حفاظ پنجره

حفاظ پنجره دوجداره یا حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوتی ندارد هر کدام از این حفاظ ها به صورت واحد اندازه گیری می شوند. قیمت حفاظ پنجره بر اساس هر متر مربع محاسبه می گردد و نرده پنجره بصورت ساده و فرفورژه تولید می شود. میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ پنجره ارتباط با طول و عرض پنجره دارد. حفاظ آهنی به صورت متری قیمت گذاری می شود بنابر این لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره به دقت محاسبه شود. برای اینکه قیمت حفاظ پنجره مشخص شود تعیین مقدار متریال ساخت و وزن آهن مصرفی به کیلوگرم الزامی است. طبیعی است که قیمت حفاظ یک پنجره کوچک بسیار کمتر از هزینه طراحی، ساحت و نصب حفاظ پنجره دو جداره پذیرایی است. معمولا پنجره های پذیرایی بزرگترین پنجره ها در ساختمان هستند.

قیمت حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره آهنی ساده و شیک و حفاظ پنجره فرفورژه نیز در انواع مختلف آن متفاوت می باشد و با توجه به ساده و پیچیده بودن و مواد به کار رفته در آن ها متغیر می باشد.بنابرین خرید حفاظ پنجره را در هر قیمتی می توان متناسب با بودجه ی افراد نصب نمود.برخی از افراد در انتخاب حفاظ پنجره فقط ایمنی را در نظر می گیرند و به همین علت فقط  به کیفیت و جنس محصول و قیمت توجه می کنند،در حالی که برخی دیگر از افراد به زیبایی ساختمان نیز در کنار امنیت آن اهمیت می دهند و در نتیجه از رنگ بندی ها و طرح های زیبا متناسب با ساختمان استفاده می کنند و یا طرح های دلخواه خود را سفارش می دهند که در این صورت هزینه های بالاتری را باید بپردازند .

حفاظ پنجره

 مرکز خرید نرده پنجره قیمت فروش حفاظ پنجره هزینه نصب انواع حفاظ پنجره نرده حفاظ مدرن پنجره ایمن ترین حفاظ پنجره بهترین حفاظ روی پنجره مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی پنجره حیاط محکم ترین و مدرن ترین حفاظ نمای پنجره باغ ویلا لیست قیمت هر متر حفاظ پنجره نرده حفاظ فرفورژه تولید شده در مرکز خرید حفاظ پنجره با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی پنجره شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ پشت پنجره ضمانت و گارانتی خرید نرده حفاظ های ضخیم پنجره ایمنترین و لوکس ترین نرده روی پنجره حفاظ ایده آل پنجره خانه

بهترین نرده حفاظ آهنی پنجره برای کنترل نور خانه و دید همسایه

حفاظ پنجره یکی از مهمترین و دوست داشتنی ترین پوشش های پنجره محسوب می شوند که علاوه بر زیبایی ظاهری، جنبه های کاربردی متعددی از قبیل حفظ حریم داخلی، کنترل گرما و نور ورودی منزل را بر عهده دارند. حفاظ پنجره ها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه در موردشان بیش تر صحبت می کنیم . قیمت حفاظ پنجره به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مقاله آشنا می شوید؛تمامی خانه ها چه آپارتمانی چه ویلایی و … دارای پنجره می باشند و پنجره ها معمولا به کوچه یا خیابان باز می شوند. برخی از پنجره ها کوچک و برخی بزرگ می باشند که برای تمامی آن ها وجود حفاظ پنجره از ضروریات می باشد.رد شدن سارقین از پنجره به داخل خانه در صورت نبود شما در خانه به راحتی میسر می باشد و در پنجره های بزرگتر نیز علاوه بر سارقین خطر افتادن افراد به خصوص کودکان وجود دارد. همه ی این موارد تائید کننده ی لزوم و ضرورت وجود حفاظ پنجره در تمامی ساختمان ها می باشد. حفاظ پنجره به دلیل باز شدن مستقیم پنجره به حیاط ، کوچه و خیابان از تمامی حفاظ های دیگر واجبتر و ضروری تر می باشد.شاید وقتی از حفاظ پنجره سخن می گوییم نرده ی آهنی ساده را تصور کنیم در حالی که اینطور نمی باشد و حفاظ پنجره دارای انواع مختلف در طرح های و رنگ بندی های متفاوت می باشد و متناسب با سلیقه ی افراد می توان از انواع ساده تا پیچیده و طرح دار آن را انتخاب نمود.

