سایبان برقی

استفاده از سایه بان برای جلوگیری از نور آفتاب و برف و باران مورداستفاده قرار می گیرد و قیمت سایبان برقی با توجه به جنس و نوع موتور و پارچه آن متفاوت است. سایبان برقی برای مغازه ها و فروشگاه ها یا هر مکانی که در معرض نور و آفتاب باشد مورداستفاده است. با استفاده از سایبان برقی می توان مشکل برخورد نور یا باران و برف را برطرف کرد و از مشکلات به وجود آمده آن جلوگیری های لازم را به عمل آورد. اگر به دنبال سفارش خرید سایبان هستید، پیش از هر چیزی لازم است نکاتی را در ارتباط با آن بدانید.

سایبان برقی

محاسبه قیمت سایبان برقی

برای محاسبه قیمت سایبان برقی، نیاز است تا ابتدا ابعاد مورد نیاز، نوع قطعات ساختاری، طراحی و امکانات اضافی، تعداد سفارش و شرایط نصب و حمل را در نظر گرفته و سپس با توجه به این عوامل، قیمت نهایی را محاسبه نماییم. انتخاب قطعات با کیفیت و مقاوم، طراحی مناسب و امکانات اضافی، همراه با توجه به بودجه موجود، به تصمیم بهتری برای خرید سایبان برقی کمک می کند. در انتخاب قیمت سایبان برقی، لازم است به انواع مختلف سایبان ها و نکات مهم در انتخاب آنها توجه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای پروژه خود بگیرید. با رعایت موارد ذکر شده، می توانید از سایبان برقی مناسبی برای استفاده در هر نوع فضا و شرایط مختلف استفاده کنید.

محاسبه قیمت سایبان برقی

نصب سایه بان برقی

اولین نکته ای که در زمان خرید سایه بان لازم است تا موردتوجه قرار گیرد، محیط و فضای موردنظر برای پوشانندگی با استفاده از سایبان است. زمانی که حرف از سایبان می شود، میزان فضای موردنظر می تواند تعیین کننده بسیاری از موارد دیگر در استفاده از سایبان باشد. از همین رو در سفارش خرید سایبان لازم است تا به این نکته توجه داشته باشید و محیط موردنظر را به دقت اندازه گیری کنید. نکته دیگری که با میزان محیط موردنظر برای پوشانندگی نیز در ارتباط است، هدف استفاده از سایبان است. در زمان سفارش خرید سایبان لازم است تا مشخص شود که هدف از استفاده سایبان دقیقاً چه بوده و به چه منظور، سایبان مورداستفاده قرار می گیرد. در واقع محیط اندازه گیری شده، قرار است تا چه چیزی را بپوشاند. برای محافظت از میوه و سبزی موجود در مغازه، برای استفاده در پارکینگ و محافظت از ماشین، بر روی استخر و فضاهای مختلف باغ برخی از موارد استفاده از سایبان بوده که می تواند تأثیراتی را در خرید سایبان داشته باشد.

نصب سایه بان برقی

جنس استفاده شده در سایبان

هریک از انواع سایبان نام برده، جنس مشخصی داشته و به منظور و هدف متفاوتی به کار می رود. این موضوع در تعیین قیمت سایبان و کیفیت آن تأثیر به سزایی داشته و می تواند به کلی کاربرد سایبان را تغییر دهد. البته باید توجه داشته باشید که جنس استفاده شده در سایبان نیز، تنها به معنای جنس در پارچه سایبان نخواهد بود بلکه جنس پایه و اسکلت و بدنه اصلی نیز از اهمیت بالا و بسیاری در سفارش خرید سایبان برخوردار است. در این بین آهن مقرون به صرفه ترین شکل و مدل از جنس موردنظر بوده که عیب اصلی آن قابلیت زنگ زدن آن است. آلومینیوم جایگزین خوب و مناسبی برای آن بوده که علاوه بر نداشتن مشکل زنگ زدگی، وزنی سبک و مقاومت بالایی را نیز دارد. در کنار این دو جنس چوب را نیز برای این محصولات مشاهده می کنیم که انواع فرآوری شده آن بهترین مدل و نوع آن برای استفاده است. همچنین انواع سایبان پلاستیکی نیز وجود دارد که معمولاً در فروشگاه ها و مغازه ها بیشتر مورداستفاده قرار می گیرد. هریک از موارد ذکر شده، مزایا و معایبی را برای خود دارند که در هنگام استفاده و تحت شرایط و نیاز فرد، مدل آن برای سفارش خرید سایبان مشخص می شود.

جنس استفاده شده در سایبان

انواع سایبان برقی

سایبان های پارکینگ از جمله مهمترین انواع سایبان برقی هستند که در فضاهای پارکینگ و پارکینگ های عمومی استفاده می شوند. این نوع سایبان ها باید دارای مقاومت و پایداری بالا برای مقابله با فشار خودروها باشند. سایبان های فنری دارای انعطاف پذیری بیشتری هستند و معمولاً در محیط هایی که نیاز به جذب شوک و فشار دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این سایبان ها اغلب در صنایع سنگین و محیط های صنعتی استفاده می شوند. استفاده از سایبان های برقی در اطراف استخرها برای افزایش امنیت و جلوگیری از وقوع حوادث غیرمنتظره بسیار حیاتی است. این نوع سایبان ها باید دارای مقاومت در برابر آب و شرایط محیطی آبی باشند. سایبان های آفتابگیر برای محافظت از نور خورشید و کنترل دما در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. این سایبان ها باید دارای ویژگی های ضدآب و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی باشند. سایبان های دوطرفه دارای طرح ویژه ای هستند که اجازه می دهد از دو طرف آنها استفاده شود. این نوع سایبان ها برای جدا کردن فضاها یا هدایت ترافیک مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع سایبان ها برای محافظت از مناطق عبور کالسکه ها و وسایل حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی مناسب و مقاومت در برابر ضربه برای این نوع سایبان ها بسیار حیاتی است. سایبان های تاشو به دلیل قابلیت تاشو شدن و تغییر شکل، برای استفاده موقت یا در فضاهای محدود بسیار مناسب هستند. این نوع سایبان ها باید دارای ساختاری مقاوم و قابل حمل باشند.

انواع سایبان برقی

نکات مهم در انتخاب سایبان برقی

  1. اندازه و ابعاد: بر اساس فضای موجود و نیازهای پروژه، اندازه و ابعاد سایبان برقی را مشخص کنید.

  2. مقاومت قطعات ساختاری: اطمینان حاصل کنید که سایبان از قطعاتی با مقاومت بالا ساخته شده است تا در برابر فشار و ضربات مختلف مقاومت کند.

  3. ضخامت و پایداری: سایبان باید دارای ضخامت و پایداری کافی برای تحمل شرایط محیطی و آب و هوایی باشد.

  4. طراحی مناسب: انتخاب سایبان با طراحی مناسب و قابلیت تطبیق با محیط اطراف بسیار مهم است.

  5. قابلیت نصب و حمل: سایبان باید دارای قابلیت نصب و حمل آسان باشد تا در صورت نیاز به جابجایی سریع و آسان باشد.

نکات مهم در انتخاب سایبان برقی
Facebook linkedin Instagram
پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912