروه تولیدی حفاظ سازان آهن سازه نه تنها در منطقه دماوند و ابسرد بلکه در تمام نقاط استان تهران مانند کرج ، شهریار ،اسلامشهر،ور امین ،کردان ،رباط کریم ،شمیرانات ، لواسان ، فشم ، از گل را حتی با متراژ 1 متر انجام میدهند.

آشنایی با نرده حفاظ شاخ گوزنی

بخش امنیت یک ساختمان ،یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان ساختمان ها است که بیشتر مردم به آن اهمیت میدهند. راه کار های زیادی برای حفظ امنیت و افزایش ضریب امنیت یک ساختمان وجود دارد . نصب درب های هوشمند ریموت دار ، نصب دزد گیر های پیشرفته حرکتی و صوتی ،نصب قفل های ضد سرقت و نصب حفاظ و نرده کشی از جمله روش هایی هستند که به کمک آنها میتوان امنیت یک ساختمان را افزایش داد.

نصب نرده حفاظ یکی از بهترین روشهای افزایش امنیت یک ساختمان است .نصب نرده حفاظ آهنی با توجه به این که یک مانع فیزیکی به شمار میرود از قدرت باز دارندگی بیشتری نصبت به سایر موارد مشابه برخوردار است و میتواند آرامش خاطر و اطمینان را به ساکنان ساختمان به ارمغان آورد .نرده حفاظ های آهنی انواع مختلفی دارند که در این مقاله سعی خواهیم کرد تا با تعدادی از آنها شما را آشنا کنیم .

انواع مختلف حفاظ روی دیوار از نوع فلزی :

حفاظ های روی دیوار به صورت کلی به دو دسته اصلی تقسیم میشوند .1-حفاظ های کلاسیک 2- حفاظ های مدرن . تفاوت این دو سبک حفاظ در نوع ساخت و میزان ضریب امنیت آنها است .

1-حفاظ کلاسیک : اولین نوع از حفاظ های ساختمان حفاظ های ساخته شده با پروفیل و یا چهار سو های ساده با ارتفاع 5/1 متر هستند از معروفترین حفاظ های کلاسیک میتوان به حفاظ سرنیزه ای و حفاظ آبشاری اشاره کرد .این نوع از حفاظ ها بیشتر برای شهرک ها ادارات دولتی که متراژ بالایی دارند استفاده میشود . مصلی ها و اماکن عمومی مانند پارک ها هم گزینه خوبی برای نصب حفاظ کلاسیک هستند.

2-حفاظ های مدرن : این گونه از حفاظ ها با توجه به نقاط ضعف حفاظ های کلاسیک طراحی و ساخته شده اند . چند لایه بودن ، زیبایی و امنیت بیشتر از مزایای این گونه از نرده حفاظ ها است .حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ لاله ای ، حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم از معروفترین این گونه از حفاظ ها هستند .

مزیت های حفاظ کشی برای ساختمان

نصب حفاظ برای ساختمان محاسن زیادی به دنبال دارد. از مزایای این روش حفاظ کشی به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

با نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی فرد غریبه ای نمیتواند به سادگی وارد ساختمان شود.

نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر ایجاد امنیت میتواند زیبایی نمای ساختمان تان را افزایش میدهد

نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نصب دوربین های مدار بشته وسنسور های هشدار دهنده (دزد گیر )کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر است .

حفاظ روی دیوار با توجه به این که یک مانع فیزیکی است نیاز به برق و تعمیر نگه داری نداشته و سالیان متمادی سالم مانده و مشکلات فنی استفاده از وسایل برقی مانند سوختن بورد و خراب شدن باطری را ندارند.

حفاظ های فلزی میتوانند سارقین را از ورود به ساختمان باز دارند یعنی سارقین با مشاهده این نوع از نرده ها از ورود به ساختمان منصرف میشوند .