اولین ویژگی که برای انتخاب یک نرده آهنی پنجره باید بدانید و آن را سرلوحه انتخاب خود کنید، انواع حفاظ پنجره است. با شناخت انواع حفاظ پنجره و مزیت های هر یک به راحتی خواهید توانست بهترین مدل آن را برای خود برگزینید. کار خیلی پیچیده ای برای این انتخاب نخواهید داشت. سلیقه، مناسب بودن برای نمای ساختمان و البته امنیت سه اصل اساسی است که سما باید آنها را برای انواع نرده آهنی پنجره در نظر گرفته و در نهایت ایده آل ترین حالت را برای خانه خود در نظر بگیرید. در این بخش با انواع حفاظ پنجره و مزیت های هر یک آشنا خواهید شد. در نظر داشته باشید که در برخی مواقع استفاده از برخی از انواع نرده آهنی پنجره در هر ساختمانی مجاز نبوده و شما محدود به انتخاب گزینه ای خاص خواهید بود. که در ادامه درباره این محدودیت نیز صحبت خواهیم کرد.

خرید حفاظ پنجره

یکی از راهایی که سارقان به راحتی میتوانند از آن طریق وارد خانه شوند پنجره است.
امروزه پنجرهای دوجداره یا UPVC بدلیل عایق حرارتی و همین طور عایق صدا بودن بسیار باب شده.
اما این نوع پنجرها بدلیل اینکه بسیار باز کردن آنها بدون شکستن شیشه و تولید صدای اضافه راحت بوده بهترین گزینه برای ورود سارقان به خانه شما می باشند. نصب این نوع پنجرها به صورتی است که یک کلاف قوطی 40 در 80 در داخل دیوار کار شده و پنجرها بروی آن پیچ می شوند.اگر در حال ساخت خانه هستید و هنوز به مرحله نما رسیده اید بهتر است برای نصب حفاظ پنجره قبل از نما کاری از آن کلاف ساپورت گرفته شود تا پس از کار سنگ نما حفاظ پنجره به آن جوش داده شود، اما اگر که کار از کار گذشته است و شما خانه ای خریداری کرده اید که کار نما کاری به پایان رسیده و متوجه شده اید سارقان از آن پنجره میتوانند به خانه شما ورود کنند و به فکر حفاظ پنجره افتاده اید، ما با ارسال کارشناس طریقه نصب را به شما توضیح خواهیم داد.
در اکثر موارد یک قاب یا طاقچه ای در دور تا دور پنجره موجود می باشد که با استفاده از آن و کوبیدن میلگرد همانند میخ در آن میتوان حفاظ پنجره را به آن محکم کرد.

نصب حفاظ پنجره

برخی از افراد از گرفتن حفاظ در و پنجره خودداری می کنند و به این متکی هستند که روی دیوار آنها حفاظ و نرده وجود دارد؛ اما قابل ذکر می باشد که بهتر است اگر پنجره شما رو به بیرون می باشد و دسترسی به در و پنجره شما آسان است بهتر است به ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره اقدام کنید.
حفاظ در و پنجره به شما این امکان را می دهد تا با خیال راحت منزلتان را ترک کنید. قابل ذکر است که حفاظ در و پنجره به نوبه ی خود نیز باید ویژگی هایی داشته باشد. همانطور که می دانید امروزه خانه ها به چندین دسته تقسیم بندی شده اند.

نرده حفاظ پنجره

حفاظ پنجره نوعی تجهیزات فلزی برای محافظت از ورودی ها است. انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و همچنین سقوط کودکان نقش دارند. نصب حفاظ آهنی پنجره و نرده حفاظ پنجره یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت. هزینه ساحت و نصب حفاظ متفاوت است و موارد متعددی روی قیمت حفاظ پنجره تاثیر دارد. برای اینکه براورد نسبی از هزینه ها داشته باشید لازم است تا از قبل با نحوه قیمت گذاری و هزینه های جانبی نصب حفاظ آهنی آشنا شوید. گاهی هزینه های پیش بینی نشده همه حساب و کتاب ها را به هم می ریزد.

