قیمت راهبند پارکینگ

خرید راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی به جهت کارکرد خاص و متفاوت آن برای موقعیت های گوناگون لازم و ضروری است. برای آشنایی بیشتر با چگونگی خرید راهبند و اطلاع از محدوده قیمت مناسب از کارشناسان فروش مجموعه حفاظا سازان کمک بگیرید.

از مشکلات بسیار مهم در شهرهای بزرگ و شلوغ پارک خودرو و فراهم کردن یک مکان مناسب برای عبور و مرور است. اغلب مراکز عمومی محل پارک خودرو به راهبند مجهز هستند تا بتوانند ورود و خروج خودروها را زیر نظر بگیرند.

انواع مختلف راهبند طراحی و تولید شده که در هنگام خرید راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی توجه به برخی از نکات کمک می کند تا از این وسیله کاربردی برای مدت طولانی تر بهترین استفاده را ببرید.

آشنایی با انواع مدل های راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی از لحاظ نحوه حرکت بوم و همچنین نوع موتور و سیستم حرکتی کمک کرده، تا محصولی کاربردی و مناسب را تهیه کنید. همچنین شناخت برندهای مطرح موجب می ‌شود تا در هنگام خرید راهبند با اطلاعات کافی بهترین برندها را انتخاب نمایید.

قیمت بوم راهبند

قیمت راهبند

قیمت جزء موارد بسیار مهمی است که در انتخاب مدل و برند نیز تأثیر می ‌گذارد بر اساس بررسی دقیق و کامل شرایط خود اقدام به خرید این محصول نمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش راه بند برقی

راهبند بازویی یک وسیله کاربردی است که در طول شبانه روز چندین بار مورد استفاده قرار می گیرد. پس داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از عوامل بسیار مهمی است که در هنگام خرید باید مد نظر قرار بگیرد، تا در صورت بروز هر گونه مشکل با خیال راحت بتوانید با سازنده و وارد کننده آن ارتباط برقرار کرده و مشکل به وجود آمده را رفع کنید.

راهبند پارکینگ

معرفی راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی

راهبند برای کنترل ورود به اماکن تجاری، مسکونی، اداری، صنعتی، شهرک ها و موارد مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت استفاده از این سازه موجب شده تا آن را در مدل های گوناگون طراحی و تولید کنند.

راهبند را بر اساس کارکرد و شکل ظاهری به چندین دسته و گروه طبقه بندی می کنند که هرکدام از آنها برای فضاهایی با میزان تردد خاص و درجه حفاظت مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

در این میان راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی یکی از پراستفاده ترین نوع راهبندها است که در فضاهای مختلف از نمونه های گوناگون آن می توان استفاده کرد.

راهبند بوم بازوئی از چند بخش مهم تشکیل شده که عبارتند از:

ستون عمودی

سطوح عمودی در راهبند بازویی به طول یک متر بوده که در زمین نصب می ‌شود، تا بتواند وزن بازوی راهبند را تحت کنترل قرار دهد.

موتور راهبند

موتور راهبند بسته به نوع استفاده آن از نوع هیدرولیک یا الکترومکانیک انتخاب می ‌شود که نقش مهمی در سرعت حرکت بازو دارد.

اهرم یا بوم بازوی

اهرم یکی از بخش‌ های مهم راهبند بوده که از دو متر تا ۸ متر به صورت افقی طول داشته و برای جلوگیری از پیچیده شدن اهرم در برابر بادهای شدید از فلزهای مقاوم برای تولید آن استفاده می ‌کنند. با داشتن کیفیت و استحکام بالا به هیچ عنوان دچار تنش پیچشی نمی گردد.

اما در هنگام خرید راهبند ریموت کنترل بازویی با چند مدل مختلف از لحاظ شکل ظاهری بازو روبرو می شوید که مهمترین آنها عبارتند از:

راهبند تاشو

راهبندهای تاشو در دو مدل راهبند تاشو با زاویه ۹۰ درجه و راهبند تاشو با زاویه ۱۸۰ درجه تولید می شود. از این مدل راهبندها برای استفاده در مکان های مسقف با سقف های کوتاه استفاده می کنند، اغلب آنها را در ورودی مجتمع های تجاری و پارکینگ های طبقاتی دیده‌ اید.

راهبند تلسکوپی

راهبند تلسکوپی در طیف وسیعی از کیفیت تولید می ‌شود و برای مراکز مختلف می ‌توان از این راهبند استفاده نمود. چرا که با داشتن بازوی تلسکوپی اندازه آن بین ۴ تا ۶ متر تغییر پیدا می کند. زیرا با استفاده از یک میله که درون میله چهارمتری قرار گرفته، می ‌توان طول این راهبند را افزایش داد.