در انتخاب حفاظ با توجه به رنگ و نوع تنوع زیادی وجود دارد و میتوان طرح های دلخواه را انتخاب نمود.

بعد از مدتی میتوان با یک رنگ آمیزی ساده نرده حفاظ را نو کرده و یا با تغییر رنگ تنوع ایجاد نمایی

حفاظ نیزه ای و کاربرد آن

1- حفاظ سرنیزه ای ، یک نوع از حفاظ کلاسیک است از نمونه های قدیمی تر و به تعبیری الگوی اولیه حفاظ های ساخته شده آهنگری است . حفاظ سرنیزه ای ارتفاع را به سادگی بالا برده و میتواند راه را به روی مهاجمان ببندد . مزیت این نوع از حفاظ ها این است که علاوه بر حفاظ بودن میتواند ارتفاع دیوار را بالا ببرد .

شاید در ابتدا با وجود نسل جدید حفاظ ها فکر کنید که حفاظ سرنیزه ای دیگر قدیمی شده و کارایی ندارد . گروه حفاظ سازان آهن سازه حفاظ سر نیزه ای را با طرح های ایمن سازی شده تولید کرده و با نام حفاظ کلاسیک مدل پروانه طراحی در لیست فروش حفاظ روی دیوار خود قرار داده است .حفاظ سرنیزه ای به صورت میله های صاف با خم یک طرفه 45 درجه و 90 درجه در شکل های یک خم ،دو خم و سه خم ساخته میشود . ارتفاع این نوع از حفاظ ها معمولا بیشتر از یک و نیم متر و طول آن در ابعاد دو متری ساخته میشود .

این نوع از نرده های فلزی نسبت به سایر حفاظ ها امنیت پایین تری دارد .بیشترین کاربرد این گونه از حفاظ ها برای اماکن عمومی مانند مدارس ،شرکت های دولتی ،پایانه های مسافرتی و اماکن عمومی که دارای سرایه دار هستند است. به صورت خلاصه میتوان گفت که با توجه به قیمت بالای این نوع از نرده حفاظ فلزی در قیاس با سایر نمونه های موجود بیشتر اماکن دولتی از این نوع نرده استفاده میکنند. قیمت حفاظ نیزه ای به نصبت قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی بیشتر است .

2- حفاظ آبشاری : این حفاظ هم بخشی از حفاظ های کلاسیک محسوب میشود .همان طور که از نام این نوع از نرده بر میاید شکلی شبیه به آبشار دارد که چند لایه بودن آن سبب میشود ورود سارقان به میزان قابل توجه ای کاهش پیدا کند . بیشترین کاربرد این نوع از حفاظ هم تقریبا همان اما کن عمومی است . البته این نوع از حفاظ بسته به شرایط محیطی ساختمان و دیوار با تراکم های مختلف ساخته میشود .

موارد استفاده کاربردی از نرده حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی به جهت برقراری امنیت روی دیوار بهترین گزینه برای مناطقی همانند بالکن ، حیاط ، اطراف باغ ها و ویلاها است .از این نوع از نرده حفاظ برای پنجره های مناطق مسکونی و دفاتر اداری نیز استفاده میشود .این نوع از نرده حفاظ دیوار را میتوان با عرض های متفاوت تولید کرد این ویژگی سبب شده تا مهندسین و سازند گان ساختمان دیوار خود را با توجه به طرح ساختمان ساخته و سپس با توجه به شکل و ارتفاع دیوار اقدام به سفارش و ساخت حفاظ شاخ گوزنی نمایند .

چرا گروه تولیدی حفاظ سازان آهن سازه بر این اعتقاد است که نرده حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ موجود در حال حاضر برای روی دیوار است ؟

این حفاظ زیبا است و میتواند زیبایی ونمای ساختمان شما را حفظ کند.

تقریبا در همه مکان ها از حفلظ شاخ گوزنی میشود استفاده کرد.

با توجه به قابلیت ساخت هم برای دیوار های بلند و کوتاه مناسب است .