حفاظ پنجره آهنی

زیبایی محض و امنیت فوق العاده دو واژه ای است که نرده پنجره مدرن را معرفی می نمایند. یکی از بهترین و ایده آل ترین انتخاب ها در میان انواع نرده پنجره، حفاظ پنجره مدرن است. در میان نماهای ساختمانی بسیار زیبا و مدرنی که امروزه روز شاهد آنها هستیم، استفاده از نرده پنجره معمولی که زیبایی و جذابیت خاصی نداشته باشد، یک شکست بزرگ برای ساختمان شما خواهد بود. حفاظ پنجره مدرن علاوه بر تامین امنیت لازم برای ساختمان و پنجره خانه شما، زیبایی منحصر به فردی نیز به آن خواهد بخشید. نکته قابل توجه در نرده پنجره مدرن، این است که شما این امکان را خواهید داشت تا نمونه و مدل منحصر به فرد خود را برای خود و پنجره خانه خود برگزینید. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا در میان انبوهی از مدل ها و طرح های تکراری که همه جا شاهد آن هستید، دیگر شما تکرار مکررات نبوده و بهترین انتخاب را برای خانه خود داشته باشید.

پشت حفاظ پنجره

1:حفاظ های پنجره از نوع ساده پروفیلی.
2: حفاظ های پنجره از نوع فرفورژه.
3: حفاظ های پنجره از نوع استیل.

طراحی بسیار ساده از نرده پنجره و با امیت بالا

در خصوص مورد اول معمولا با استفاده از پروفیل 20 در20 و کلاف دور پروفیل 20 در 40 حفاظ های پنجره در طرح ها و شکل های مختلف ساخته می شوند. در این نوع طرح بهتر است که فاصله ی میله های عمودی حد اکثر 11 سانتی متر بوده و در ارتفاع هر70 سانتیمتر یک میله یا پروفیل افقی نصب و جوش داده شوند تا محافظ از استقامت کافی و لازم برخوردار شوند. البته قابل ذکر است که این نوع طرح از نرده پنجره با وجود ظاهری ساده و مصالح ساده در طرح ها و نقش های متنوع و وسوسه انگیزی وجود دارند. و همین طور از قیمت مناسبی برخوردارند .
حفاظ های فرفورژه از نوع بعدی حفاظ های پنجره می باشد که متنوع ترین طرهای این نوع حفاظ را برخوردار می باشند، این نوع حفاظ ها تشکیل شده از گلنردهای چدنی و در بعضی مواقع آلومینیومی می باشند و همچنین با چهار پهلوهای فرفورژه می توانند در اشکال مختلفی مثلا شکل یک درخت یا هر شکلی که قابل طراحی باشد ساخته شود. حفاظ های پنجره فرفورژه هم میتوانند بسیار مقاوم باشند و هم بسیار ضعیف! استقامت این نوع طرح را شما با انتخابتون تعیین خواهید کرد! و البته کارشناسان ما در صنایع فلزی آهن سازان ضریب اطمینان این نوع حفاظ ها را به شما تشریح خواهند کرد.لازم بذکر است که بیشترین انتخاب مشتریان ما حفاظ های فرفورژه برای پنجره می باشد.
مورد بعدی استفادهع شده برای پنجره حفاظ های نوع استیل خواهند بود این نوع حفاظ ها در دو نوع استیل معمولی و استیل مصلح تولید شده استیل مصلح که به آن استیل بانکی نیز گفته می شنود نوعی از نرده پنجره هستند که در آنها لوله با قطر کمتر و یا میلگرد کار شده است، که استقامت نرده را تضمین میکند. نردهای استیل غیر مصلح با پیچ رول پلاک به دیوار محکم شده! که این موضوع باعث شده حفاظ کاملا غیر ایمن باشد.
این نوع حفاظ ها با ظاهری براق زیبایی خاصی به نمای خانه شما میافزایند. و از لحاظ ایمنی درسطوح پایینی قرار دارند.

حفاظ پنجره فلزی

ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره به مدل های مختلف صورت می گیرد. این حفاظ ها برخی مخصوص درب و برخی مخصوص پنجره می باشد. انواع حفاظ در و پنجره فلزی توسط افراد جوشکار ماهر ساخته می شود. جنس حفاظ ها می تواند آلومینیومی، فلزی و یا استیل باشد.

حفاظ پنجره

باید بدانید که تمامی خانه ها به یک شکل نیستند پس در نتیجه مدل و سایز درب و پنجره ها نیز کاملا متفاوت می باشد. همچنین بهتر است بدانید که با توجه به موقعیت خانه شما باید سفارش ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره بدهید.

به طور مثال در خانه های ویلایی قبل از خانه یک حیاط بزرگ و درندشت وجود دارد که جای بسیار مناسبی برای قایم شدن سارقان می باشد. این افراد علاوه بر استفاده از حفاظ های دیواری باید به فکر حفاظ در و پنجره از جنس عالی باشند.