راهبند اهرمی ‏فنس دار

راهبند اهرمی فنس دار همانند بازوهای معمولی بوده و فقط بر روی آن نرده‌ هایی قرار گرفته که فضای بالا و پایین راهبند را نیز مسدود می کند و قابلیت نصب تا طول ۶ متر را دارد.

راهبند اهرمی ساده

راهبند اهرمی ساده از یک بازویی ساده در طول های متغیر تشکیل شده که برای فضاهای مختلف می توان این سازه را در ابعاد مناسب تهیه کرد.

راهبند اتوماتیک

بررسی انواع راهبند از لحاظ نوع کارکرد موتور

راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی برای حرکت کردن از نیروی الکتریکی استفاده می کند که برای استفاده از جریان الکتریکی نیاز به موتورهای قوی دارد.

راهبندها از لحاظ نوع کارکرد موتور در دو دسته الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک قرار می گیرند که هر کدام از این موتورها از لحاظ کارکرد با دیگری تفاوت داشته و برای فضاهای خاصی می توان از  آنها استفاده نموده و بهترین نتایج را به دنبال داشته باشند.

بررسی انواع راهبند از لحاظ کارکرد موتور:

موتور الکترومکانیک

این موتور از یک گیربکس و چند فنر در داخل بدنه تشکیل شده که نیروی گردش را با توان بیشتری فراهم می آورد. بوم قرار گرفته در این راهبندها بین ۲ تا ۸ متر در چند ثانیه بالا و پایین می شود. ولتاژ مورد استفاده در این دستگاه ها عموماً ۲۴ ولت یا ۲۲۰ ولت بوده و برای فضاهای پرتردد از موتور ۲۴ ولت و برای فضاهای کم تردد از موتور ۲۲۰ ولت استفاده می کنند. در صورت نیاز برخی از مدل های این راهبند قابلیت اتصال به سیستم برق اضطراری با هزینه پایین را دارند تا بتوانند در صورت قطعی برق به کار خود ادامه بدهند.

موتور الکتروهیدرولیکی

سیستم های الکتروهیدرولیکی با داشتن توان بالا معمولا برای محله‌ های با تردد نامحدود تولید می گردند. از لحاظ نحوه کارکرد این موتورها هم شباهت زیادی به موتورهای الکترومکانیکی دارند. اما در این دستگاه ها از روغن برای بالا و پایین کردن بوم استفاده می ‌شود که استهلاک در دستگاه تا حد زیادی کاهش می یابد. این نوع موتور هم با ولتاژ کارکرد ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت ساخته می شود که مدل ۲۴ ولت برای محل های پرتردد مناسب بوده و امکان کارکرد با برق اضطراری را دارد.

راهبند بازویی

مزیت های استفاده از راهبند ریموت کنترلی

یکی از دلایل استفاده زیاد از راهبند مزیت ‌های آن است که در واقع این سازه هیچگونه معایب ایجاد نمی‌ کند. بلکه در همه مدل ها مزایای خود را دارد، تا بتوان از هر نمونه از راهبند به عنوان یک لایه امنیتی کوچک و جزئی اما کارآمد استفاده نمود.

در حال حاضر که تمامی صنایع پیشرفت کرده ‌اند، در زمینه طراحی و تولید راهبند نیز پیشرفت های زیادی به وجود آمده و اغلب راهبندها مجهز به سیستم های هوشمند می باشند که در زمان ورود به پارکینگ ها به صورت خودکار پلاک ماشین در سیستم ضبط می شود و در صورت داشتن اجازه ورود خود به خود راهبند باز می گردد.

در اینجا به برخی از مهمترین مزیت های استفاده از راهبند ریموت کنترل ای اشاره می کنیم:

سرعت جابجایی بالا

سرعت جابجایی یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از راهبند ریموت کنترلی است، راهبندها در مدل های مختلف تولید می شوند که برخی از آنها از سرعت بالاتری به نسبت نمونه ‌های دیگر برخوردار بوده و می‌ توان در هر فضا متناسب با شرایط عبور و مرور از این مدل ها استفاده کرد.

قابلیت استفاده در صورت قطعی برق

اغلب راهبندهای ریموت کنترلی مجهز به سیستم برق ups و باطری قابل شارژ بوده که در صورت فقدان برق، چند ساعت از این باتری استفاده می کنند. همچنین مجهز به سیستم خلاص کن هستند که نگهبان و مسئول راهبند می تواند به صورت دستی آن را جابجا کند.

وجود ابعاد مختلف

راهبندها را در ابعاد مختلف از 2 متر تا ۸ متر تولید می کنند که برای هر فضا می توان متناسب با آن این سازه را انتخاب کرد که در صورت داشتن موتور قوی سرعت باز و بسته شدن راهبند افزایش پیدا می کند.

