قیمت درب و پنجره دوجداره upvc

قیمت درب و پنجره دوجداره upvc ارتباط مستقیم با کیفیت پروفیل، نحوه ساخت، نحوه نصب و برند تولید کننده آن پیدا می ‌کند. در حال حاضر با انتخاب این مجموعه معتبر می توانید به بالاترین سطح کیفیت و قیمت مناسب دست یابید.

پنجره های دوجداره از شیشه های دوجداره و فریم یو پی وی سی ساخته می شوند. در سال های اخیر به عنوان جایگزین مناسب برای آلیاژهای فلزی و غیرفلزی محسوب می گردد که در ساخت درب و پنجره به دلیل داشتن وزن سبک و مقاومت بالا مورد توجه قرار گرفته است.

اساس کار درب و پنجره دوجداره upvc، شیشه های دو جداره بوده که این شیشه ها به کمک نوار دور تا دور آنها قرار گرفته و فضای خالی بین شیشه ها را با هوا یا گاز آرگون پر می کنند.

برای جلوگیری از خروج گاز آرگون از بین دو جدار شیشه، دور تا دور شیشه را از اسپیسرهای آلومینیومی و با ماده سیلیکا ژل رطوبت گیر پوشش می دهند تا هوا بین دو شیشه کاملاً باقی بماند. در چنین شرایطی می توانید از این شیشه ها به عنوان عایق حرارتی و عایق صوتی بهره ببرید.

ویژگی های خاص پروفیل upvc موجب شده تا از این پروفیل برای تولید و ساخت انواع مختلف درب و پنجره از لحاظ نحوه باز شدن و ابعاد و اندازه استفاده کنند، تا برای هر سازه و محیطی بتوان مناسب ‌ترین نوع را انتخاب کرد.


درب و پنجره upvc

درب و پنجره یو پی وی سی چیست؟

‏upvc نوعی پلاستیک بوده که از ترکیب pvc با مواد روان کننده به دست می آید. PVC از فرم شکننده و سخت خوردار است که با ترکیب روان کننده قابلیت انعطاف پذیری خوبی به دست می ‌آورد اما برای مقاوم کردن این پروفیل از برخی نگهدارنده ها و پایدار کننده ها استفاده می کنند، تا ویژگی های خوب این محصول تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

مهمترین ویژگی که upvc داشته، مقاومت آن در برابر سرما و گرما است که به عنوان یک عایق قوی در چنین شرایطی عمل می کند.

به همین دلیل است که در حال حاضر از پروفیل های استاندارد upvc برای تولید انواع درب و پنجره استفاده می کنند، تا بتوانند به شکل کاملاً استاندارد فضای داخل را عایق بندی نمایند.

البته تنوع بالا در رنگ بندی و شکل ظاهری و همچنین زیبایی این سازه ها موجب شده تا در سال های اخیر بیشتر از گذشته مورد توجه قرار بگیرند.


قیمت پنجره دوجداره

معرفی انواع درب ‏ upvc

کیفیت بالای پروفیل های upvc موجب شده تا در روند تولید انواع درب و پنجره از این متریال استفاده شود.

قابلیت شکل پذیری این پروفیل ها موجب شده تا درب های گوناگون از لحاظ نحوه باز شدن طراحی شود، تا در هر فضایی بتوان از درب مناسب آن استفاده نمود.


درب دوجداره upvc

در این بخش به معرفی انواع درب upvc می ‌پردازیم:

درب یو پی وی سی تمام پانل

این نوع درب را به صورت یکپارچه از مواد upvc تولید می ‌کنند و این درب ها مناسب برای سرویس بهداشتی، حمام و موتورخانه ها است.

درب پاخور

این نوع درب ها فاقد پروفیل پایینی بوده تا به راحتی بتوان آنها را تمیز کرد و برای مکان های پر رفت و آمد کاربرد دارند.

درب فرانسوی

از درب فرانسوی برای فضاهایی که نیاز به بازشو بزرگ دارند، استفاده می شود؛ چرا که هر دو لنگه درب باز می گردد.

درب سوئیچ خور

این نوع درب از دو طرف دستگیره داشته و می توان به وسیله قفل سوئیچی آن را قفل کرد، مناسب برای درب های ورودی یا درب هایی که به سمت بالکن باز می شود.

درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی برای فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند که این درب ها درون ریل قرار داشته و به صورت آکاردئونی باز و بسته می گردد.