خانه های ویلایی اغلب پنجره های بزرگ و تمام شیشه دارند و شکستن شیشه بسیار راحت می باشد پس در حین ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره اولین چیزی این است که باید به این نیز دقت داشته باشند که این حفاظ ها از بهترین جنس باشد.

مثلا در خانه های آپارتمانی که ساکنین در طبقه های بالا زندگی می کنند به حفاظ پنجره مستحکم نیازی نیست اما باید به فکر حفاظ در مستحکمی باشند. چرا که در آپارتمان ها رفت و آمد افراد ناشناس بسیار زیاد می باشد.

در خانه های هم کف که پنجره رو به خیابان و یا کوچه می باشد اکثرا درب ورودی فلزی می باشد و نیازی به حفاظ ندارد. دیوار ها نیز پوشیده اند و نیازی به حفاظ دیوار نمی باشد اما در عوض پنجره های این خانه ها بهترین محل برای وارد شدن سارقان می باشد و ساکنین این نوع خانه ها باید به فکر حفاظ پنجره مستحکم باشند.

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره متحرک (تاشو)

آخرین مدل از انواع حفاظ پنجره که می توانیم از آن نام ببریم، نرده آهنی پنجره متحرک و یا حفاظ پنجره تاشو است. این نوع حفاظ آهنی پنجره در قسمت ورودی خانه نصب شده و به نوعی آن را حفاظ پنجره از داخل ساختمان نیز قلمداد می نمایند. در بسیاری از مواقع که اجازه نصب نرده پنجره در جلوی پنجره و در نمای ساختمان برای شما وجود نداشته باشد، استفاده از نرده پنجره تاشو و متحرک می تواند بهترین گزینه باشد. اشتباه نکنید. از نظر امنیتی این نوع نرده آهنی هیچ کم و کاستی از مدل های پشت پنجره نداشته و در صورت رعایت استانداردهای لازم این نوع حفاظ نیز قابلیت های بالایی برای شما خواهد داشت. البته نکته اصلی در داشتن چنین حفاظی فراموش کار نبودن شما خواهد بود. اگر حافظه خوبی نداشته و در زمان خروج از منزل بستن نرده پنجره تاشو را فراموش کنید، در واقع گویا اصلا محافظی برای پنجره خانه خود نخواهید داشت.

حفاظ پنجره

در حین ساخت ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره باید به برخی مواد دقت شود.

برخی از افراد به منظور زیبایی درب و پنجره نیز به ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره می پردازند. اگر دقت داشته باشید برخی از درب های ورودی نیز از جنس همین حفاظ ها بوده وبسیار بزرگ می باشند. این نوع درب ها اکثرا در خانه های ویلایی استفاده می شود وارتاع این درب ها بسیار زیاد می باشد.

همچنین این درب ها دارای طرح های زیبایی هستند که توجه افراد را به خود جلب می کنند. استحکام این درب ها بسیار بالا می باشد و فاصله ی بین میله ها نیز به قدری کم می باشد که هیچ کس توان ورود از آن را ندارد.

حفاظ پنجره

تاثیرگذارترین عوامل در قیمت حفاظ پنجره میزان آهن مورد استفاده در آن، مدل نرده پنجره و البته هزینه ساخت و نصب آن می باشد. روش هایی برای کاهش هزینه های مربوط به قیمت حفاظ پنجره نیز وجود دارد که با به کار گیری آنها می توانید بهترین نمونه ها را برای خود با قیمتی مناسب تهیه کنید. مسلما استفاده از حفاظ پنجره مدرن و یا حفاظ پنجره فرفورژه نیاز به پرداخت هزینه های بیشتری داشته و رد عوض امنیت و زیبایی بیشتری برای خانه خود فراهم خواهید کرد. از این گذشته با رعایت استاندارد فاصله های میله ها در نرده آهنی پنجره می توانید علاوه بر تامین امنیت کافی برای آن، قیمت حفاظ پنجره را نیز تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. استفاده از طرح های قبلی و نمونه کارهای آماده یکی دیگر از روش های کاهش هزینه های داشتن یک نرده آهنی پنجره برای کاربران می باشد.