با توجه به عرض حفاظ شاخ گوزنی میتوان کل عرض دیوار را پوشش داد .با توجه به این مزیت دیگر ایستادن روی دیوار و حرکت کردن در عرض دیوار امکان ندارد و احتمال سرقت به میزان قابل توجه ای کاهش میابد.

دوام و کیفیت حفاظ شاخ گوزنی در سطح بسیار بالایی قرار داشته و به عنوان یک نرده هم مورد استفاده قرار میگیرد .

تا سالیان زیادی میشود از این مدل حفاظ بدون نگرانی میشود استفاده کرد .

با توجه به شرایط آب و هوایی میتوانید رنگ مورد نظر تان را انتخاب کرده و از ماندگاری رنگ های پودری بهره مند شوید.

اهمیت بکار گیری از حفاظ روی دیوار از نوع شاخ گوزن به عنوان اولین ابزار فیزیکی و بازدارنده امنیتی در ساختمان به اندازهای است که هیچ سازنده یا صاحب ساختمانی نمیتواند از ان چشم پوشی کند .بسته نبودن روی دیوارها این تصور را برای سارقان و دزدان محلی ایجاد میکند که شاید بتوانند در فرصت مناسب از دیوار عبور کرده و داخل محوطه ساختمان شوند .

در این که دیوار یک ساختمان باید در مقابل سارقان پوشیده شود شکی نیست فقط در انتخاب نوع نرده و نحوه نصب ان باید دقت کافی داشته باشید تا بتوانید حداکثر امنیت را با نصب حفاظ ایجاد کنید.برای این کار نیاز است با مشخصات فنی حفاظ شاخ گوزنی آشنا شوید در پایین به این موارد اشاره خواهیم کرد.

حفاظ شاخ گوزنی دیواری

مشخصات فنی نرده حفاظ شاخ گوزنی حفاظ سازان آهن سازه :

نوع میلگرد مصرفی از نوع کششی سایز 10 میباشد .

نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی در این مجموعه رنگ الکترو استاتیک از نوع پارس اشن و ستاره است که از بهترین رنگ های پودری می باشد. در این نوع از رنگ که با پلی استر ترکیب شده است پلی استر نوعی لایه محافظ روی رنگ را در برابر نور آفتاب و آب باران ایجاد می کند.

با توجه به شرایط جغرافیای ایران نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی متفاوت است . گروه تولیدی حفاظ سازان آهن سازه با توجه به سابقه کاری خود توانسته است ترکیبات لازم برای هر منطقه از ایران را به دست آورد. در حالی که بسیاری از گروه ای تولیدی یا به دلیل نداشتن امکانات اولیه مانند کوره رنگ و یا نداشتن علم و دانش کافی از سیستم کاملا سنتی غوطه ور کردن حفاظ در وان های رنگ استفاده میکنند.

در انتخاب رنگ در سیستم کوره ای خریدار میتواند رنگ دلخواه خود را انتخاب کندو رنگ های سفید مشکی قهوه ای سوخته کرم برای ساختمان ها ی شخصی و ادارات مناسب تر است . در برخی از موارد در ویلا های شخصی از رنگ های قهوه ای روشن سبز روشن و یشمی استفاده میشود . برای مهد های کودک از رنگ های روشن مانند صورتی و زرد بسته به پسرا نه یا دخترانه بودن استفاده میشود.

آموزش ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی :

برای ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی ابتدا میبایست میل گرد سایز 10 را با استفاده از دستگاه برش گیوتین به صورت فارسی بر و نوک تیز برید .سپس با دستگاه های خم میل گرد را حالت داد بعد از این کار و آماده شدن قطعات ،کلیه میگرد ها را برای جو شکاری پای میز جوش برده و با استفاده از شاب لون شروع به اتصال قطعات میکنند .