استعلام قیمت پنجره دوجداره

معرفی انواع پنجره دوجداره‏upvc

اهمیت بالای عایق بندی در داخل منازل و حفظ زیبایی ظاهر ساختمان ها موجب شده تا استفاده از پروفیل های یو پی وی سی برای تولید انواع پنجره بیشتر گردد.

با شناخت هر چه بیشتر انواع پنجره دوجداره از لحاظ شکل باز شدن و موارد استفاده و کاربرد راحت تر می توانید برای هر بخش از فضای داخلی از سازه های مناسب استفاده کنید.

در این بخش به معرفی چند مدل پرطرفدار از انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی می پردازیم:

پنجره دوجداره محوری

در این مدل پنجره یک محور با حالت ۳۶۰ درجه قابل حرکت است و بیشترین فضا را برای استفاده در اختیار قرار می ‌دهد.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

از لحاظ شکل ظاهری این پنجره شبیه پنجره های کشویی بوده؛ اما از لحاظ نحوه نصب و یراق آلات کیفیت بالاتری دارد.

پنجره دو لنگه بازشو

پنجره های دو لنگه بازشو بیشتر مورد توجه قرار می گیرند؛ چرا که ضمن زیبایی ظاهری امکان بهر‌وری بیشتر را هم فراهم می ‌آورند.

پنجره دوجداره کلنگی

از این نوع پنجره ها بیشتر برای سرویس های بهداشتی استفاده می کنند که با یک دستگیره به سمت بالا باز می گردد.

پنجره تک لنگه بازشو

این مدل از پنجره به نسبت سایر مدل ها مرسوم تر بوده و با قرار گیری چندین قطعه پنجره در کنار یکدیگر طراحی می شود که یک لنگه از آن برای استفاده از محیط بیرون باز می شود.


قیمت پنجره upvc

اهمیت نصب استاندارد درب و پنجره دوجداره upvc

درب و پنجره یو پی وی سی از قابلیت های زیادی برخوردار است که در صورت نصب استاندارد امکان بهره وری از تمامی این قابلیت ‌ها فراهم می گردد.

در حال حاضر که تولید کنندگان اهمیت زیادی بر روی تولید قطعات مختلف و پروفیل های مورد استفاده در درب و پنجره های دوجداره گذاشته اند، مهم است که در هنگام نصب نیز مهارت ‌های مضاعف نصابان موجب ایجاد رضایت در مصرف‌ کننده گردد.

کیفیت نصب پنجره دوجداره در میزان عایق بودن این پنجره ها تأثیر زیادی دارد و همچنین باید چهارچوب پنجره به گونه ای نصب شود که همه نیروهای موثر فیزیکی از روی پنجره برداشته شده و بتواند تمامی فشارهای وارد را تحمل کند.

اهمیت نصب استاندارد درب و پنجره دو جداره بسیار بالا است؛ چرا که اگر از بهترین نوع متریال ها استفاده کنید، اما اندازه گیری و نصب آن ایراد داشته باشد، محصول نهایی به هیچ عنوان نمی ‌تواند تقاضای شما را تأمین نماید.

در هنگام نصب استاندارد باید به چند نکته مهم توجه کرد مانند:


درب و پنجره دوجداره

نکات مهم برای نصب درب و پنجره های یو پی وی سی دوجداره

نصب صحیح درب و پنجره های upvc ارتباط مستقیم با دوام و استحکام و همچنین زیبایی سازه دارد. به همین دلیل باید در پروسه نصب یا تعویض پنجره های قدیمی با جدید از افراد با مهارت بالا استفاده شود.

نیروهای متخصص و حرفه ای با رعایت برخی از نکات قبل و در حین نصب کمک می‌ کند تا این پروسه را به شکل استاندارد طی نمایند.

مهمترین نکاتی که باید قبل از نصب درب و پنجره مورد توجه قرار بگیرد، انتخاب پروفیل ها و چهارچوب های با کیفیت بالا است. همچنین اندازه گیری ابعاد درب و پنجره که باید توسط کارشناسان مجرب صورت بگیرد، تا در حین نصب بتوان درب و پنجره را در محل خود قرار داد.