حفاظ پنجره

حفاظ در و پنجره از زمان قدیم تا به امروز وجود داشته است. چه بسا که این حفاظ در و پنجره با گذشت زمان تغییر شکل داده است اما هنوز هم وظیفه ی آن حفاظت از درو پنجره های شما در مقابل دزد ها یا سارقان می باشد.
ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره نیاز به مهارت خاصی دارد. بهتر است بدانید که نحوه ی ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره بسیار مهم می باشد.
برای ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره ابتدا فلز های مربوطه تهیه می شود و با توجه به مدل دلخواه شما روی هم تنیده می شوند. سپس برای ایجاد زیبایی با استفاده از فلز طرح ها و مدل های زیبایی را ایجاد کرده و بر روی نرده و یا حفاظ نصب می کنند.
ناگفته نماند که تمامی این به هم تنیدن ها از طریق جوشکاری می باشد. برای این کار هم باید از جوشکار های ماهر و کاربلد کمک گرفت که در این کارتخصص دارند.

حفاظ پنجره

حفاظ نوعی تجهیزات فلزی برای محافظت از ورودی های ساختمان است. انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و همچنین سقوط کودکان نقش دارند. نصب حفاظ آهنی پنجره و نرده حفاظ پنجره یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت. هزینه ساحت و نصب حفاظ متفاوت است و موارد متعددی روی قیمت حفاظ پنجره تاثیر دارد. برای اینکه براورد نسبی از هزینه ها داشته باشید لازم است تا از قبل با نحوه قیمت گذاری و هزینه های جانبی نصب حفاظ آهنی آشنا شوید. گاهی هزینه های پیش بینی نشده همه حساب و کتاب ها را به هم می ریزد.

درب و پنجره های ساختمان نور خورشید و هوای تازه را به داخل خانه دعوت می کنند. هیچکس دوست ندارد در خانه های تاریک و بدون پنجره زندگی کند. اما مشکل اینجاست که همین پنجره ها می تواند راه ورود سارقین به داخل ساختمان هم باشد. برای اینکه با خیال آسوده خانه را ترک کنید باید از وضعیت امنیت منزل خیال تان راحت باشد. پنجره های طبقات اول، بالکن های بدون حفاظ، درب هایی که قفل و بست مناسبی ندارند، همگی موجب می شود تا نتوانید خانه را مدت زیادی ترک کنید. نصب حفاظ روی دیوار تا حدی امنیت مجتمع را حفظ می کند ولی هنوز هم راه های زیادی برای ورود سارقین باقی مانده که باید با حفاظ بسته شود. به خصوص وقتی در طبقه اول آپارتمان و یا خانه های ویلایی زندگی می کنید، استفاده از حفاظ پنجره آهنی و درب و پنجره فلزی ضروری است.

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره ساختمان

نصب حفاظ پنجره و نرده بالکن از دو جهت مهم است. اول اینکه این حفاظ ها باید استحکام خوبی داشته باشند و به طور کامل از ورود به ساختمان جلوگیری کنند. اما موضوع مهم در انتخاب حفاظ پنجره آهنی ، زیبایی آن است. از آنجاییکه این حفاظ ها روی پنجره ها نصب می شوند از داخل و خارج ساختمان به خوبی دیده می شوند بنابر این شکل ظاهری این حفاظ های امنیتی هم بسیار مهم است. کیفیت و زیبایی دو عنصر مهم در انتخاب حفاظ است.

قیمت حفاظ پنجره چقدر است ؟

این سوالی است که در اغلب سفارش ها پرسیده می شود. شرکت های سازنده قیمت های یکسان اعلام نمی کنند زیرا نحوه ساخت، طراحی و ... انواع حفاظ متفاوت است. گاهی هزینه ساخت یک حفاظ پنجره خیلی بیشتر می شود در حالی که از قبل فکرش را هم نمی کردید. اگر از لحاظ امنیت و حفاظت ساختمان در نظر بگیرید، هزینه ساخت حفاظ درب و پنجره، ارزش پرداخت کردن را دارد. در واقع این هزینه ای است که برای آرامش ساکنین و حفاظت از مال و جان خود کرده اید. پس از هزینه هیا ساخت و کیفیت مواد کم نکنید ولی برخی از هزینه های جانبی را می توانید کنترل کنید. بیشترین عواملی که برای قیمت گذاری در نظر گرفته می شوند عبارتند از:

حفاظ پنجره دو جداره یا حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوتی ندارد هر کدام از این حفاظ ها به صورت واحد اندازه گیری می شوند. میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ پنجره ارتباط با طول و عرض پنجره دارد. حفاظ آهنی به صورت متری قیمت گذاری می شود بنابر این لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره به دقت محاسبه شود. برای اینکه قیمت حفاظ پنجره مشخص شود تعیین مقدار متریال ساخت و وزن آهن مصرفی به کیلوگرم الزامی است. طبیعی است که قیمت حفاظ یک پنجره کوچک بسیار کمتر از هزینه طراحی، ساحت و نصب حفاظ پنجره دو جداره پذیرایی است. معمولا پنجره های پذیرایی بزرگترین پنجره ها در ساختمان هستند.