ایمن بودن راهبند

ایمن بودن راهبند جزء مهم ترین مزیت های این سازه است که جلوی رفت و آمد اتومبیل های غریبه به داخل فضاهای اختصاصی را می گیرد و در مکان های عمومی بدون ثبت پلاک اجازه ورود یا خروج را نمی دهد.

زیبایی ظاهری

به دلیل تولید نمونه های مختلف راهبند از لحاظ شکل ظاهری می ‌توان متناسب با فضا و محیط این سازه را در رنگ بندی های خاص تهیه نمود. همچنین با داشتن لامپ ال ای دی بر سطح راهبند ‌می تواند در شب برای دید بهتر کمک کند و نورپردازی های خاص آن ها جلوه زیبایی را به محیط می بخشد.

قابلیت استفاده در فضای باز

از راهبندهای ریموت کنترلی به دلیل داشتن تجهیزات و تکنولوژی های نوین به آسانی می توان در شرایط جوی مختلف و در فضای باز از آن استفاده نمود. چرا که متریال های به کار برده شده در آن ها به گونه ای است که در برابر تابش نور مستقیم خورشید و رطوبت و بارندگی دچار آسیب نمی شود.

راه بند برقی

معرفی برندهای مطرح راهبند ریموت کنترلی بازویی

راهبند ریموت کنترلی بازویی جزء سازه های بسیار لازم و ضروری است که در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد. با آشنایی بیشتر با مزیت استفاده از این راهبند به اهمیت شناخت برندهای مطرح این حوزه پی می برید.

استقبال از این محصول موجب شده تا اغلب کارخانجات در داخل و خارج از کشور اقدام به تولید این محصول نمایند تا بتوانند ضمن تأمین نیاز بازار در رقابت این محصولات نیز شرکت کنند.

در ادامه برای شناخت بیشتر و انتخاب های مناسب تر به معرفی برندهای تولید کننده راهبند ریموت کنترلی بازویی می پردازیم:

برند بتا

بتا یک کمپانی ایرانی است که در زمینه طراحی و تولید بردهای الکترونیکی فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر در حوزه تولید انواع راهبند اتوماتیک  صورت حرفه‌ای در حال فعالیت است و انواع راهبند بازویی با طول بین ۴ تا ۶ متر را در مدل های ساده، تاشو ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه و تلسکوپی برای ورودی های مختلف تولید می کند.

برند سیماران

کمپانی سیماران جزء شرکت های مطرح در حوزه صنعت الکترونیک بوده که توانسته است در زمینه راهبند مدل های مختلفی را تولید و به بازار ارائه دهد. در حال حاضر انواع راهبندهای سیماران به صورت بازویی و در مدل های تاشو، فنسی، میله ای یا اهرمی و تحت زاویه ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه با طول ۵ و ۶ متر تولید می گردد. در اغلب نمونه ‌ها امکان اتصال و ارتباط با سیستم کنترل تردد خودرو سیستم حرکتی از نوع الکتروموتور مجهز است.

برند بی اف تی BFT

برند BFT از کمپانی های مطرح ایتالیایی بوده که محصولات با کیفیت بالا تولید می کند و قادر است حفاظت و ایمنی را تا اندازه قابل قبولی تامین نماید. به دلیل داشتن کیفیت بالا سهم زیادی از بازار را محصولات بی اف تی به خود اختصاص داده ‌اند. چرا که با ارائه تکنولوژی های روز برای بالا بردن سطح کیفیت زندگی توانسته انواع راهبند با قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد شامل سیستم کارتخوان پارکینگی، سیستم های تمام اتوماتیک پلاک خوان و موارد دیگر را ارائه دهد. انواع راهبند بازویی ارائه شده توسط این کمپانی کیفیت بالایی داشته و به هیچ عنوان دچار تنش در برابر بادهای شدید نمی گردد.

برند فک

بند فک یک کمپانی‌ ایتالیایی بوده که در زمینه تولید درب های ورودی فعالیت خود را شروع کرده و در حال حاضر انواع راهبند بازویی با موتورهای هیدرولیک را با تردد بالا تولید می کند. انواع راهبند بازویی تولید شده در این کمپانی بازویی با طول ۲ متر تا ۸ متر داشته و در مدل های تلسکوپی فنس و اهرمی ارائه می گردد.

برند ‏نایس

نانیس یک کمپانی معتبر ایتالیایی است که در زمینه تولید انواع راهبند پارکینگ بازویی در مدل های مختلف به خصوص در مدل های تاشو فعالیت می کند. شکل ظاهری سازه راهبند تولید شده در این کمپانی بسیار مستحکم بوده و معمولاً از فولاد یا فلز آلومینیوم رنگ شده تهیه می شود تا در شرایط جوی مختلف بتوان از آن استفاده نمود. همچنین بر روی این راهبردها محل قرارگیری چشمی های فتوسل تعبیه می گردد.