در صورت رعایت تمامی مراحل نصب درب و پنجره می توانید از کیفیت آن اطمینان به دست آورید. در ادامه به مهمترین مراحل نصب آن می پردازیم:


ارزانترین قیمت پنجره دوجداره

مزایای استفاده از پنجره شیشه ای دوجداره یو پی وی سی

درب و پنجره بخش مهمی از حالت هر خانه و ساختمان است که محل ورود و خروج هوا به داخل ساختمان است. همچنین نقاط ارتباطی با فضای بیرون و فضاهای داخلی ساختمان می باشد.

پس باید نقش اساسی انتخاب متریال های مختلف در حفظ امنیت و آسایش و رفاه اهالی منزل را در نظر گرفته و اقدام به تهیه درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی نمایید.

استفاده کردن از متریال یو پی وی سی در کنار پنجره های دوجداره و مزایای زیادی به دنبال دارند که در ادامه به معرفی برخی از آنها به طور کامل می پردازیم:

ذخیره انرژی

ساختار متفاوت شیشه های دوجداره موجب می شود تا میزان گرمای ورودی و خروجی در تمام سال تنظیم شود و سطح استفاده از انرژی در کل سال کاهش پیدا می کند. در چنین شرایطی هزینه های مربوط به مصرف انرژی هم کاهش یافته و تأثیر زیادی در حفظ سلامت محیط زیست دارد.

کاهش میزان صدا

مهمترین مزیتی که شیشه های دوجداره به وجود می آورند، به طور موثری از ورود و خروج صدا جلوگیری می ‌نماید. فضایی که بین شیشه دوجداره وجود دارد، آن را به یک عایق صوتی تبدیل کرده که تا حد زیادی می تواند از ورود سر و صدای همسایه ها و فضای بیرون به داخل جلوگیری کند.


قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

افزایش امنیت

درب و پنجره های دوجداره upvc به نسبت مدل های تک جداره از استحکام بالاتری برخوردار بوده و به سختی دچار شکستگی می ‌شود. این ویژگی موجب شده تا احتمال سرقت از منازل تا حد زیادی کاهش پیدا کند. همچنین این محصولات با داشتن قفل های خاص که در چندین نقطه آنها تعبیه شده از پنجره های ساده ایمن تر هستند.

ارزش افزوده در ملک

وجود درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی موجب می ‌شود تا ارزش ملک افزایش یابد. چرا که استفاده از متریال های جدید و به روز سبب شده تا خریدار با توجه بیشتری بر ارزش‌ های ملک دقت نماید.

مهارت اشعه uv

شیشه های دوجداره به دلیل ساختار خاص و وجود گاز در بین دو لایه شیشه از ورود اشعه ماورای بنفش به فضای داخل جلوگیری می کند.

عدم تغییر رنگ و کیفیت

پروفیل های مورد استفاده در روند تولید درب و پنجره های upvc دوجداره به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی یابد.

قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف

درب و پنجره های یو پی وی سی دوجداره قابلیت استفاده در تمامی شرایط آب و هوایی مرطوب، خشک، کوهستانی و سایر شرایط دیگر جوی را دارد. چرا که این سازه ها از مقاومت خوبی برخوردار بوده و رطوبت نمی تواند به آنها آسیب وارد کند.

عدم اشتغال

در صورت اتفاقات ناگوار مانند آتش ‌سوزی، فضاهای داخلی، دمای اشتعال این درب و پنجره ها بسیار بالا بوده و به راحتی دچار آتش سوزی نمی‌ شود و از توسعه و انتقال حریق جلوگیری می کند.

مقاومت در برابر زلزله

ساختار محکم درب و پنجره های یو پی وی سی موجب شده تا در برابر هرگونه فشار و ضربه مقاومت کرده و به عنوان متریال های مقاوم در برابر زلزله محسوب می ‌شوند.

عدم ایجاد بخار بر روی شیشه

از آنجا که دما را به فضای داخل انتقال نمی‌ دهد و همچنین وجود مواد رطوبت گیر در بین دو جدار شیشه از اختلاف دمای داخل و خارج جلوگیری کرده و به هیچ عنوان بخار بر سطح شیشه ایجاد نمی گردد.


پنجره پی وی سی

عوامل موثر بر قیمت درب و پنجره upvc

استقبال بالا از درب و پنجره یو پی وی سی موجب شده تا کارخانجات متعددی در زمینه تولید پروفیل های مورد نیاز و انواع شیشه های پرکاربرد در این سازه ها فعالیت کنند.