نرده حفاظ پنجره یک سازه امنیتی است ولی از داخل و بیرون ساختمان دید دارد. به همین دلیل طراحی های متفاوت و متریال متنوعی برای ساخت حفاظ پنجره به کار می رود. قیمت ساخت حفاظ پنجره با توجه به متریال و جنس پروفیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین می شود. حفاظ آهنی، حفاظ پنجره دو جداره، حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ استیل پنجره و حفاظ پنجره آهنی ساده هر کدام با متریال مختلفی کار می شود. قیمت هر متر از پروفیل ساخت، مشخص می کند که در نهایت چه مبلغی باید پرداخته شود. استفاده از آهن ضایعاتی برای پایین آوردن هزینه ساخت حفاظ پنجره اصلا توصیه نمی شود. همه سازه های امنیتی باید از متریال با کیفیت ساخته شوند تا کارایی بالاتری داشته باشند.

حفاظ پنجره مدرن خیلی با حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوت دارد. تزئینات اضافی روی حفاظ های جدید شکل ظاهری و البته قیمت حفاظ پنجره را تغییر داده است. انواع حفاظ پنجره متحرک و ثابت ساخته می شود که قابلیت داشتن گل نرده یا گل میخ را دارند. قیمت حفاظ پنجره فرفورژه که زیبایی و امنیت را یکجا راائه می دهد با قیمت نرده آهنی پنجره انباری تفاوت دارد.هر چه ظرافت های ساخت بیشتر باشد، قیمت ها بالاتر می رود. یراق آلات خاص و سفارشی، رنگ آمیزی های اختصاصی یا هر کار اضافی که در طراحی حفاظ پنجره انجام شود، سازه را شکیل تر می کند. این تزئینات سلیقه ای هستند و تنها به درخواست مشتری روی حفاظ استفاده می شوند. به هر حال برای اینکه خانه مثل زندان نشود لازم است تا برخی تزئینات جانبی برای زیباسازی نرده اهنی انجام شود.

نصب حفاظ پنجره آهنی

انواع جوش آلومینیوم ، جوشکاری آرگون و جوشکاری co2برای نصب حفاظ درب و پنجره آهنی استفاده می شود. اگر جوشکاری ناشیانه انجام شود، قطعا نقاط جوش روی حفاظ خیلی زشت دیده می شوند. بنابر این علاوه بر مدل پنجره آهنی، نوع جوش و جوشکاری و مهارت جوشکار هم اهمیت زیادی دارد.

علت نام گذاری این حفاظ پنجره آهنی ، شکل ظاهری شبیه به آکاردئون آن است. در واقع این حفاظ از نمونه های تاشو است که موقع باز و بسته کردن، کاملا در یک طرف درب و پنجره جمع می شود. اگر قسمت های وسیعی از ساختمان با شیشه های بزرگ کار شده باشد از درب آکاردئونی برای حفاظت از بنا استفاده می شود. قیمت درب آکاردئونی بسیار مناسب است. قطعات سازه با جوشکاری به شکلی هنرمندانه به هم وصل می شود و حداقل ۲ قفل نیز برای امنیت بیشتر روی حفاظ وجود دارد.

این حفاظ های مدرن موقع باز شدن از لبه پایینی باز می شوند. درست مثل یک سایه بان از سمت بالا به پنجره وصل هستند و تنها از بخش زیرین قابلیت حرکت را دارند. حفاظ باهاماس یا برمودایی از فلز، وینیل و به ندرت چوب ساخته می شوند و قابل نصب روی قسمت خارجی پنجره آهنی هستند. حفاظ پنجره آهنی باهاماس از مقاوم ترین نوع حفاظ پنجره ساختمان است.

بدون تردید بهترین حفاظ پنجره از جهت کنترل نور ورودی همین حفاظ زیباست. حفاظ جالیزی به خوبی حریم خصوصی را حفظ می کند بدون اینکه مانع ورود و خروج هوا به داخل ساختمان باشد. طراحی حفاظ پنجره آهنی به گونه ای است که حفاظ داخل یک شیار پهن در حدود ۴-۵ سانتیمتری طراحی و اجرا می شود.