برای مونتاژ نرده حفاظ شاخ گوزنی بنا بر سفارش خریدار میتوان از پروفیل 40*80 ،60*40،20*40 و یا تسمه 5*5 و 5*8 استفاده کرد ولی در صورت معمول از 2 میل گرد سایز10 ساده 2 متری به صورت 2 ریل موازی به فاصله 8 سانت از هم استفاده کرد . تا این مرحله باید برای برش و خم کاری حتما از افراد آموزش دیده و وارد باید استفاده کنید چرا که با توجه به برنده بودن و فشار پرس های خم کاری احتمال صدمه دیدن دست زیاد است .

بعد از جوشکاری و آماده شدن حفاظ برای رفع چربی به مدت 20 دقیقه محصول را در کوره قرار میدهند .بعد از این مرحله حفاظ آماده رنگ کردن است به وسیله دستگاه پاچش پودر روی میل های حفاظ پا چیده شده و وارد کوره میشود بسته به نوع و کیفیت رنگ و استاندارد تعیین شده از طرف شرکت فروشنده رنگ حفاظ در کوره حرارت دیده و پودر به صورت یک نواخت سطح کار را در بر میگیرد . این کل روش تولید حفاظ به صورت کلی و صنعتی است .

نکته مهم در این کار سطح فنی پرسنل است . شاید در مرحله اول با شنیدن نام حفاظ و یا میل گرد و دستگاه جوش شما تصوری از یک جوش کاری ساده داشته باشید .

نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی باید با انواع بستر دیوار آشنا باشیم . برای دیوار های مختلف بستر ودرپوش های مختلفی وجود دارد که یک نصاب باید با انواع مختلف آن آشنا باشد ما در این قسمت شما را با انواع در پوش ها ی دیوار آشنا میکنیم .باید به خاطر داشته باشید که در پوش به بخشی از مصالح ساختمانی مانند سنگ یا فلز که بر روی دیوارهای بیرونی که در سمت نما نصب میشوند گفته میشود . بستر مانع نفوذ آ ب باران و رطوبت به داخل دیوار می شود.برای آشنایی با بستر ها ابتدا باید با انواع دیوار ها آشنا شویم .

دیوار های ساخته شده با بلوک های سیمانی

دیوار های ساخته شده با اجر های سفالی

دیوار های پیش ساخته بتونی یا دیوار های بتونی

دیوار های ساخته شده از فلز

دیوار های ساخته شده از آجر های فشاری

دیوار های ترکیبی ساخته شده از ستون ها ی آجری و پروفیل (دیوار باغی)

دیوار های ساخته شده با بلوک سیمانی و آجرهای سفالی : از این نوع از دیوار بیشتر برای باغ ها ،ویلا ها ،مناطق روستایی که دارای محوطه بزرگی هستند استفاده میشود .

دیوار ها بستر های مختلفی دارند که برای نصب حفاظ باید با مصالح ساختمانی به کار رفته در این دیوار ها آشنا باشید .انواع بستر های دیوار عبارتند از :

بستر با در پوش فلزی (فلاشینگ)

بستر با در پوش سنگی (قر نیز)

بستر با روکش سیمان (بدون در پوش)

با توجه به ابن که با انواع دیوار و مصالح به کار رفته در آن آشنا شدید میتوانید منطقی ترین روش نصب حفاظ را انتخاب نمایید . برای دیوار های فلزی فلاشینگ دار و در پوش دار سنگی میتوان از خود دیوار به عنوان نگه دارنده استفاده کرد .برای دیوار های بدون در پوش و دیوار های باغی مشبک ، بهترین روش برای نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی استفاده از شاسی کشی با پروفیل یا ناودانی ( سازه ای فولادی به شکل U در طول 6 متر که قابلیت استفاده به عنوان نگه دارنده روی دیوار را دارد ) است .

خرید حفاظ شاخ گوزنی نصب حفاظ شاخ گوزنی تولید حفاظ شاخ گوزنی

Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09128047694