در شرایط حال حاضر که استقبال از این سازه ها زیاد است ، باید در بازارهای عرضه و فروش با قیمت های متفاوت و کیفیت های گوناگون روبرو گردید که انتخاب نوع مناسب و مقرون به صرفه برای افراد آگاهی داشتن از اطلاعات فنی کاری سخت و پیچیده است.

در صورت شناخت دقیق و کامل پروفیل ها و نحوه تولید و نصب می توانید در هنگام سفارش برای خرید درب و پنجره upvc تصمیمات بهتری گرفته و با هزینه مقرون ‌به‌ صرفه این سازه را تهیه نمایید.

در این بخش به برخی از مهم ‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت درب و پنجره یو پی وی سی می پردازیم:


خرید پنجره دوجداره

ابعاد و اندازه

ابعاد و اندازه جزء عوامل بسیار مهم بوده چرا که هر چقدر ابعاد و اندازه بزرگتر باشد، در نتیجه مطالب بیشتری برای تولید مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه باز شدن درب و پنجره

از لحاظ نحوه باز شدن درب و پنجره در تنوع بالایی تولید می گردد که برخی از این مدل ها یراق آلات بیشتر لازم دارد. هر چقدر که نحوه ساخت این درب و پنجره پیچیدگی بیشتری داشته باشد، در نتیجه قیمت بالاتری هم پیدا می ‌کند.

رنگ پروفیل

در اغلب مواقع از پروفیل های یو پی وی سی با رنگ سفید به کار می برند؛ اما در صورتی که نوع پروفیل های رنگی را انتخاب کنید، حتماً با افزایش قیمت چند درصدی در فاکتور مواجه می گردید، چرا که برای تولید پروفیل های رنگی مراحل بیشتری طی می گردد.


مدل پنجره دوجداره

یراق آلات

مقالات زیادی در روند تولید درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرند و هر چقدر که تعداد این ها بیشتر باشد. در نتیجه قیمت نیز افزایش می یابد، البته برند تولید کننده و کیفیت یراق آلات نیز مهم است.

کیفیت شیشه های به کار برده شده

شیشه های متنوع تولید می ‌شود که از اغلب آن‌ ها می ‌توان برای تولید درب و پنجره های دوجداره استفاده نمود. هر چقدر کیفیت شیشه بالاتر باشد، در نتیجه هزینه هم بیشتر می گردد و در حال حاضر اغلب از شیشه های رفلکس، سوپر سیلور، آبی، طلایی، برنز و همچنین شیشه های ساده، لمینت و سکوریت استفاده می کنند.

گاز بین دو جدار شیشه

گازی که بین دو جداره شیشه قرار می گیرد، بیشترین نقش را در عایق کردن این محصول دارد، به همین سبب هر چقدر که کیفیت گاز و نحوه پر کردن آن حرفه ای تر باشد و در نتیجه قیمت آن نیز افزایش می یابد.

با ذکر تمامی این عوامل که می تواند بر قیمت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی موثر است، مسئله مهمتر بازدید کارشناسان حرفه ‌های از محل نصب این سازه ها می باشد که با توجه به شرایط نصب و بسیاری از موارد دیگر کارشناس قیمت نهایی را اعلام می کند.


در و پنجره upvc

بهترین مرکز فروش درب و پنجره دوجداره upvc در کشور

انتخاب مرکز فروش معتبر در زمینه عرضه در و پنجره دوجداره upvc تاثیر زیادی در کیفیت سازه و پرداخت هزینه‌های مقرون به صرفه دارد.

مجموعه حفاظاسازان جزء بهترین مراکز فروش درب و پنجره دو جداره upvc در کشور بوده، چرا که از برخی ویژگی‌ ها و مشخصات خاص برخوردار است که با انتخاب این مجموعه خریدار با خیال راحت محصول مورد نظر خود را تهیه می کند.

از مهمترین ویژگی هایی که موجب شده تا این مجموعه در گروه بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات درب و پنجره دوجداره پی وی سی قرار بگیرد، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

حفاظاسازان با ارائه مناسب ترین قیمت درب و پنجره یو upvc دوجداره به دلیل تهیه تمامی مواد اولیه از تولید کنندگان به شکل مستقیم و حذف کامل واسطه ها در پروسه تهیه مواد اولیه و ارائه خدمات خود به دست مصرف کننده توانسته، مقرون به صرفه ترین قیمت ها را ارائه دهد.


تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378