بدون تردید این حفاظ پنجره آهنی را بیشتر در مقابل ورودی فروشگاه ها و مغازه ها دیده اید. حفاظ رول شونده از مستحکم ترین حفاظ های فلزی است که موقع بسته شدن به صورت کامل در بالای درب، رول می شود. کرکره فلزی مغازه ها از همین مدل حفاظ آهنی ساخته شده و کارایی فوق العاده خوبی دارد. البته حفاظ رولی مانع دید شده و عبور هوا را نیز محدود می کند بنابر این برای ساختمان های مسکونی مناسب نیست. انواع درب و پنجره فلزی و آکاردئونی برای منازل مناسب تر هستند.

اصطلاح حفاظ کافه ای مربوط به نوعی سازه محافظتی است که تنها نیمه پایینی پنجره ها را پوشش می دهد. این حفاظ اغلب برای طبقات بالایی ساختمان هایی که دارای شیشه های بزرگ هستند، به کار گرفته می شود. حفاظ کافه ای جنبه محافظتی بیشتری را برای ساکنین ایجاد می کند. اگر چه پنجره های بزرگ طبقات بالای یک مجتمع در معرض سرقت نیستند ولی جهت جلوگیری از حوادث احتمالی پیشنهاد می شود این سازه زیبا را برای پنجره فلزی در نظر بگیرید. به خصوص خانواده هایی که فرزند خردسال در خانه دارند با این ترفند از حوادث سقوط پیشگیری می کنند.

در سفارش های آهنگری همیشه سازه در کارگاه طراحی و ساخته می شود و سپس به محل ارسال می شود. نصب حفاظ پنجره مدرن در محل بدون تخریب است و مزاحمتی برای ساکنین به وجود نمی آورد. اما از لحاظ قیمت حفاظ پنجره باید در نظر داشته باشید که هزینه حمل سازه از کارگاه به محل نصب هم وجود دارد. در اغلب موارد این هزینه به عهده مشتری است بناربراین از قبل در این مورد سوال کنید. البته یک راه ساده برای کاهش هزینه حمل و نقل وجود دارد و آن اینست که حفاظ آهنی را برای همه پنجره ها یکجا سفارش دهید. سفارش های تکی حفاظ اصلا به صرفه نیست ولی در سفارش های کلی هزینه حمل و نقل بین چندین حفاظ سرشکن می شود.

خدمات فنی در محله های مختلف تهران قیمت های یکسان ندارد. برخی از سازندگان حفاظ از روی قیمت خانه یا سطح منطقه قیمت ها را تعیین می کنند. از آنجایی که نوع خدمات آهنگری با توجه به جنس، ابعاد سازه، طرح و فرم و ... در ارتباط است نباید محله و ارزش ملک روی قیمت ها تاثیرگذار باشد. قیمت انواع حفاظ پنجره حفاظ سازان آهن سازه طبق نرخ اتحادیه و بدون در نظر گرفتن محله، تعیین می شود. قبل از ثبت سفارش حتما از چند شرکت دیگر قیمت گیری کنید. نوع خدمات ارائه شده و قیمت ها را مقایسه کنید. ما معتقدیم کار خوب همیشه قیمت بالاتری دارد ولی قیمت های فضایی نشان دهنده کیفیت بالا نیست. ما ارزان ترین نیستیم ولی بهترین کیفیت را ارائه می دهیم.

حفاظ پنجره دو جداره

نصب حفاظ پنجره دو جداره بهترین راهکار برای بالا بردن امنیت فضای داخل ساختمان است. بحث امنیت شوخی بردار نیست و نباید در این یک مورد سهل انگاری کرد. حتی یک حفاظ پنجره آهنی ساده هم می تواند مانع ورود سارقین به داخل ساختمان شود. نرده روی دیوار، حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان، حفاظ استیل پنجره و انواع نرده آهنی همگی جنبه حفاظتی دارند و می توانند امنیت ساختمان را بالاتر ببرند. بدون تردید همه ساختمان ها نیاز به حفاظ پنجره دارند ولی از لحاظ امنیتی طبقات پایین در معرض خطر بیشتری هستند و نباید در نصب حفاظ پنجره سهل انگاری کنند.

حفاظ پنجره

نرده فرفورژه پنجره

فرفورژه ها زیباترین سازه های فلزی هستند که در دکوراسیون داخلی نیز به وفور به کار می روند. یکی از انواع مدرن حفاظ پنجره آهنی انواع نرده فرفورژه است که با ظرافت تمام طراحی شده است. تنوع زیادی در طراحی نرده فرفورژه وجود دارد. زیبایی نرده فرفورژه حفاظ سازان آهن سازه در کنار کیفیت آن موجب جلب رضایت کامل در همه سفارش ها شده است.