برند آگسا

برند آکسا متعلق به کمپانی آرمان گستر آناهیتا بوده که در زمینه تولید انواع راهبند بازویی با طول ۴ تا ۶ متر فعالیت می کند. تولیدات این کمپانی برای ترددهای نامحدود و تردد های محدود مناسب است. بازویی های تولید شده در آن به صورت فنس دار، تاشویی ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه و بازویی تلسکوپی می ‌باشد. داشتن بازویی با قابلیت نصب ال ای دی و چشم ایمنی جزء ویژگی ‌های خاص این کمپانی است.

فاکتورهای مهم در هنگام خرید راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی

خرید راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی برای بسیاری از مراکز لازم و ضروری است و به همین جهت حجم استقبال از این مدل راهبند به نسبت نمونه های دیگر بیشتر می باشد.

با وجود تنوع زیادی که در مدل های مختلف راهبند از لحاظ شکل ظاهری، نحوه کارکرد و سیستم‌ های موجود بر روی آنها وجود دارد؛ ممکن است خریدار را دچار سردرگمی کند که کدام نمونه مناسب است.

در این بخش به برخی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی اشاره می‌ کنیم:

نحوه نصب راهبند

نحوه نصب صحیح راهبند برای دریافت نتیجه درست، لازم و ضروری است، پس قبل از تهیه باید با در نظر گرفتن محل تردد عابر پیاده و اتاقک نگهبانی راهبند مناسب انتخاب و تهیه شود.

محل نصب راهبند

محل نصب راهبند جزء موارد بسیار مهمی است که با توجه به تجهیزات و لوازم جانبی راهبند و همچنین ارتفاع سقف یا محیط های باز تغییر پیدا می کند. چرا که برخی از مدل های راهبند ارتفاع بیشتری نیاز دارند و برخی دیگر برای نصب تجهیزات به فضای بیشتر نیاز پیدا می کنند.

برند تولید کننده

در زمینه تولید راهبند بازویی برندهای مختلفی در حال فعالیت هستند که هر کدام از آنها نمونه های خاصی از راهبند را با کیفیت بالاتر ارائه می دهند و شناخت برندها و محصولات مرغوب و با کیفیت آنها کمک می‌ کند، تا بهترین محصول متناسب شرایط و نیاز خود را بخرید.

میزان تردد

در برخی از فضاها ترددهای زیادی انجام می ‌شود و در برخی از فضاها نیز در طول شبانه روز تعداد کمی تردد صورت می گیرد. پس با توجه به محل استفاده و میزان تردد هزینه لازم را صرف کرده، تا یک دستگاه راهبند بازویی مناسب تهیه نمایید.

نوع موتور راهبند

راهبندها از دو نوع موتور هیدرولیکی و الکترومکانیکی تشکیل شده ‌اند که از موتورهای هیدرولیکی برای فضاهایی با تردد بالا و نیاز به سرعت بیشتر استفاده می ‌کنند.

معتبرترین مرکز فروش راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی در کشور

راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی یکی از نمونه های پر استقبال در بین تنوع بالای راهبند است که با داشتن ایمنی مناسب در فضاهای مختلف از جمله بیمارستان ها، ادارات، کارخانجات، پارکینگ های عمومی، سازمان های خصوصی و حتی پارکینگ های مسکونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

داشتن تنوع بالا از لحاظ نحوه کارکرد و شکل ظاهری بوم بازویی به آسانی می ‌توان برای هر محیطی با محدودیت ارتفاع و محیط ‌های باز از نمونه های مختلف این محصول به کار برد.

مجموعه حفاظا سازان و ایمن صنعت و آهن سازه از معتبرترین مراکز عرضه و فروش راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی در کشور بوده که با داشتن ارتباطات گسترده با وارد کنندگان برندهای مطرح و تولید کنندگان داخلی امکان دسترسی به این محصولات را بدون حضور واسطه ها فراهم کرده است.

داشتن کارشناسان متبحر برای ارائه مشاوره در هنگام خرید راهبند ریموت کنترلی بوم بازویی از مهم ترین مزیت های انتخاب این مجموعه محسوب می شود. چرا که با ارائه اطلاعات لازم در مورد هر برند، نحوه کارکرد و شکل ظاهری دوام و ویژگی های هر محصول خریدار می تواند به شکل آگاهانه محصول مورد نیاز را تهیه نماید.

از لحاظ قیمت های ارائه شده برای هر راهبند بازویی مناسب ترین قیمت را به نسبت سایر بازارهای عرضه و فروش ارائه می دهد چرا که در معاملات خود هیچگونه واسطه ای را مداخله نمی دهد.

Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378