قیمت حفاظ پنجره آهنی

برای حفظ امنیت مال و جان خود و خانواده تان چه مقدار هزینه کرده اید؟ صرف هزینه برای آرامش و امنیت خانوار و حفظ جان و مال تان یک هزینه هوشمندانه است. اگر بحث امنیت بنا را نادیده بگیرید ساختمان را در معرض دزدی و سرقت قرار داده اید. نکته جالب اینست که قیمت حفاظ پنجره آهنی بسیار مناسب است و این امر موجب شده تا استفاده از این حفاظ های کاربردی روز به روز بیشتر شود. قیمت گذاری این سازه با توجه به محل نصب و اندازه حفاظ مشخص می شود. قیمت درب آکاردئونی آپارتمان و قیمت حفاظ پنجره با توجه به بزرگی درب و پنجره فلزی محاسبه می شود. در واقع متریال ساخت به صورت کیلویی قیمت گذاری می شود. مدل حفاظ و تراکم آن هم می تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد.

انواع حفاظ پنجره دو جداره

حتی اگر اشیای با ارزش و گران قیمت را در خانه نگهداری نمی کنید، باز هم باید از حفاظ پنجره آهنی برای جلوگیری از سارقین استفاده کنید. شاید تصور می کنید که نیازی به نصب حفاظ نیست و چیزی برای دزدیدن وجود ندارد. جالب است بدانید که غریبه ها اصلا نمی دانند داخل خانه های شهروندان چه چیزی هست بلکه کسانی که قصد ورود به داخل بنا را بدون اجازه صاحبخانه دارند، همیشه خانه های بدون حفاظ امنیتی را هدف قرار می دهند. ورود به ساختمان های بدون حفاظ و پنجره های باز راحت تر است. حفاظ پنجره دو جداره موجب می شود تا سارقین از منزل دور بمانند و به این ترتیب ساکنین آرامش بیشتری دارند. در این صورت دائم نگران ورود بیگانگان به داخل بنا نیستید. حتی اگر هیچ چیز برای سرقت وجود نداشته باشد هم برای حفظ آرامش خود حتما از حفاظ پنجره استفاده کنید.

حفاظ پنجره آهنی ساده

یکی از رایج ترین حفاظ پنجره دو جداره همین حفاظ های آهنی ساده است. از لحاظ ایمنی و حفظ امنیت داخل ساختمان تفاوتی بین طرح حفاظ وجود ندارد. کیفیت متریال و تراکم حفاظ اثرگذارترین نکته در امنیت فضای داخلی است. یک حفاظ پنجره آهنی ساده را می توان روی هر پنجره ای نصب کرد بدون اینکه نگران سرقت و دزدی باشد. وقتی در خانه حضور ندارید و برای کار یا تفریح منزل را ترک می کنید همین حفاظ پنجره دو جداره ساده می تواند از مال و زندگی تان مراقبت کند. خوبی حفاظ پنجره اینست که به صورت فیزیکی از ورود سارقین جلوگیری می کند و نیازی به برق و باطری برای کارکرد ندارد.

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را که دیده باشید متوجه متحرک بودن حفاظ پنجره آکاردونی می شوید. سازه ای شبیه به همین درب های آکاردئونی را می توانید برای حفاظ پنجره دو جداره انتخاب کنید. خوبی این حفاظ اینست که امکان نصب قفل های سفارشی روی سازه وجود دارد و در صورت لزوم می توانید حفاظ را کامل در یک طرف قاب جمع کنید. به این ترتیب وقتی در خانه هستید می توانید حفاظ را جمع کنید تا حس بهتری داشته باشید. در این صورت تنها موقع ترک منزل با کشیدن حفاظ به سمت دیگر، سازه کامل باز می شود و امنیت ساختمان را حفظ می کند.

حفاظ استیل پنجره

حفاظ پنجره آهنی و استیل هر دو امنیت ساختمان را افزایش می دهند. انواع حفاظ استیل زیبا و شکیل است. درخشندگی استیل بسیار بیشتر از سایر فلزات است. به هر حال علاوه بر بحث امنیت زیبایی و شکل ظاهری حفاظ پنجره هم اهمیت دارد. قیمت حفاظ پنجره استیل آهن سازه با توجه با اندازه و ابعاد پنجره محاسبه می شود.

امنیت و زیبایی منزل شما شعار ماستCall Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603